Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krīze Ukrainā

Rinkēvičs: ES vairāk jāatbalsta Ukraina

Krievijas Federālā drošības dienesta Robežsardzes dienesta kuģu uzbrukums 25. novembrī trim Ukrainas Jūras spēku kuģiem starptautiskajos ūdeņos netālu no Kerčas šauruma ir uzskatāms par agresijas aktu, tādēļ EIropas Savienībai (ES) jāparedz lielāka palīdzība, Milānā Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) 25. Ministru padomes sanāksmes laikā Ukrainas organizētā pasākumā “Par Krimas Autonomās Republikas, Sevastopoles, Melnās jūras un Azova jūras daļu militarizāciju” paudis ārlietu ministrs Edgars RInkēvičs (VIenotība).

EK piešķir Ukrainai 500 miljonus eiro ekonomikas stabilizēšanai

Eiropas Komisija (EK) piektdien apstiprināja pirmā maksājuma 500 miljonu eiro apmērā piešķiršanu Ukrainai no jaunās makrofinansiālās palīdzības (MFA) programmas, lai valsts spētu stabilizēt tās ekonomiku, teikts EK publiskotajā paziņojumā. Līdz ar to Eiropas Savienība (ES) kopš 2014. gada Ukrainai MFA programmas ietvaros piešķīrusi 3,3 miljardus eiro, kas ir lielākais MFA apjoms, kāds jebkad piešķirts valstij ārpus ES.

Strīdas par Donbasa separātistu vēlēšanām

Kremlim lojālo bruņoto separātistu grupējumu kontrolētajos Doņeckas un Luhanskas reģionos Austrumukrainā šomēnes paredzētās vēlēšanas izraisījušas domstarpības starp Krieviju un rietumvalstīm. Maskava vēlēšanas uzskata par likumīgām, turpretī ASV un Eiropas valstis uzstāj, ka balsojums ir jāatceļ, jo tas būšot neleģitīms un pārkāps Minskā noslēgtās pamiera vienošanās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide