MIRUŠAJIEM PA PĒDĀM

Cena
15.96 €
Autors Pīters Džeimss
Izdevējs Kontinents
Lappušu skaits 480
Svars (kg) 0.590
Izmērs (cm) 20.5 × 13.4 × 4.0

Preces apraksts

Ja Ronijs Vilsons pamostoties būtu zinājis, ka pēc pāris stundām būs miris, viņš izplānotu savu dienu citādi… 2001. gada 11. septembrī Ņujorkā Ronijam Vilsonam ir iespēja sākt savu dzīvi no jauna. Dvīņu torņu drupas glabās viņa tumšos noslēpumus mūžīgi… Kāds būs jaunā Ronija turpmākās dzīves scenārijs?

Daudzu bestselleru autors Pīters Džeimss jaunajā romānā lasītājam kopā ar detektīvu Roju Greisu liek risināt spraigu kriminālrēbusu. Ir jāizmeklē divu jaunu sieviešu pazušanas gadījumi.Nozieguma pēdas aizved uz trim dažādiem kontinentiem… Šķietami nesaistīti notikumi gluži kā mozaīkas gabaliņi jāsaliek pareizajā kārtībā, lai nonāktu pie negaidītā atrisinājuma. Šis ir otrais Latvijā izdotais romāns sērijā par detektīvu Roju Greisu, kuru lasītājs iepazinis Pītera Džeimsa romānā Nāvējoši dzīvs.

Pītera Džeimsa romāni regulāri atrodas Sunday Times Top 10 bestselleru sarakstā, tie tulkoti 30 pasaules valodās, un trīs no romāniem jau ir ekranizēti. Latvijā izdotās grāmatas Slepkavība tiešraidē, Nāvējoši dzīvs u.c. jau guvušas lasītāju atzinību.

No angļu valodas tulkojusi Liene Akmens, vāka mākslinieks Artūrs Zariņš.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Pīters Džeimss
Izdevējs: Kontinents
Izdošanas gads: 2015
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi