Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Noslēdzies Diena.lv konkurss par ielūgumiem uz filmu Bille

Līdz 19. aprīlim portāls Diena.lv aicināja piedalīties konkursā par filmu Bille, kas tiks demonstrēta aprīļa Dienas draugu kinoseansā kinoteātrī Kino Citadele.

Šomēnes kinoteātris Kino Citadele laikraksta lasītājiem un draugiem piedāvā iespēju noskatīties režisores Ināras Kolmanes pilnmetrāžas spēlfilmu Bille - dzīvi apliecinošu, cerību pilnu un arī smeldzīgu stāstu par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli Latvijā pagājušā gadsimtā. Bille dzīvo pasaulē, kur bagātiem ir savas ielas un nabagiem – savas. Ar nabadzību Bille ir iemācījusies sadzīvot, taču mātes mīlestība meitenei liegta; tuvinieki nepārstāj atgādināt, ka nekas prātīgs no viņas neizaugs. Billei tas sāp, un meitenei ir sapnis — pierādīt sevi, izlauzties no mazvērtības žņaugiem. Filma veidota pēc rakstnieces Vizmas Belševicas stāsta Bille motīviem. 

Trīs laimīgie, kuri iegūst divus ielūgumus uz aprīļa Dienas draugu kinoseansu 25. aprīlī ir - Ilze Speķe, Emīls Dziļums un Armands Valdbergs.

Ar konkursa uzvarētājiem portāls Diena.lv sazināsies personīgi, izmantojot konkursa anketā norādīto kontaktinformāciju.

Ziņa papildināta ar informāciju par konkursa uzvarētājiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 111

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Aicina uz pirmo fizikas festivālu Latvijā

12. maijā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notiks Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls FIZMIX Eksperiments, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēs iepazīt eksaktās zinības daudzvei...

Vēsture Dienā: Mūzika un žokeji

Sākumā tās rādiuss būs neliels, kādi 10 km no raidītāja vietas, – ar šādu tehnisku informāciju pirms 25 gadiem sākās Dienas raksts par jaunas neatkarīgas radiostacijas Radio SWH tapšanu. Turpat ...

Interesanti

Vairāk Interesanti

Receptes

Vairāk Receptes

Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki

Notikumi

Vairāk Notikumi

Cits

Vairāk Cits

Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas

Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko