Dienas Bizness, #35

Cena
2.99 €
Izdevējs Izdevniecība Dienas Bizness
Lappušu skaits 48
Svars (kg) 0.100
Izmērs (cm) 29.0 × 20.0 × 0.3

Preces apraksts


Uzņēmēju žurnāla db.lv 31.augusta numurā:

- Nedēļas aktualitāte - austrumu robežas būve. Bēgļu dēļ amatpersonas aktīvi diskutē par šo jautājumu, taču mēs atgādinām, ka līgumi par robežas izbūvi sen spēkā, būvnieks materiālus iepircis, bet tieši valsts puse ir tā, kas kavē darbu veikšanu.
- Nedēļas intervija - par izglītības biznesu, tostarp Covid izplatības apstākļos. Uz sarunu esam aicinājuši privātās profesionālās vidusskolas Victoria direktori Andželu Dubinsku.
- Nedēļas komentārs - par karteļa skandālu. Aiz vispārējas šausmināšanās mazāk manāma ir virkne neatbildētu valstiski svarīgu jautājumu. Cik daudz beigu beigās budžetam izmaksās soda naudas un no kādiem līdzekļiem tās segs? Kas notiks ar objektiem, ko šobrīd būvē kartelī vainotie uzņēmumi? Vai viņus var izslēgt no dalības konkursos kamēr tiesa nav apstiprinājusi vainu utt?

- Nedēļas tēma - Iepirkumu likums, paredzamās izmaiņas un ar to saistītās uzņēmēju bažas. Intervija arī ar Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāju Arti Lapiņu.
- Rubrikā Tendences - Virtuālo valūtu kuģis negrimst – atkal pussimts tūkstošu par bitkoinu.
- Rubrikā Portrets - Porsche Latvia vadītājs Ivars Norvelis.
- Rubrikā Brīvdienu ceļvedis - Valters Bolevics, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas direktors
- Rubrikā Finanses - par to, ka DelfinGroup gatavi startam biržā.

Tāpat lasiet par Latvijas Universitātes akadēmiskā centra attīstību, to, ka Eiropas regulas projekts draud kūdrai ar diskvalifikāciju un ka dabasgāzes sadales sistēmas uzlabošanā plānots investēt 55 miljonus eiro

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Izdevējs: Izdevniecība Dienas Bizness

Citi piedāvājumi