AIZ SPOŽĀS ĀRIENES: DŽEKIJA KENEDIJA

Cena
6.53 €
Autors Katrīna Pankola
Lappušu skaits 312
Svars (kg) 0.450
Izmērs (cm) 20.7 × 13.5 × 2.9

Preces apraksts

Eleganti pašūts kostīms, lepni pacelta galva, iemirdzas briljanta auskars, gaisā novirmo franču parfīms, viņa paceļ zīda cimdā tērpto roku, pamāj publikai, starojoši smaida zibspuldžu gaismā... Fotogrāfijās iemūžinātā sieviete izskatās laimīga, pašpārliecināta, enerģijas pilna. Šī sieviete kļuvusi par ikonu. Tā ir Žaklīna Kenedija.

Kas bija šī sieviete? Īstas elegances paraugs, ledus karaliene, slavenākā atraitne pasaulē, savtīga aprēķinātāja? Katrīna Pankola ar filigrānu smalkumu šķetina Džekijas dzīves pavedienus, izveidojot trāpīgu psiholoģisku portretu un aizkustinošā veidā parādot, kā maza, trausla meitenīte, vārdā Džekija, kļūst par leģendu.

Šis romāns kārtu pa kārtai noloba rūpīgi sargāto masku, kuras aizsegā dzīvoja slavenā Žaklīna Kenedija. Lasītājam tiek dota iespēja palūkoties aiz spožās ārienes un sastapt īstu sievieti – reizē kaprīzu, pretrunīgu, dumpiniecisku un ļoti, ļoti cilvēcīgu.

Šī nav vēstures paraugstunda vai dokumentāla hronika – Pankola aizved lasītāju emocionālā ceļojumā, kur sastinguši tēli kļūst dzīvi un bieži dzirdētas frāzes iegūst pavisam citu nozīmi.

Atmetiet visus stereotipus un iepazīstieties ar sievieti, vārdā Džekija!

No franču valodas tulkojusi Ingūna Jundze, Vāka dizains Artūrs Zariņš.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Katrīna Pankola
Izdošanas gads: 2014
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi