ANGLIJAS KARALISKĀS DĀRZKOPĪBAS BIEDRĪBAS SKUJU KOKU EKCIKLOPĒDIJA

Cena
180.00 €
"Unikāls divsējumu izdevums – enciklopēdija Royal Horticultural Society Encyclopedia of Conifers: A comprehensive guide to cultivars and species, latviski – Anglijas Karaliskās dārzkopības biedrības skuju koku enciklopēdija: šķirņu un sugu visaptveroša rokasgrāmata. Tajā apkopota visa iespējamā informācija par 615 pasaules skujkoku sugām un vairāk nekā 8000 reģistrētām skujkoku šķirnēm. Tas bija Āra Audera septiņu gadu darbs, kuru viņš paveica, sadarbojoties ar Britu skujkoku biedrības priekšsēdētāju Dereku Spaiseru un Anglijas Karalisko dārzkopības biedrību, kurā apvienojas vairāk nekā 360 tūkstoši biedru. Vairākus gadus Āris Auders braukāja pa pasauli, dažādās kolekcijās un dārzos fotografēdams un pētīdams skujkokus, un grāmatā ir ne tikai vērtīga informācija par tiem, bet arī aptuveni 5000 augstvērtīgu fotogrāfiju. Šai zinātniskajai enciklopēdijai nav līdzvērtīgu izdevumu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē, un daudzi uzskata, ka ar šo divsējumu izdevumu Āris Auders godam ir iznesis Latvijas vārdu pasaulē."
www.puaro.lv, Elita Veidemane
Autors Āris Auders, Dereks Spaisers
Izdevējs Royal Horticultural Society
Lappušu skaits 1508
Svars (kg) 9.300
Izmērs (cm) 27.1 × 33.7 × 9.8

Preces apraksts

Anglijas Karaliskās dārzkopības biedrības skuju koku enciklopēdija: šķirņu un sugu visaptveroša rokasgrāmata

Divu sējumu enciklopēdija, kas aptver 8000 šķirņu un visas 615 skujkoku sugas, vairāk nekā jebkura cita ilustrētā grāmata.

Papildus visaptveroši pētītajiem šķirņu aprakstiem, šajā visaptverošajā rokasgrāmatā iekļauti visu pieņemto ģinšu, sugu, pasugu un šķirņu apraksti.

Šķirņu uzskaite ir īpaši noderīga, jo lielākajai daļai lielums ir norādīts desmit gados, un apraksti, izcelsme un datumi ir pārbaudīti, izmantojot RHS Starptautisko kultūru reģistru.

Vairāk nekā 500 sugu un 5000 šķirņu ir attēlotas augstas kvalitātes fotogrāfijās, daudzas no tām uzņemtas privātajās kolekcijās Ziemeļeiropā, Japānā un ASV.

***

Royal Horticultural Society Encyclopedia of Conifers: A comprehensive guide to cultivars and species

A two-volume encyclopedia covering 8,000 cultivars and all 615 conifer species, more than any other illustrated book.

As well as the extensively researched cultivar descriptions, this comprehensive guide includes descriptions of all accepted genera, species, subspecies and varieties.

The cultivar accounts are particularly useful as size in ten years is given for the majority and the descriptions, origins and dates have been checked against the RHS International Cultivar Register.

More than 500 species and 5,000 cultivars are depicted in high quality photographs, many taken in private collections in northern Europe, Japan and the USA.

 

 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Āris Auders, Dereks Spaisers
Izdevējs: Royal Horticultural Society
Izdošanas gads: 2012
Valoda: angļu

Citi piedāvājumi

Akcija

ZAĻĀS GAISMAS

20.70 € 23.00 €
Akcija spēkā: 26.11.2021 – 30.11.2021
Akcija

VIDUSPĀREJA

11.31 € 12.58 €
Akcija spēkā: 26.11.2021 – 30.11.2021