KURPJU KARALIENE

Cena
15.02 €
Autors Anna Deivisa
Lappušu skaits 448
Svars (kg) 0.580
Izmērs (cm) 20.5 × 13.5 × 3.7

Preces apraksts

Šī grāmata ir mīlestības apliecinājums Parīzei. Kā smalkas mežģīnes modes mākslas spozme virmo pār cilvēkiem un viņu kaislībām, bagātīgi greznojot ikdienu un ļaujot tīksmi grimt glamūra pasaules mirdzumā.

Izlutinātajai aristokrātei Ženevjēvai Šelbijai Kingai ir bagāts vīrs, izsmalcināts dzīvoklis un milzīga apavu kolekcija, taču viņas brīnišķīgās dzīves centrs ir tukšs.

Tikko apprecējusies, Ženevjēva pārceļas uz Parīzi. Viņu vilina bohēma – jaunā meitene cenšas iekļūt aktieru, mākslinieku un rakstnieku sabiedrībā, lai piepildītu savus sapņus būt brīvai, mīlēt un sacerēt dzejoļus.

Modes namu pasaule – nepieklājīgi grezna, pilna aizraujošu skandālu un nekaunīgu intrigu – dāvā Ženevjēvai tikšanos ar ģeniālo kurpju dizaineru Paolo Zakariju. Jaunā aristokrāte ārkārtīgi vēlas tikt pie Paolo darinātajām kurpēm, taču sastopas ar vēl neredzētu pretestību... Attiecības, kas pamazām veidojas starp viņu un ģeniālo dizaineru, nav lemtas tam, lai Ženevjēva iegādātos piecsimt divdesmit ceturto kurpju pāri.

No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule, vāka dizains Artūrs Zariņš.

 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Anna Deivisa
Izdošanas gads: 2014
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi