Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziedot.lv

Latvijas Pasta klienti saziedojuši vairāk nekā 10 000 eiro programmai Piepildi bērniņa sapni

2019.gadā Latvijas Pasta klienti saziedojuši vairāk nekā 10 000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai Piepildi bērniņa sapni, kas paredzēta visu Latvijas reģionu bērnu un pusaudžu ar kustību traucējumiem atbalstam. Par ziedotajiem līdzekļiem, šogad iespējams apmaksāt 402 audiologopēda nodarbības 40 bērniem, portālu Diena informēja Latvijas Pastā.

FOTO: Aizritējis labdarības koncerts Es nākšu, lai Tu dzīvotu

Otrdien, 3. decembrī, uz Lielās ģildes skatuves norisinājās labdarības koncerts Es nākšu, lai Tu dzīvotu, ar mērķi rast līdzekļus Sondras Zaļupes un citu metastātiskās melanomas pacientu ārstēšanai. Savu atbalstu grūtībās nonākušajiem bija ieradušies sniegt arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā režisors Andrejs Ēķis, mūziķis Ralfs Ēlands, plastikas ķirurgs Jānis Žaržeckis un daudzi citi, informēja koncerta rīkotāji.

Zāles meklē, lūdzot ziedojumus

Kaut arī Latvijā ir pieejami vairāki jaunās paaudzes medikamenti onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai, kas reģistrēti Eiropas Savienībā, tikai divus no tiem mūsu pacientiem kompensē valsts. Taču pacienti, zinot šo medikamentu augsto efektivitāti, aizvien vairāk cenšas izmantot iespēju pagarināt mūža ilgumu un kvalitāti un nereti mēģina tos iegādāties par saviem līdzekļiem. Tā kā zāļu cena ir augsta – tie var būt vairāki desmiti tūkstoši eiro gadā –, tikai retais var atļauties šādu summu samaksāt, neņemot kredītus vai nepārdodot īpašumus.

Šogad Latvijas Pasta klienti saziedojuši 9000 eiro smagi slimu bērnu ārstēšanai

Latvijas Pasta klienti 2017.gada pirmajos sešos mēnešos pasta nodaļās visā valstī ziedojuši 9000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai Mazajām sirsniņām, un iegūtie līdzekļi novirzīti 27 smagi slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai, portālu Diena.lv informēja uzņēmumā. No 1.jūnija līdzekļu vākšana pasta nodaļās turpinās citai programmai – Piepildi bērniņa sapni, kas palīdz bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem. Labdarības programmai kopumā Latvijas Pasta klienti ziedojuši jau vairāk nekā 65 000 eiro.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide