Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Stambulas bubulis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
vienkāršais
v
Stambulisti paši ir tie, kas uzmācas sabiedrībai ar savu BUBUBUBU! Ja nebūs Stambulas konvencijas, tad vīri tūlīt nositīs sievas, ielās būs Maskavas tanki (kur nu bez šī nodrāztā bubuļa), vēl virkne muļķību. Tikai paskaidrot, kāpēc Latvijai tik šausmīgi vajadzīga šī konvencija, nu pilnīgi tā, ka acīs spiežas, to stambulisti nespēj no vārda - Vispār! Un pat nemēģina to darīt. Tikai BUBUBUBUBU!
nacistam, deģenerātam
n
Latvijā, debilais nacist analfabēt skolā negājušais debilbļauri, konvencija ir vajadzīga, lai tādi kā tu dzīvotu trīcēdami bailēs no soda, nevis bravūrīgi bļaudami. Un vēl, nacist dauni - ja tev, nacist dauni, šausmīgi nepatīk otras puses argumenti vai tu analfabētisma un daunisma dēļ nevari tos izlasīt, tas nozīmē tikai to, ka tu esi nacists, analfabēts un daunis. Skaidrs, nacist analfabēt dauni?
 • 0
 • 3
Nu,
N
cik "sudraba grašus" par šo bildīti samaksāja?
nu, trolli
n
cik tev samaksāja par troļļošanu?
 • 3
 • 3
kazako kazakov.stanisl
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтaяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика https://steem.ly/electromonter и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!zx
Bubulis
B
Tak lumpeņiem un visādiem citiem ar bībeli dauzītajiem jebkurš dokuments kur pieminēti tie netradicionāli orientētie, kuri neslēpjas aiz baznīcas mūriem un rituālajiem paltrakiem, IR kādas sātaniskas un perversas organizācijas ļaunais pasūtījums.
hehe
h
ponts tiem zveerinaatajiem ticiigajiem buus kad konvenciju parakstiis. Tad saaksies runas ka ir baabeles trimda un notiekoshais ir ticiibas stiprinaashana. Shaadi vai taadi Dievs uzvar tumsas speekus...tobish ne Dievs bet mees zveerinaatie iistenticiigie iistenDievaizredzetie un vispaar - mees- malači, bet juus esat velna kalpi, Dievs ir muusu jo kurš tad to nezina. Pabeediigi.
Vispār
V
jau kangariņš reirs parakstīja un gan viņš, gan mēris, gan pūcis ļoti cer uz ratifikāciju, bet Saeima to neratificēs...
 • 5
 • 5
Pravietisnejaukais
P
Bībele, Dieva Vārds: Apustuļa Pāvila 2. vēstule Timotejam, 3. nodaļa, 1 Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki, 2 jo cilvēki būs patmīlīgi, mantas kārīgi, lielīgi, augstprātīgi, zaimotāji, nepaklausīgi vecākiem, nepateicīgi, neganti, 3 cietsirdīgi, nesamierināmi, apmelotāji, nesavaldīgi, nesavaldāmi, labā nīdēji, 4 nodevēji, pārsteidzīgi, uzpūtīgi, mīlēdami vairāk baudas nekā Dievu, 5 izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies. 6 Jo tādi ir tie, kas iespiežas namos un gūsta sievas, kas apkrauti grēkiem un ko dažādas kārības vada, 7 kas vienmēr mācās un nekad nevar nonākt pie patiesības atziņas. 8 Bet, tāpat kā Janne un Jambre uzstājās pret Mozu, tā arī šie uzstājas pret patiesību - ļaudis, kas pavisam samaitāti savā prātā un nav pastāvējuši ticībā. 9 Bet viņi netiks tālāk uz priekšu, jo viņu neprāts būs visiem skaidri redzams, kā tas arī ar pirmajiem notika. .........12 Bet visi, kas grib svētbijīgi dzīvot Kristū Jēzū, arī tiks vajāt
Nepravietis jaukais
N
Apezdola Paškas žēlabas tās pašas sektas loceklim Fimkam. 1. Bet zini, ka 21. gadsimtā iestāsies briesmīgi laiki. 2. Jo cilvēki negribēs savu nopelnīto tev ziedot, bet paši tērēs. 3. Nebūs gatavi uz tavu pirmo pieprasījumu vervēties tavā sektā. 4. Klapēs ar ausīm, kad tu mēģināsi viņus komandēt, kā pareizi jādzīvo. 5. Vispār nesapratīs, kāpēc būtu jābaidās no tava iedomu drauģeļa. 6. Sūtīs tevi uz poda, ja tu mēģināsi regulēt viņu ģimenes dzīvi. 7. Doms paši ar savu galvu, nevis taviem citātiem. 8. Paziņos, ka tu viņiem neesi vajadzīgs. 9. Jo viņu konstitūcija atļauj ticības brīvcību. 12. Bet tevi un tavu sektu vajās jūsu pašu izdomāti dēmoni.
 • 4
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Ir tāds jēdziens - "proves akmens", pēc analoģijas ar juvelieru metodi zelta PATIESĀ zelta satura noteikšanai. Šāds proves akmens visādiem sabiedrības pamācītājiem ir kristietība. Nožēlojami dzirdēt un redzēt, kā zem ārējās inteliģences čaulas atklājas diezgan ievērojams tukšums... . Zālamans par šādiem teic - ja muļķis izvēlētos klusēt, tad viņa rīcību varētu vērtēt kā gudrību.
Nepravietisjaukais
N
Ja muļķa sektants izvēlētos pats praktizēt to, ko citiem sludina, un klusēt, vismaz tajās reizēs, kad nav ko teikt...
 • 2
 • 2
reptilis
r
Žēl,arī tu -Zaharān?
reptīlijas purnam
r
Tātad jūs ar stankēviču un vanagu paliekat trijatā?
 • 2
 • 0
melnais humors
m
Manuprāt, Zaharāns ir liberāls pamuļķis, kuram nav nekādas sajēgas par problēmu, bet ir nesatricināms viedoklis.
sektatam, fašistelim
s
tu pats varbūt dzīvosi mūžīgi, cilvēknīdēj tumsoni? Ja nē - tu pats nevari piedāvāt risinājumu nosauktajai problēmai, tēma izsmelta.
 • 2
 • 3
he. pat nesmejos
h
tas gudrais vaards- probleema labi iet tev pie sirds. svariigi izklausaas. lauj justies paaraakam jo itkaa tiec galaa ar probleemaam. viena probleema gan- mirstamaa reize tak pienaaks. kaa tu to risinaasi- taadu probleemu?
 • 3
 • 3
Izlasi!
I
https://www.pietiek.com/raksti/bulgaru_patriota_atklata_vestule_attieciba_uz_stambulas_konvenciju
melnajam nacistam
m
Ja kāds saprot citādi nekā tu, viņš neko nesaprot?
 • 3
 • 3
melnais humors
m
>> HumanPatriot Ir skaidrs, ka Jūs neesat lasījis konvencijas tekstu vai, ja arī esat lasījis, tad neesat to analizējis un kaut vai mēģinājis saprati tur rakstīto. Baidos, ka Jūs nespējat to saprast Jūsu defektīvo galvas smadzeņu dēļ. Jums pavisam noteikti ir bojātas pieres daivas un asociatīvie centri. Jūs esat mentāli defektīvs īpatnis.
 • 5
 • 6
HumanPatriot
H
Vienu nesaprotu , nu pieņemsim GenderLGBTisti uzvar, tagad būs 50 dzimumu , katrs sev var izvēlēties tīkamāko......tev ta kas no tā ? Neesi drošs, ka neskriesi to samainīt uz Alcogender? No kā Jūs tumsoņas baidaties? Tā saucas cilvēka personiskā brīvība - cilvēks var nosaukt sevi, kaut vai par tranzistoru, un implantēt galvā antenas, un kamēr viņš neņem nost citiem WiFi ar tām , viņam ir uz to visas tiesības. Jeb Jūs domājiet , ka nē , Jūs labāk zināsiet ko cilvēkam darīt ar savu dzīvi?
 • 8
 • 8
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
''Dienā'' arī palikuši tikai muļķi ja visu laiku piemin tos Stambulas pasistos ?
Kāds
K
Skaidrs, ka likumdošanā ir iekļautas loģiskas lietas, kas atbilst saprātam un tautas pašsaglabāšanās instinktam. Priekš kā mums pārējo sviestu? :)
daunim
d
Pirmkārt, vardarbība pret sievietēm likumdošanā nav iekļauta. Otrkārt, vardarbībai ģimenē nav nekāda sakara ne ar saprātu, ne tautas saglabāšanu. jūs tumsoņas nacisti visi esat dauņi?
 • 7
 • 10
Paraksties!
P
https://manabalss.lv/par-stambulas-konvencijas-neratificesanu-latvija-republikas-12-saeima/show
Kapteinis Šmiguns
K
Tie 20% ir tie par kuriem sitās...
labus
l
nez cik tad grašus mākslinieks nopelnīja ...
nezināšana ir spēks
n
Un cik tu nopelni, trolli?
 • 9
 • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai uzticies Latvijas tirgū strādājošajām bankām?

Kopā nobalsojuši: 424


Aktuāli

Brexit renovācija(2)

Īsi pirms Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības nopietni satricinājumi skāruši britu partijas – nemierā ar notiekošo no valdošās Konservatīvās partijas izstājušies trīs, bet no Leiboristu pa...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats