Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Maija Kovaļevska: Pirmos atbalstītājus neaizmirstu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lv ir cekas bērns.
L
Paši lika gulēt,paši modināja. Ne č,bet c. Arī čeka bija cekas bērns. Ceka č vad. Varēja noņemt pa telefonu. Otrādi nekad. Formāli 4.līmeņa organizācija. KGB PRI SOVEĶE MIŅISTROV.
Skaisle
S
Maija Kovaļevska ir izredzētā, Debesu eņģelis. Es skūpstītu viņai rokas, ja vien tas būtu iespējams. No vienas puses- tas ir kā paradīzē - lidot no viena sapņa piepildījuma uz otru, no otras puses - kaut šādi eņģeļi mieru un ģimenes laimi atrastu Latvijā. Es nezinu, es nespēju iedomāties kā tas ir spēt tā dziedāt kā eņģelim un tad saņemt visas tās ovācijas, to pielūgsmi. Būtu es vīrietis, es viņai rakstīti mīlestības vēstules. Tagad jau arī varu paust savu mīlestību , bet tas ir tomēr citādāk. Jā - dziedātāj tauta latvieši, ko neteiksi. Vieni un mums ir eņģeli - otri čekisti - man tas ir kā būt starp debesīm un elli. Svētīgu Maijai. Un paldies -mans nebeidzams paldies ....
Skaisle
S
Gan jau,ka sekojat līdzi kultūras raidījumiem - pameklējiet arhīvā to raidījumu, kurā VDK šefs Johansons apgalvo, ka visi Atmodas vadītāji paši skrēja uz čeku konsultēties par to,ko fdrīkst un ko nedrīkst Atmodā. Man radās jautājums - kas vadīja Atmodu? Vai tāpēc mani jāsauc sliktos vārdos,ka man ir šāds jautājums?
 • 4
 • 3
Skaisle
S
Zālītei es prasu skaidrību par sadarbību ar okupācijas varu. Lai dzejniece , kura uzņemas atbildību runāt tautas vārdā runā skaidru valodu. No savas puses šādā sarunā varu piedāvāt savu autobiogrāfiju, savas dzimtas autobiogrāfiju. Tāpat vaur piedāvāt sava konta izrakstus, sava dzīvokļa kratīšanu vai cietā diska izņemšanu no mana knapi elsojošā kompja. Ko vēl es varu piedāvāt - kamēr vēl pašai nav kauns - kaila nostaigāt pa Kaļķu un Brīvības ielu. Par Ziedoni tāpat. Lai viņam vieglas smiltis. Ģēnijs. Kas to zin,kad mums atkal tāds būs, bet - varbūt kāds cits ģēnijs, kurš nesadarbojās ar čeku tieši kolaboracionistu dēļ nomira nezināms. Tepat blakus ir par Ziediņu. Jācer,ka zini šī mākslinieka biogrāfiju. Es ne Zālīti , ne Langu nesaucu par slimiem - vai kādos citos ļaunu vēlošos vārdos, es prasu godīgumu un patiesību. To kā Langa darbojas komisijās, kurā pati sev piešķir visādus tā sauktos grantus - man tā ir čekistu cienīga darbība. Tā es to vērtēju. Un tā kā Langa ir pieņemts uzvārds, tā man ir pieņemts vārds - Skaisle. Nu tā kaut kā.
 • 3
 • 3
OK
O
Nu tad, skaisle, par to bumerangu padomā tad, kad tu visus visapkārt zākā - sākot ar Langu un Zālīti un beidzot ar nu jau nelaiķa Ziedoni.
 • 4
 • 2
Skaisle
S
dazhreiz vaardi ir kaa bumerangs, uzmanies.
 • 4
 • 7
...
.
...slima Tu esi, skaisle!
 • 9
 • 4
Toreiz
T
Toreiz J.Vītola konkursā I.Galantes žūrija uzvaru piešķīra baltkrievietei un M.Kovaļevsku atstāja otrajā vietā
Toreiz
T
Toreiz J.Vītola konkursā I.Galantes žūrija uzvaru piešķīra baltkrievietei un M.Kovaļevsku atstāja otrajā vietā
paldies Maijai par Mimī
p
piektdienas vakars operā bija tik pacilājošs, viegls un brīnišķīgs - sen nebija redzēts tik nesamākslots Bohēmas uzvedums, cik lieliski skanēja visas balsis -sevišķi Maijas, Ingas un Jāņa - varam patiesi lepoties un priecāties
lauku vecis
l
Īpašs paldies cien.māksliniecei par brīnišķo Mikaēlu pagājušā gada operas svētkos Siguldā. Cerēsim , ka ar laiku Maija Kovaļevska par savu pastāvīgās mītnes vietu izvēlēsies Latviju.
Māksliniece
M
no kuras staro siltums. Domāju, ka daudzi bija iepriecināti ar M.Kovaļevskas atgriešanos LNO.
???
?
Viņa nav atgriezusies, jo nekad nav bijusi LNO soliste.Šī ir viesošanās ar noteiktu lomu mūsu opernamā!
 • 2
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Maskas krīt lēni

Mēdz teikt, ka slūžas nāk vaļā, kad kaut kas ir sakrājies un sāk gāzties ārā ar daudz lielāku jaudu nekā jebkad agrāk, bet šis mirklis vēl ir jāgaida.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja