Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Beļģu māksliniece Kitija Krauzere: Stulbas, rožainas princešgrāmatas nodara ļaunu meiteņu prātiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Merglis
M
Skaisle "nojūgusies" un sludina "Kroulismu"
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Būsim iejūtīgi un saprotoši: skaislei iespējams ir Pēc-Traumas-Stresa-Sindroms, kopš tās pirmās reizes kapitālistiskajās ārzemēs, kad viņai profesionālā konferencē pienāca klāt jauns un izskatīgs vietējais, lai iepazīstinātu ar sanāksmes darba kārtību, sirsnīgi acīs skatīdamies un, kaunuma spalvām skrakšķot, pautus kasīdams!...
 • 4
 • 0
Vārds
V
skaisle vienmēr ir bijusi nojūgusies, tikai līdz šim es domāju, ka viņas diagnoze ir grafomānija. tagad zinu, ka šī diagnoze nav vienīgā.
 • 3
 • 0
Nezinu, nezinu
N
Par tām nekakājošajām princesēm. Tad jau vajadzētu uzskatīt par kaitīgu arī lielāko daļu klasikas - Šekspīra Džuljetas, Ofēlijas, Šillera Orleānas Jaunavas, Marijas Stjuartes, Gētes Margarētas utt. arī tādā gadījumā uzskatāmas par nekakājošām, jo autori neuzskatīja par vajadzīgu rakstīt par to... Vai noklusēšana nozīmētu noliegumu? Lai gan principā piekrītu lielos vilcienos par mūsdienu lēti raibajām bērnu grāmatām, taču arī tās kritizējot, vajadzētu saglabāt mēra sajūtu un nepierakstīt tām to, līdz kam to autori nav pat aizdomājušies.
police
p
sita skaisle vienkarsi stulba.,divi magistra gradi?????vai tas nav blefs????un prekskam tu sitos rakstus lasi jo pasai visu vajadzetu zinat tad...........tevi vispar pie berniem nevaretu laist,kur nu vel citur.........
Vārds
V
toties tevi gan var laist,kaut tūlīt.
 • 0
 • 0
jaroslava
j
bet ne puišu
Fizioloģijas procesus
F
Vajadzētu atstāt profesionāļiem šo procesu mācību grāmatām. Ja rakstnieks nespēj neko garīgi pamatotu sacerēt,tad nevajag. Vājš amatierisms vien sanāk. Ieguglē sev neskaidro ķermeņa daļu un uz priekšu,vai med mācību grāmatu. Nekādu noslēpumu nav. A profāni tikai slēpj talanta trūkumu,novelkot varonim bikses. Infantīls amatierisms.
Skaisle
S
Kad pirmcilvēki sāka nodarboties ar lopkopību, sāka dzīvot cieši kopā ar lopiem, momentā sākās smagas no dzīvnieku pasaules pārņemtas slimības, tai skaitā, tās,kas radušās pa sūdiem dauzoties. Tāpēc stāstīt ,ka kaka tas ir labi un dabiski un tas tik ir mīlīgi - man tas šķiet šausmīgi noziedzīgi pret bērna tīro psihi. Kaka ir kaka - infekciju un briesmu perēklis. Kad pirmoreiz biju kapitālistu ārzemēs, tad viens no lielākajiem šokiem man bija, kad rīta sanāksmes laikā pie manis pienāca jauns un izskatīgs vīrietis, sāka man stāstīt dienas darba kārtību un sirsnīgi acīs skatoties, vienlaicīgi kasīja savas oliņas, tā,ka man likās ,ka es dzirdu kā tās spalvas skrašķ, bet kad redzamo un dzirdēto iztēlojos nepastarpināti bez apģērba - es vispār paliku apstulbusi. Tad viņš pārtrauca un atsāka un man prasīja vai viss esot skaidrs, es teicu,ka jā, kaut gan - man aboslūti nekas nebija skaidrs , es biju rietumu brīvības un atbrīvotības apdullināta. Kaku "uzkāršana" bērniem, ir radošuma un garīguma strupceļš.
Skaisle
S
nē, Dergli. Man ir divi maģistra grādi vēsturē, 8 akadēmiskie studiju gadi un vēl visādi kursi, jo zinātkāra un ziņkārīga esmu bijusi vienmēr. Arī šobrīd studēju kursos - izglītojošos tieši. Tu mani burtiski piespiedi lielīties. Tas,ka visiem ir viedoklis par visu, tas ir skaidrs, tas,ka viedokļi ir atšķirīgi - arī skaidrs, un tas,ka cilvēki grib izliekties gudrāki par vēsturniekiem un viņos neieklausās - arī skaidrs. Redz- izlasi vēlreiz- kabinetu vēsturnieki - kā tas skan ? kā nicinājums un kā noliegums.! Un kā skaudība. Kauns nepalika, Dergli?
 • 1
 • 4
Derglis
D
Skaisle, tu labi raksti par kultūru un tamlīdzīgām lietām, taču, citējot Džeromu Džeromu, ieteiktu neurbties lietās, par ko tev nav ne mazākās sajēgas. Šaubos, vai tu zini un saproti, ko eksaktajās zinātnēs nozīmē vārds "pētījums". Un kabineta vēsturniekus vispār nevar ņemt par pilnu. Viņi eksaktos ienīst zvērojošā naidā, jo tie pastāvīgi sagrauj viņu "harmoniskās teorijas". Varu minēt piemērus.
 • 2
 • 0
skaislei
s
jā, jā, skaisle, amerikānu zinātnieki atklājuši, kā tad. un smagas slimības nemaz nevar dabūt no medījuma, īpaši ja tas termiski nav ideāli apstrādāts, kur nu. pasaki vēl, ka pirms cilvēki peradināja lopus, viņi kopā ar dieviem dzēra nektāru, gaļu neēda un dzīvoja simtu gadu. no medījuma vienmēr un visos laikos ir varējuši noraut daudz smagākas limības kā no mājlopiem. arī mūsdienās, ja kas. pareizi te viens raksta - ar tavu sterilitāti jāiet dzīvot kolbā.
 • 5
 • 1
Skaisle
S
zini, nemāci , mācīto !!! Es zinu,ko rakstu, lasīju tādu pētījumu, tur bija vēl visādas interesantas domas par cilvēka fizisko un garīgo attīstību,bet jā - smagas slimības sākās ,kad cilvēki sāka dzīvot kopā ar pieradinātiem mājdzīvniekiem. Gribi tici, gribi netici.
 • 1
 • 7
kents
k
ar tādu sterilitāti galvā un miesā,vajag dzīvot kolbā.
 • 5
 • 1
skaislei
s
pamācies vēsturi, pamācies bioloģiju. pirms cilvēki sāka nodarboties ar lopkopību, dzīves ilgums bija drausmīgi īss. jau 25 gadu vecumā bija vecītis. līdz 40 nodzīvoja retais. lopkopība pavēra iespējas nodrošināt pārtikas bāzi, pagarināt dzīves ilgumu. un pirms lopkopības varētu padomāt, ka cilvēki ūdens klozetu izmantoja, nevis turpat savas alas stūrī dirsa. paseko līdzi arheologu darbam un izrakumiem.
 • 8
 • 2
Elita
E
Mazā puisīša sapņi sagruva, kad viņš uzzināja, ka balerīnas arī kakā...
 • 6
 • 0
Margarēta to Andžs
M
Nu, to vajag teikt Zvaigznei ABC, kas ar saviem izdevumiem sekmē bērnu debilizāciju.
super!
s
paldies par fantastisku interviju!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja