Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Latvijā veido senioru universitāti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Aleksandrs
A
Lai izlasit jāmaksa. Biznes uz seniora pensijam. Apsveicu!!!
Krišjānis Silavnieks
Ļoti LABI, ka cilvēki SENIORA vecumā ...TURPINA izglītoties! Padomju gados NEVARĒJA nopirkt AUGSTSKOLAS diplomu - kā tas ir pastalnieku karaļvalstī! Atnāk tāds dolbo-jobs ar NOPIRKTO augstskolas dokumentu un vēl mētā lielu speciālistu un lai tik maksājot algu TŪKSTOŠOS... Kad pieprasi, lai nodemonstrē savu varēšanu, sāk rīstīties, ņerkstēt, čamdās gar pautiem, plātās ar rokām, bet nekas ... NENĀK ārā. LABI, ka ir vēl PIEREDZĒJUŠIE kadri, kas spējuši gan angļu valodu apgūt - ir starptautiskie kontakti - gan SPĒJĪGI apgūt JAUNĀS tehnoloģis. Bet galvenais, IR darba tikums ...
Pēteris Ēteris
P
Māc8s par kontracepciju un būs studiju kurss lietišķajā demogrāfijā.
(*****)
(
Tāpat daļa tā saucamās sabiedrības brēc, ka par daudz augstskolu, bez tam nav taču nekādu vecuma ierobežojumu, lai sāktu mācīties jebkurā no tām ...
Phe
P
Prodžekts projekta galā,bet viss kā stāvēja un nīka uz vietas ,tā arī turpinās. Strādāt vajag ,,projektētāji" ,nevis kult savus bezjēdzīgos murgus. Varbūt jāsāk mācīties turku valodu,kooo?
Fui
F
Kāpēc turku un ne vācu ?
  • 2
  • 2
Arturs Priedītis
A
Neattīstīti radījumi no latviešu inteliģences juvenilā slāņa jau tūlīt pēc PSRS sabrukuma, kad postmodernisma un neoliberālisma Rietumu kuratori Latvijā sāka iepludināt ne tikai Sorosa fonda vārdā nosaukto naudu, bet arī citu fondu naudu, aktīvi pievērsās "projektu" gatavošanai. Neattīstīto radījumu galvenā nodarbošanās kļuva "projektu" gatavošana. Vienīgi nebija skaidrs, kas tie par "projektiem", kāda to jēga, un , galvenais, nebija saprotams, vai šie neattīstie radījumi arī strādā, zina, kas ir darbs jeb tikai gatavo "projektus". Rīgā nevalstisko organizāciju reģistrēšanas kantorī katru dienu bija liela rinda. Kad viena "projekta" nauda bija apēsta, tad tūlīt reģistrēja nākamo NVO, lai gatavotu jaunu "projektu" un tam saņemtu naudu. Tāda parādība ir ļoti spilgta etniskās inteliģences neattīstības liecība. Jau 30 gadus kāds slānis latviešu inteliģencē turpina murgot par "projektiem".
no malas
n
Ja kaitina vārds projekts, nomaini ar kādu patīkamāku. Ja pašam nebija skaidrs, kas tie par projektiem, vajadzēja papildināt zināšanas, nevis saukt citus par neattīstītiem radījumiem un stāstīt žultainas pasakas par projektiem, NO reģistrēšana rindām un etnisko inteliģenci. Kaut kāds marazms dveš no tāda "komentāra".
  • 9
  • 7
konceptors
k
Jep, universitāti katrā kvartālā un ciemā.
jānis
j
Lai pie dieviņa noliktu eksāmenus?
M
M
Studiju programmas: iepirkšanās Maxima interneta veikalā bakalaura, saņemt pensiju internetbankā maģistra un e-veselības doktora.
Arturs Nagliņš
A
Nav ticams, ka vietējās populācijas masveidīgais juvenilais stulbums adekvāti uztvers šo lielisko sarkasmu.
  • 12
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jo senāks, jo vērtīgāks

Modris Janeks uzskata, ka ir svarīgi vētīt uzskatus un gadu gaitā sakrāto, lai atbrīvotu telpu svaigām domām.

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits