Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Intervija ar režisoru Viesturu Kairišu. Es klusēju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
j
Piekrītu teiktajam, un secinājums ir viens: latvieši un Latviju mīlošie un cienošie krievvalodīgie - skolojiet savus bērnus dziļi un pamatīgi, jo izglītotam un gudram nevarēs izskalot smadzenes kā to tagad dara kaimiņi, sūdrabas, dzintariņi, amerikiņi un ausainīši utt utt
Paldies!
P
Lai visi Augstākie Spēki stāv klāt tādiem cilvēkiem kā režisors Viesturs Kairišs! Varu parakstīties zem katras režisora izteiktās domas. Filma "Melānijas hronika" ir izcila. Paldies, paldies, paldies!
Kultūras portāla
K
diskusijas starp [email protected], Jāzepu un Edgi. Varbūt portāla vadība par savu darbu un vīzijām arī varētu kādu vārdu bilst, b'tu interesanti.
Edge
E
V.Kairišs:"...Latvijai ārkārtīgi traucē attīstīties tas, ka tā nebija spiesta kategoriski atteikties no visiem, kuri ir sadarbojušies ar noziedzīgo režīmu. " ========================================================= Par to "paldies" jāsaka bāleliņiem no Rietumkrātiņa valstīm, īpaši slavenās preambulas un Latvijas Ceļa "krustēvam" , kas 1990. gadu sākumā uzvedās kā "kāzu ģenerālis" : „Aktīvs bija Egils Levits, kurš faktiski arī bija saite starp šejieniešiem un trimdiniekiem. Meierovics pat izteicās, ka, ja piedalīsies Egils, tad viņš arī ies.” Māris Gailis: Varas tehnoloģija. – 77.lpp. Fasādes pārkrāsošana sākās 1993.g. 13.februārī slepenā konsultatīvā apspriedē viesnīcā “Jūrmala”, kad tika panākta vienošanās starp komunistiem – „kažokapmetējiem” un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) vadību par priekšvēlēšanu bloka - savienības “Latvijas ceļš” (LC) izveidošanu .
VID
V
Lūdzam, Sandrānu Credito visupirms reģistrēties VID kā nodokļu maksātāju, un tikai tad sākt piedāvāt aizdevumus. Protams, iepriekš ar Dienu vienojoties par reklāmas izcenojumu.
to-mans viedoklis
t
Prāts no Dieva nāk, un kādreiz dārzniekam vai zemkopim tā ir daudz vairāk kā kādam kultūras korifejam. Savukārt, elku pielūgšana ir grēks pret pirmo bausli, un tātad - ļoti smags pārkāpums. To, kas pielūdz šos viltus un reālos elkus diemžēl ir pārāk daudz. Dziļam un patiesam nav nevienam aizliegts būt. Atliek tikai to REALIZĒT.
Mūsdienu popkultūra ir sekla
M
un vulgāra. Arī Kairišs nav izņēmums; ne PIRMS simts gadiem, ne PĒC simts gadiem, ne tagad. To, cik katrs ir ''egosistisks (KĀ tu saki) jeb ''kā kurš sevi sadedzina'' (ar alkoholu vai narkotikām), tā katra viena problēma. Kairišu ieskaitot.
Arī Kairišs domā par sevi.
A
Ko nu tur daudz viņu saprast? Pietiek ja pats sevi saprot. Nav jau dižgars kā Blaumanis jeb Ibsens. Mūsdienu popkultūra (populārā kultūra)no agrāko gadu popkultūras atšķiras ar zemo raudzi, zemo morāli, un īpaši izteikto intelektuālo impotenci. Nav vairs pasaulei ne jauna Šekspīra, ne Igo, ne Dikensa, ne Mocarta, ne Verdi, ne Mikelandželo, ne Rafaela, ne Mālera, ne Leonardo, pat Annas Brigaderes nav.
Mans viedoklis, ka...
M
Viesturs Kairišs ir viens no izcilākajiem Latvijas inteliģences prātiem. Jā, sirdī dumpinieks, bet dziļš un patiess. Mūsdienu popkultūras Latvijai to nesaprast. Kairiša vārdus un darbus Latvija novērtēs pēc 100 gadiem. To viņš ir pareizi sapratis, ka pietiek sevi dedzināt. Šajā egositiskajā, nepateicīgajā laikmetā jādomā pirmām kārtām par sevi.
Senais (grēks).
S
Grēks ir vecāks par cilvēci; tur visa nelaime.
Redziet!
R
Kurzemē ebreju izšaušana bija tik iecienīta un iemīļota, ka vēl 50-o gados ļoti populāra bija dziesma ''Šauj žīdus Ventmalā''. Tieši atsevišķiem latviešiem to patika dziedāt. Tiesa, ne visiem.
Edge
E
„Līdz pat šodienai prātam neaptverams ir visu laiku lielākais genocīda noziegums Latvijas teritorijā – holokausts - totālā Latvijas un no ārvalstīm ievesto ebreju iznīcināšana.” To uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece svētdien, [2015] 29.novembrī, piedaloties piemiņas brīdī Rumbulas memoriālā un pieminot 1941.gadā Rīgas geto nogalinātos ebrejus. (saeima lv) ===================================================== Vēl jau Latvijā kāds domā. Ne bez pamatota iemesla tak' izdevniecība "Jumava" šomēnes jaunā veidolā izdeva grāmatu "Veļupes krastā, ne bez pamatota iemesla jau k/f Melānija hronika pirmizrāde notiek novembrī. Ne bez pamatota iemesla Krievijā arī staļinisms kļūst populārs.
to edge
t
Kairišam nav laika ko lasīt. Viņš aizņemts ar savas ģenialitātes kopšanu un apjūsmošanu, un ar izmisīgu bārdas dezinfekciju un attārpošanu.
Sandras Jamsones problēma ir tā,
S
ka viņa bauda dzīvi uz šīs pasaules, lai izdarītu kolektīvo pašnāvību, jo viņai ir atšķirīga izpratne pa Pēru Gintu. Savas anomālijas viņa dēvē par MAKSIMĀLI SLIKTĀKO, bet kuras NAV tomēr viņas problēmas, jo problēmas ir bučas bruņiniekos, kas bābietim palīdz saglabāt garīgo satvaru un līdzsvaru,

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja