Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 5. augusts
Osvalds, Arvils

Pēdējā intervija: Naumanis. Anonīms

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lepnības mailks
L
Viņs NEKO "nerubīja" par Manolo Blahnik kurpēm un nevarēja rubīt, jo bija inteliģents zemnieks, bet aiz to mācoties kino valoda tapa gleznaina, viņā nebija pietātes pret cilvēkiem, lietām, aizto bija Viedoklis un inteliģenam zemniekiem noderīgs šarmants humors :) Bet savā inteliģentajā lepnībā, varbūt viņš "tulkojumā nepamanīja" dažas lietas, lai gan tikpat simtiem ārējās kultūras izpausmēs, pamanīja un caur Viņu, - mēs pamanījām. BET un, vārdsakot, Normunds bija zemnieks, izglītots un šarmanti sarkastisks zemnieks. Mums DER viņa zemnieka prasme, joku sajūta un iedziļināšanās spēja, mēs to kopsim un kļūsim brīvāki, arī atbildīgāki un lidojošāki.
Heru
H
JinOctober 10, 2008Prof Wesch,I completely agree that stduents need to be taught how to read textbooks. I teach at a community college where 50-70% of the student population can't read college-level text. Granted, I work with a different student population compared with a four-year university. Nevertheless, I find that most stduents lack basic reading skills that help them actively engage and understand text.However, I don't agree that the lack of textbook accessibility during high school is to blame. I think that there are several reasons why stduents can't read well by the time they get to college. There are many factors that can affect a student's reading skills such as inadequate phonological awareness training during preschool. In the past, I've tutored many stduents in the K-12 grade range; in my experience, I've found that there are a lot of stduents that lack basic reading skills that should have been mastered in elementary school. Of note, one of the more disturbing things that I found is that some of my college stduents will brag that they have not read a single book since elementary school. Luckily our school does have several very dedicated faculty members that are teaching reading skills. Interestingly, I've also found that my stduents have a difficult time reading and understanding online academic text. When they have to read an article online, with the help of some sort of collaborative platform (i.e., blog, wiki, I'm going to teach my stduents about Diigo next week), they will read the comments posted by their peers and not the actual assigned text. Granted, they learn the main concept of the assigned reading, but they are taking the short cut by learning from their peers. Again, this isn't necessarily a bad thing; but, the downside is that stduents are not learning to read academic text. Is there a solution to this? I've considered teaching my stduents to use Zotero instead of Diigo. I do like the collaborative nature of Diigo. However, I also think that it is important to force stduents to buckle down and do some academic reading. If you have any thoughts, please let me know. We'll see how the next few weeks go in my class.
Trijjūgs.
T
Pēc daža laba komentētāja domām IZNĀK, ka vērti ir tikai rakstnieki, kritiķi, aktieri un citi mākslas pārstāvji,un viņi nāk paradīzē (un māj no mākoņa maliņas), savukārt viņu lasītāji un skatītāji neder nekam, un pie tam - nāk ellē, un no elles katla māj. Un arī smiltis tiem vieglas nav.
Jā,
J
P.S. ar to, ka maz palicis nedomāju, ka viņš maz aiz sevis atstājis, gluži otrādi. Bet tā trūkstošā sajūta, ka vairs nebūs ... un kas vairs nevar būt, jo cits to vienkārši viņa vietā nevar izdarīt.
Jā, kad tu aiziesi, tad arī tu vair
J
Komentārs
 • 0
 • 0
Jā, kad tu aiziesi, tad arī tu vair
J
Komentāros var daudz ko laba pateikt, bet kāda cita cilvēka dzīves ceļu ar tiem labāku vai sliktāku padarīt nevar, jo viss ir sakaitīts - gan tas kas labs, gan tas kas slikts, un visam trekna svītra - apakšā, un katram pašam pietiek gan sava labuma, gan sliktuma. Svarīgi -kurā pusē svaru kausi sveras. Tā ka, gudrs un sapratīgs pats meklē ko labu izdarīt, jo skatoties uz citiem (ko tie dara) ir viegli ellē datikt. -NN-
 • 0
 • 0
Jā,
J
Jā, protams, Dienu pirka dēļ Naumaņa. Ne vien es, bet daudzi. Paldies par pēdējo interviju! Tomēr tik stulba sajūta, ka ir TIK maz palicis no viņa. Un joprojām nevaru aptvert, ka NN vairs nebūs. Tik daudz laba viņam pateikts šajos komentāros (arī es pirmo reizi mūžā saņēmos uzrakstīt). Eh, tā gribētos, ka kaut kādā veidā viss tas siltums (nu, ja jau vārdiem un domām reiz ir kāds spēks) kaut kā nokļūs līdz tai dimensijai, kur tagad ir Naumanis. Vieglu ceļu!
kapec
k
Kas notika?!!! Esmu palaidusi garām ziņu par Naumaņa aiziešanu! Neticami! Kur tie gudrie un talantīgie jaunie vīrieši tā steidzas aiziet?
acīmredzot uz elli...
a
Komentārs
 • 0
 • 1
Anna
A
Es varu tikai pateikt paldies par to, ka Viņš bija. Lielas personības nekad nav viennozīmīgas. Un šķiet, ka būt lielai personībai (sevišķi) mazā tautā nav viegli, bet tieši tās padara mazas tautas par lielām. Un vēl - tieši tagad krīt acīs, cik ļoti cilvēcīgs viņš bija un tieši tāpēc Liels.
Anna2
A
...un tur jebkādai sajūsmai ir mute jāaizver. Parunājiet ar mediķiem!
 • 0
 • 0
Anna2
A
Un kāpēc lielāks par pašu Annu? Kas liedz lielai pašai Annai būt, jeb Anna ir Maza? Kam ''tautā '' ir VIEGLI,un KAS padara mazas tautas par lielām ? (Piemēram, kā tapt kurdiem par turkiem lielākiem?). Lai gan, liels nepaliek lielāks, ja to ar lielo burtu raksta. Starp citu, daudz cilvēcīgāks (iespējams) Žanis Lipke bija, nevis kāds rakstnieks. Jautājums - vai cilvēcīga pati Anna , un vai - rīmju rīmēšana attaino lietu patieso stāvokli? Bet patiesais stāvoklis ir nāves apstākļi, bet tur jebkādai sajūsmai ir mute jāaizver.
 • 0
 • 2
Skuja
S
Normunda Naumaņa vārdiem runājot - asprātīgs, bet aizgāja pa skuju taku.
Sandra
S
Jutams,ka seit daudzi, kas raksta,ir kulturas parstavji:dzejnieks, rakstnieks,aktieris.Dazs uzrakstijisskaisti, dazs vienkarsi un cilvecigi, bet....gandriz neviens no garigaas puses.Laikam, musu latviesu kultura ir diezgan sekla, jo neviens par Dievu neko, par dveseli neko i tuvu. Zeel,loti,loti zeel..NN pazinu jaunibaa.Malacis, ka izmacijaas,ienema redzamu vietu kulturas dzivee,bija gudrs radoss cilveks.Tikai loti zeel, ka vinam taa dzivee sanaca...Ir teikts,ka taa Kunga celi ir neizdibinaami.Ari mums visiem ir ceriba sanemt Dieva zelsirdibu.
Mierinājumu visiem, kas skumst par
M
Gaidi sirds, uz Dievu gaidi, Kaut pēc gada aiziet gads, Jo par savu svēto vārdu Svētā sardzē Dievs stāv PATS.
 • 1
 • 1
Šie vārdi ir jau pateikti.
Š
Vajag tikai lasīt. -vārds-
 • 0
 • 0
Skaisle
S
tad uzraksti kādus garīgus vārdus no Tā Kunga visiem, kuri skumst par NN aiziešanu. Tādus ticības, ccerības un paļāvības vārdus. Paldies. Un tad ej ar mieru, nomierinies. Es izbraukāju rudens parkus, gribu sagaidīt vēlu vakaru un "pamedīt" ziemeļbblāzmu - vēl vienu tā Kunga brīnumu šai pasaulē.
 • 4
 • 2
Muļķības!
M
>17:47 Brīvība ir mirāža, jo cilvēks NEKUR nav brīvs pats no sevis visā savā dzīves laikā un pēc nāves - netik. Ir tikai vienas durvis brīvībai un TĀS ir Kristus.
 • 2
 • 2
to Skaile
t
No SIRDS nāk gan labie, gan sliktie vārdi. LIECĪBA par aizgājēju nav kāda labie vārdi (jo mēle ļaujas visam), bet gan tas, ko viņš DARĪJA. Garā un patiesībā. Bet padarītā VĒRTĪBU mēs nezinām, jo - kā saka Svētie Raksti - kas pie cilvēkiem augsts, tas zems pie Dieva (un otrādi). Un Bībele nav TIKAI Salamana pamācības, bet gan Dieva Vārds, un nav sfēras mūsu dzīvē, ko Tas NESKARTU.
 • 2
 • 0
Skaisle
S
tā ir liela uzdrīkstēšanās būt par tā Kunga advokātu cilvēkiem un tas brīnisķīgākais, ko tas Kungs mums ir devis - ir izvēles brīvība - ticēt , neticēt, pieņemt , nepieņemt un to es vērtēju visaugstāk - Brīvību . Neprotu to racionāli pateikt, bet es teiktu ,ja Bībelē saka ,ka Dievs ir mīlestība,tad tieši BRĪVĪBA ir šīs Dieva mīlestības sirds un spārni - būtība. Tā es tās lietas saprotu. Arī aizgājējš NN ir ieguvis šo absolūto BRĪVĪBU - un ne mums -šīszemes cilvēkiem to līdz galam un patiesi izprast. Tā es domāju.
 • 6
 • 4
Muļķības!
M
Neviens nav brīvs no SEVIS, un ''personiskō domu un attieksmes izsacīšana'' neatšķir cilvēku no dzīvnieka, ja viņš nezin KĀPĒC šajā pasaulē nācis, un kāds viņam uzdevums no Radītāja. Savukārt, Sandra jāzin,ka sevi pašai jāžēlo (jo sevis pašu var arī pazaudēt),un ka ir dievišķa kultūra un sātaniska kultūra. Kur kāda pieder - katram PAŠAM jāizšķir. Nekonsekvences (piemēram apgalvojums, ka latviešu kultūra ir sekla, un ka NN - malacis, un ieņem redzamu vietu - tajā pašā -seklajā kultūrā) liecina par Sandras pašas dvēseles nesaderību ar Dievu, jo Dievs ir harmonijas Dievs; gan par elementāru kultūras nepārzināšanu. Latvijas kultūra ir bagāta ar dziļi teoloģisku literatūru - pietiek vien Apsīšu Jēkabu;Augustu Saulieti, Annu Brigaderi; Imantu Ziedoni un daudzus citus pieminēt.
 • 2
 • 0
Skaisle
S
un kur Tavi garīgie vārdi? Tā Kunga vārdi ? Un ko nozīmē Tava NN dzīves žēlošana? Tas Tavs garīgums? Piedod, bet šito īsti nesaprotu. Man šķiet,ka daudzie labie vārdi cilvēkiem nāk no sirds un tā ir tā labākā liecība par aizgājēju. Lai mācītāji piesauc Svēto grāmatu, atgādina Zālamana vārdus, bet šī ir vieta,kur katrs izsaka savu personisko domu un attieksmi. Un labi,ka tā.
 • 8
 • 4
Naumanis gribēja pieminekli Artmane
N
Ir gudrāki pieminekli celt kādam, kas tikli savu dzīvi vada, nevis tādam, kas skaļš un skandalozs. Tāds piemineklis varētu gaismu nest.
zahars
z
Kāds reiz teica, ka reālajā dzīvē nesatikti cilvēki nevar kļūt tuvi. Kāda muldēšana! Bieži vien daudz virtuālāka realitāte veidojas ar cilvēkiem, ar kuriem ikdienā esi spiests sēdēt pie viena darba galda. Normunda recenzijas lasu, šķiet, kopš skolas laikiem. Arī KDi sleju vienmēr izlasīju. Neteikšu, ka visam piekritu, bet vienmēr bija interesanti. Veidojās pat kaut kāds iekšējs dialogs ar Normunda tekstiem, viņš vienmēr it kā bija tepat blakus. Pēdējā laikā pamanīju skumju un cilvēcīgu intonāciju. Šī intonācija mani , no vienas puses, darīja uzmanīgu, no otras puses, atbruņoja. Tā parasti piemīt gudriem cilvēkiem, kuri ir sapratuši, ka visas sadomātās ēnu ēnas –pazudīs kā nebijušas. Tas ir kā iet pa plānu ledu. Man ļoti pietrūks Normunda tekstu. Patiesi pietrūks. Debesu valstību Tev, Normund.
Debesu valstība tiem -
D
KAM NENOZIEDZĪGAS ROKAS UN SKAIDRA SIRDS, KAM PRĀTS NENESAS UZ NĪCĪGĀM LIETĀM UN KAS AR VILTU NEZVĒRĒ. TIE stāvēs Dieva svētajā vietā.
 • 2
 • 0
Virs zemes nav NEKĀ nepabeigta, jo
V
Katram SAVI teksti. Katra tekstam SAVA vērtība vai nevērtība, bet NE MUMS svērt.
 • 2
 • 1
lauku vecis
l
Zahar,Tev liela taisnība! KDi slejas bez N.N. tekstiem šķitīs nepabeigtas......
 • 7
 • 0
Skaisle
S
Savu vientulību un smeldzi bendējot ķēros pie vecās metodes - mājas spodrināšanas un mūzikas klausīšanās. Protams, ka nespēju nedomāt arī par NN aiziešanu. Kroders.lv izlasīju Ulbertes piemiņas vārdus. Man tie palika tādi nepieņemami. Man tomēr škiet,ka šai reizei derēja pacelties pāri ikdienai. Lūk, klausos Bumbieres disku LEĢENDAS Uz atkārtojumu lieku Paula- Krūkļa - Bumbieres - Kāpēc Ieklausieties vārdos - vai tie nav par NN? Putni naktīs skrien Putni naktīs dzied Saki man kāpēc Sapņi naktīs vien Tā kā putni skrien Saki man kāpēc Pār t\alēm putni skrien Un lido un lido Mīla nāk un iet Prom kā putni skrien Saki man kāpēc Mūžs un dzīve Šķiet kā sapnis vien Saki man kāpēc , kāpēc Saki man kāpēc, kāpēc Mīla nāk un iet Prom kā putni skrien Saki man kāpēc Mūžs un dzīve šķiet Tikai sapnis vien Saki man kāpēc , kāpēc ....
Tev jau tikuma nemaz nav.
T
NEKUR to nemana. Un jākreņķējas par to vien pašai.
 • 0
 • 2
Skaisle
S
tas Kungs savā pļavā visādus ziedus radījis. Un kas gan būtu diena bez nakts un svētais bez grēcīgā ? Un kas gan būtu dzīve bez kaisles, uguns bez liesmām, vien gruzdošām oglēm. Nē, mīļā - viss ir sarežģītāk, kā īsti nezinu. Kā ir sprediķos - nolasa Bībeles pantu un tad visā pasaulē katrs mācītājs pa savama to skaidro savai draudzei. Bet pants - Bībeles vārdi tomēr vieni un tie paši. Bet jauki,ka Tu par manu tikumu kreņķējies. Cilvēcīgi.
 • 3
 • 0
Viens gan ir skaidrs - tu nekā nezi
V
BET NEPRĀTĪBA IR MUĻĶIGA, TRAKULĪGA SIEVIETE, KAS ĀRKĀRTĪGI NASKA UZ TERZĒŠANU UN TOMĒR NEKO NEZINA. Dieva dāvana ir tiklība un savaldība, nevis kaisle. Kas tikls un savaldīgs, tam visa PAPILNAM.
 • 3
 • 2
Skaisle
S
ar visu savu neremdināmo miesaskārību jāsaka,ka esmu no tiem cilvēkiem, kuriem mīlestība nekad nav bijusi tauriņi vēderā,bet tauriņi brīvā lidojumā. Ir tādi veikloņi, kuri saķer plaukstās tauriņu - nu tā, lai viņu nesaspiestu, lai tas paliktu dzīvs. Pēc mirkļa plaukstas atver - un tavu brīnumu - tauriņš spārnus groza , bet prom nelido. Un tad cilvēks domā - kāds es izredzētais - mīlestība paliek ar mani, nekur naaiziet. Patiesībā - mīlestība nekur nevar aiziet , tai no spārniem un notraukts brīnums un tā ir palikusi vien nespējīga un pakļāvīga atblāzma no īstās , patiesās mīlestības. Par kaisli - arī neko daudz nezinu, vien to,ka tā ir Debesu dāvana, bez tās nekas nenotiek - arī mīlestība nē.
 • 3
 • 2
Skaislei.
S
Mīlestība ir JĀSAGLABĀ, un mīlestībā JĀDZĪVO. Ikdienas. Tad tā projām neies. NEVAJAG mīlestību ar kaisli sajaukt, jo kaisle nonāvē to.
 • 1
 • 1
Skailei nevajag lasīt dzejas, bet l
S
BET TAISNO TEKA MIRDZ KĀ RĪTA AUSMAS GAIŠUMS,KAS ARVIENU KĻŪST SPILGTĀKS, LĪDZ PILNĪGI UZAUST DIENA. BEZDIEVĪGO CEĻŠ IR KĀ AKLA TUMSA; VIŅI NEZINA, PĀR KO TIE KRITĪS. Vai NN bija taisns, vai bezdievīgs, mēs nezinām. Goda kroni var saņemt gan sētniece, gan dzejnieks, jo par savu dzīvi atbild VISI, un nav nevienas citas tiesas, kā vien Dieva tiesa. Viņš šo pasauli radīja, un Viņam ir atbildes uz visiem KĀPĒC, jo atbilde ir Viņš PATS. -vārds-
 • 1
 • 1
Skaisle
S
manam logam pretī ir parks ar kokiem - ziemā ir skaisti,kad tie ir balta sniega pilni un tad vējš to sniegu purina nost vai atkal agrā pavasarī ,kad ir maigais zaļums un sākas vētrains lietus ,ja vēl logs vaļā un istabā ienes gan smaržas , gan skaņas
 • 4
 • 2
Skaisle
S
Par to pašu ir jau arī bezgalskaistā Paula- Petera - Bumbieres Lūgums saldi sāpot dzīve rit rudenī skūpsti mani \putenī paliec vēl krītot zvaigznes spožāk deg, karstāk deg pirms dziest Varbūt,ka kādam citam nāk prātā kādi citi dzejas vārdi - uz NN aiziešanu attiecināmi.
 • 4
 • 3
lauku vecis
l
Nav bijis tas gods būt personīgi pazīstamam ar Naumani šajā dzīvē.....un tomēr ir zaudējuma sajūta...Kā allaž , kad aiziet augstas kultūras raudzes cilvēks..... N.N., gaišu ceļu augšup!
Ameba
A
Jocīgi spriedelēt par ceļa augšup virzību. Ja darbs ir padarīts ar izcilības zīmi, tad slavējuma, pietātes, arī zaudējuma pēcgarša, vai debesīs celšana ir vairāk kā NORMĀLA. NN bija izcils savā aicinājumā un darbā. Jādomā,ka daudzie komentētāji un tie,kas nekad nedara to, pašu interviju izlasīja. Tur pateikts viss. Par atbildību, mazliet dzīves ceļa un nedaudz domu organizēšanas spēka. Nezinu, es visādi izdomājos, bet vietā neviena neredzu. Kā tas sanācis? Vai Dieva dāvana šis talants nav vēl kādam dots, bet,pagaidām, viņš vienīgais vēl pavisam nesen bija tāds. Un atkal jāaizdomājas par jauno blogotāju, "ekspertu" mūža mežu, kas līdz riebumam ir noplicinājusi šīs retās profesijas auru. Bet cilvēks arvien vairāk paliek izslāpis, pēc mākslas,kas bez pateiktā ir dziļāka par cilvēcisko dabu. To saskatīt un tajā neapmaldīties ..... ehhh, man pietrūks, tiešām pietrūks NN jūtīguma.
 • 1
 • 1
Protams.
P
Un NEKO novēlēt mēs vairs nevaram, jo spēkā ir Naumaņa IZVĒLE. Ko novēlēt mēs vēl SEV varam paspēt, kamēr še esam. Dvēseles dziļums nav mēramkrūze, bet gan KATRA cilvēka vizītkarte,kas arī komentāros nojaužams. Vai nē?
 • 2
 • 0
lauku vecis>08:36
l
Es nezinu vai ceļš gaišs bija.... un vai veda augšup....Tas bija mans vēlējums N.N.... Bet to" dvēseles dziļumu" mērīt spēj vien Visuaugstākais.....
 • 5
 • 0
Kā zini, ka ceļš GAIŠS bija?
K
Un, ka tas AUGŠUP ved? Vai tad mēs cilvēki dalām VIETAS ellē vai paradīzē? Tiesa gan, paši PELNĀM. Arī ar savu attieksmi, ar komentāriem, - cik dziļi tie PATIESĪBU pauž, cik dziļas dvēseles, no kuriem tie nāk.. -vārds-
 • 1
 • 1
stella
s
Kas ar Naumanīti notika?
Jā,stella!
J
Tavs jautājums īsti vietā. Un atbilde visai jūsmai treknu strīpu pārvilktu. Redziet, pat Vards satrakojās (lai gan arī viņam tur NEKĀDA daļa), iedomājot, ka kāds TAISNĪBU pateiktu. Bet patiesība visai baiga ir. -vārds-
 • 3
 • 2
Vārds
V
Kas tev par daļu.
 • 2
 • 2
Skaisle
S
Līdzjūtība tuviniekiem. Gaišus ceļus zvaigznēs Normundam Naumanim. Tas, kas man vienmēr liek sirdij iesmelgtieš šādos brīžos - ir vārdi - aizgājis mūžībā. Tik skaisti laikam spēj pateikt tikai latvieši. Vācieši , angļi raksta - ist tots, is dead - ir miris, beigts, bet latvieši - aizgājis mūžībā. Kaut kas ir beidzies šeit un tagad - kopā ar tuvākajiem un mums visiem un kaut kas sākas tur - mūžībā. Jā - šī ir reize,kas kad lepojos,ka esmu latviete, no tautas ,kas nemirst - bet aiziet mūžībā. Lai vieglas smiltis NN.
Ar ko no lopa pati Skaisle atšķiras
A
Vismaz morāle un izteiksmes veids - visai lopisks, un ja Skaisle čekā strādātu - diez vai morāle CITA būtu.
 • 0
 • 3
Skaisle
S
Manas zināšanas ir vājas, par to nestrīdos, tā ir. Bet no savas domas netsakos. Tikko lasīju to pašu ziņās - ir miris, nevis kā latvieši to skaisti raksta - ir aizgājis mūžībā. Tagad steidzos - vēlāk iekopēšu atkal. Otra lieta - jebkurš mirušais - ģeniāls dziedātājs narkomāns un dzērājs, vai slepkava un pedofīls, pirmkārt ir cilvēks un mūžībā tiek aizvadīts cilvēciski. Es tikko uzzināju,ka čekas nošautos piederīgajiem neatdeva - lasi interviju ar Pēteri Krilovu žurnālā IR. Lūk, kur necilvēcīgums, lūk tev kultūras vēsture - padarīt cilvēku par lopu.
 • 4
 • 1
Nu katrā ziņā
N
Jums cienītais vai cienītā ir vājas zināšanas angļu valodā un kultūrā. Apskatieties sinonīmu vārdnīcu googlē un jūs redzēsiet ,ka viņiem izsakoties par aizgājēju ir gan vienkārši vārdi , gan skaisti izsteicieni. Diezvai skaisti vārdi bija sakāmi, kad jauna talantīga meitene sevi iedzina kapā alkoholisma un narkotikām dēļ.
 • 3
 • 1
Skailei ir beidzot jāsaprot, ka viņ
S
jo tie - Dieva PĀRZIŅĀ. Un tautībai tur NEKĀDAS nozīmes - tā teica Kristus. Savukārt, lepoties ar TIKUMU vajag, NEVIS ja tā nav - to izdomāt.
 • 1
 • 4
kā tad saka angliski?
k
Skinny: Amy Winehouse Dead New details emerge about the singer's death at age 27. Amy Winehouse Dead - MTV Amy Winehouse Dead | TMZ.com
 • 1
 • 0
hm, piedodiet. bet
h
jums nav taisniba. Angli taa nesaka! Lepniba un lieliiba nav inteligents pasakums.
 • 0
 • 0
Senais
S
Dzīvo mūžībā.
 • 10
 • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja