Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 29. novembris
Ignats, Virgīnija

Šodien

FOTO: Ķekavas apvedceļa būvdarbi turpināsies visu ziemu

Ķekavas apvedceļa projektā būvdarbi turpināsies bez tehnoloģiskā pārtraukuma, darbu ietvaros būvēs pārvadus – uzstādīs veidņus un veiks stiegrošanu, kā arī piegādās objektā beramos materiālus – šķembas, granti un smilti, informē Latvijas Valsts ceļi.

Atvērtības debesis ir sasniedzamas

Debesis ir tik tālu, cik ikkatrs spējam pastiept rokas, domas, attieksmi to virzienā. Ticu, ka šī piecgade, kurā noritēja vērienīga un ilgstoša informatīvā kampaņa Atvērtība ir vērtība ir tikai sākums, stabili soļi pretim atvērtas, cieņpilnas un tolerantas sabiedrības virzienā.

Pāvests: Putins nav jāsauc vārdā, viss tāpat ir skaidrs

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks intervijā ASV jezuītu žurnālam America sacīja, ka, viņam nosodot Krievijas karu pret Ukrainu, Krievijas prezidenta Vladimira Putina vārds nav jāpiemin, jo visi jau tāpat zina viņa nostāju šajā jautājumā.

Nākamvasar Tallinā uzstāsies The Weeknd

Nākamvasar pirmo reizi Baltijā, Igaunijā, 12. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē, uzstāsies superzvaigzne The Weeknd. The Weeknd ir 2022. gada Billboard mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā visvairāk nominētais mākslinieks ar 17 apbalvojumiem, tostarp kā Top Artist.

Traģiskā dabas katastrofa Itālijā rada dusmas par nelikumīgo celtniecību © DIENA

Glābēji vakar turpināja meklēt iespējamos izdzīvojušos lietusgāžu un vētru izraisītajos zemes nogruvumos Itālijai piederošajā Iskijas salā netālu no Neapoles, vēsta BBC. Jau apstiprināts, ka dzīvību dabas katastrofā zaudējuši vismaz septiņi cilvēki, to skaitā jaundzimušais un divi bērni. Neapoles prefekts Klaudio Palomba paziņojis, ka pieci cilvēki tiek uzskatīti par pazudušiem bez vēsts

Sākas izšķirošie notikumi © DIENA

Līderu loma vēl svarīgāka Pasaules kausa dalībniecēm kļuvusi grupu turnīra otrajā kārtā, kurā vairākām no komandām jau izšķīries vai sācis izšķirties liktenis četrgades nozīmīgākajā futbola turnīrā. Pirms pēdējās kārtas dalību izslēgšanas turnīrā jau nodrošinājuši divi no galvenajiem favorītiem – Francija un Brazīlija. Tikmēr izredzes izkļūt no grupas vairs nav mājiniecei Katarai un Kanādas komandai.
Reklāmraksts

Kāda tipa putekļu sūcējs būs piemērotāks?

Kad tiek lemts par īstā putekļu sūcēja iegādi, viens ir skaidrs – jāveic kārtīga pieejamo modeļu izpēte! Kāpēc tā? Pavisam vienkārši – lai mājokli viens un divi iztīrītu no putekļiem un netīrumiem, liela nozīme ir tieši ierīcei. Lai palīdzētu Tev izvēlēties, esam sagatavojuši nelielu ceļvedi putekļu sūcēju pasaulē – lasi rakstu un uzzini par šobrīd piedāvājumā esošajiem putekļu sūcēju veidiem!

Apledojuši daži lielo ceļu posmi Kurzemē

Šorīt braukšanas apstākļi pa lielajiem autoceļiem Latvijā pārsvarā ir apmierinoši, apledojums izveidojies vien dažviet Kurzemē, liecina VAS Latvijas valsts ceļi apkopotā informācija.

VDD un mēru paskaidrojumi © DIENA

VDD pieņēmis Daugavpils mēra Andreja Elksniņa (S) un Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča (S) paskaidrojumus par viņu publiskajiem izteikumiem.

Izvēle starp bedru lāpīšanu un mūsdienīgu maģistrāli © DIENA

Par Latvijā gaidāmo grāmatvedības un personāla lietvedības funkciju centralizāciju valsts pārvaldē, Grāmatvežiem 1.0 un 2.0, kā arī izvēli, kādas priekšā atrodas Latvija, – SAP Latvia vadītājs Ainārs Bemberis intervijā Andim Sedleniekam.

Koncentrēties uz stiprajiem © DIENA

Pārliecība, ka ikviena jaunievēlētā Saeima un katra nākamā valdība nodrošinās vieglāku dzīvi, gan raksturīga vien nelielai mūsu sabiedrības daļai, kas allaž vēlēšanās cer nobalsot par politisko Laimes lāci, kurš paaugstinās vispārējo labklājību.

Kalendārs

Novembris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11