Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

papildināts ar FOTO: Ar mecenātiem vienojas par Laikmetīgās mākslas muzeja celtniecību Pulkveža Brieža un Hanzas ielas stūrī

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
abcd
a
Caurskatot cilvēku cieņu aizskarošos un prastuma pilnos komentārus augstāk, nākas secināt - tā ir milzu laime, ka pie teikšanas jaunā muzeja būvniecībā nav tikuši šādas kultūras un inteliģences dziļuma "piesātināti" darboņi :(
Pier
P
Tas ir nenormāli! Kādēļ tiek melots tik plašā mērogā!? Apbūves vieta ir labi zināma, kā tā saucamais New Hanza City (NHC) nelaimīgais projekts, kur būvēs AB bankas admisnistratīvās ēkas. Te parādās jautājums kā interesēs tiek plānots blakus celt Laikmetīgās mākslas muzeju!? Skaidrs, ka cilvēki, kas dažus kvartālus tālāk Boļšvičkā taisīja Survival Kit eksozīciju diez vai gribētu redzēt LMM blakus kaut kādai bankai. Būtu tiešām tam pašam DeFacto jāpaķidā iespējamā shēma, kā interesēs izvēlēta AB bankai piederošā zeme, kā labākais variants!? Vai tad Valstij pašai nav savas zemes, kur celt muzeju!? Interesanti, ka tiek pasniegts, ka mecenāti mums te kaut ko uzsauc, vai tiešām!? Nekur neparādās, cik valsts maksās!?
Viduvējībām
V
Kā apnikusi to viduvējību sīkšana. Paši neko nespēj, bet tikai kritizē citus. Sīki, nenovīdīgi ļautiņi. Priecājieties, ka kāds kaut ko darīs, neņemot jūsu nodokļu naudu.
Bezmaksas un Lidzfinansejums
B
bezmaksas tiks uzcelta tikai eka parejo subsides, un cik liela apmera to zin tikai sie mecenati. palasi nodomu protokolu. 4.4 un 4.5 punkti. LIDZFINANSEJUMS
 • 1
 • 0
Kā tur ir?
K
Vai Teterevi dzīvo Latvijā un nerunā latviski?
Paskaidrojums
P
Ināra runā latviski, bet viņi ilgu laiku dzīvojuši Krievijā.
 • 0
 • 0
Vai kādreiz šie mecenāti runās latv
V
Vai mecenāti runā latviski?Vai mecenāti runā latviski?Ja nerunā,tad kādā valodā ar viņiem runā NA ministre Latvijā.Nevis stikla būri mums ir vajadzīgi, bet valsti cienoši mecenāti, kas ziedotu naudu cilvēku kvalitatei un pasi sev noalgotu skolotaju un iemacītos latviešu valodu. Bībeles tulkotajs Gliks -tas bija gaismas nesējs Latvijai, nevis stiklu būru taisītāji ar valsts budžeta apsolītu programmu.
Jopcik
J
Cik nācies dzirdēt, saprot un runā! Borisam gan grūtāk iet ar runāšanu, bet saprast saprot, ko saka.
 • 1
 • 0
Ja kas
J
Deficīts Latvijas mākslā ir nevis skaistas telpas, bet lieli mākslinieki un laba māksla, gudri kuratori, viedi kritiķi un laba mākslas augstskola.
Baigi pēkšņs lēmums!
B
Ņemot vērā lēmuma mērogu, kaut kā baigi baigi pēkšņs lēmums! Diskusiju nekādu ne par privātās publiskās partnerības noteikumiem, ne celtniecības vietas piemērotību. Man pašam patika iniciatīva par RTU ēkas Vecrīgā pārbūvi. Gan no izmaksu, gan atrašanās vietas aspektāDiskusiju nekādu ne par privātās publiskās partnerības noteikumiem, ne celtniecības vietas piemērotību. Man pašam patika iniciatīva par RTU ēkas Vecrīgā pārbūvi. Gan no izmaksu, gan atrašanās vietas aspektā
Kultūras ministrija
K
Latvija vispār nav vajadzīga. Tā ir jāapvieno ar IZM.
Kultūras ministrija spēlējas
K
Kauns bija klausīties ka diedelēja naudu no sabiedrības pašiem vien izprotamai mākslai.Kāda kultūras programmas nodrosināšana?Un tā ir NA ministre?
Vai mecenāti runā latviski?
V
Vai mecenāti runā latviski?
neruna un netaisas
n
kapec ja atrodas latviesi kuri izdabas, un pat NA parstavji kuri piekritis saubigai naudai. bezmaksas tiks uzcelta tikai eka parejo subsides, un cik liela apmera to zin tikai sie mecenati. palasi nodomu protokolu. 4.4 un 4.5 punkti. LIDZFINANSEJUMS palasi formulejumu, tur lidzfinansejumu var jebkuru pamatot ari 10 miljonus gada.
 • 0
 • 0
Astrīda
A
Nē, nerunā. Un Demakova ir viduvējība mākslas jomā.
 • 0
 • 0
vilis
v
Lūk ,to es saprotu.Paldies Medcenātiem!
tur būs dzelzceļa stacija
t
Laukumu nevajag aizbūvēt.
J
J
Tetereviem ticu, AB laupītājiem neticu (labi atceramies "mecenātismu" 2010. gadā). Kopumā būs kā parasti, par šo prieku maksāsim mēs.
Jāzeps un viņa brāļi.
J
Vai tad ar to uzburbušo Māra Liepas veidojumu pie LNO nepietiek? Vai tad tiešām vajaga vēl šos neveiksmīgos projektus realizēt?
vai nē?
v
Saucas - nauda jau nesmird... Nacionāļu ministre paraksta līgumu ar nerezidentu grāmatvēžiem.
da kada vina nacionaliste, parasta
d
bezmaksas tiks uzcelta tikai eka parejo subsides, un cik liela apmera to zin tikai sie mecenati. palasi nodomu protokolu. 4.4 un 4.5 punkti. LIDZFINANSEJUMS
 • 0
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja