Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Super Mario lotosa ziedā. Izrādes Alise Brīnumzemē recenzija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vecāks
V
*trash
Vecāks
V
Mans viedoklis (vecāks): slima suņa murgi, bērna viedoklis (12 g.v.): wtf? absolute thrash.
Beāte
B
Izrādi apmeklēju ar savu 10 gadus veco meitu un mūsu viedokļi ir diametrāli pretēji, no kā es pieņemu,ka viss ir kārtībā, jo neba es esmu izrādes mērķauditorija :) Manas izjūtas bija tādas, ka gribējās raudāt- kā minimums par iztērēto laiku... Pirmajā cēlienā pārņēma sajūta,ka tas murgs nekad nebeigsies... jo mana doma bija 100% doties projām pēc pirmā cēliena... Taču atklājās, ka bērns, kurš starp citu ir ļoti daudz redzējis, jo regulāri apmeklējam visas bērnu un dažas pieaugušo izrādes, operas, baletus- pilnīgā sajūsmā... Līdz ar to, man jāsaka paldies par izrādi bērniem :)
Piekrītu
P
Precīzi manas izjūtas - no teātra izrādēm parasti prom neeju, bet šīs izrādes pirmā cēliena laikā (jau pie sākuma) radās konkrēta doma iet prom un vilšanās sajūta. Bet, kad sākās starpbrīdis, apjautājos savam 11.gadniekam, vai izrāde patīk, teica, ka patīkot. Nožņaudzu sevī domu doties prom, galu galā izrāde ir bērniem. Otrais cēliens man šķita veiksmīgāks, bet kkas pietrūka.
  • 2
  • 0
Krišjānis Silavnieks
Tas bija kaut kas ATBAIDOŠS! Mazā meita pēc 20 min teica: - Tēti, ejam ārā ! Kas man atlika, gājām prom. Tur jābūt īpašam ...talantam, lai kautko tik NEBAUDĀMU un bērniem neatbilstošu iestudētu! Alises lomas atveidotāja pati Radio teica, ka no zāles nākusi DRŪMA atmosfēra - kas bijusi pieaugušo sejās. Labi , ka GODĪGI pateica, ka no bērniem arī NAV nākusi sajūsma ... PIEKRĪTU VIEDOKLIM PAR REŽISORES ROZES Stiebras multenītēm, kas bērniem PATĪK ar mīļumu.
skola
s
Bērni ielika 4 balles.Neko nav sapratuši no sižeta, noguruši un 2. daļā garlaicīgi. Piedodiet. 11.g.v. 24 bērni
nedigitālais
n
Minecraft starp citu, ir diezgan noiets etaps. Youtobe ir atrodami piemēri, ko izmantot literatūras stundās, piemēram par Krišjāni Baronu. Nenoliedzami šis ir notikums, tas ir savādāk un interesanti kritiķiem.Jautājums par bērniem. Vai viņiem, kas virtuālajā pasaulē ir krietni gudrāki par mums, tas viss vēl ir aktuāli, un kur tad tā dvēselīte paliek. Mana pieredze rāda, ka Stiebras multenītes mūsdienu bērnus stundās ļoti aizkustina.Un uz jautājumu, ar ko tās atšķiras, visi kā viens uzreiz saka - ar mīļumu. Taču viennozīmīgs paldies izrādes vizuālajam blokam, nominācijas garantētas.
Laikam nē
L
Piekrītu pēdējai rindkopai, bērni uz teātri iet, ko citur nevar dabūt. Mūsdienīgi??? Mēs mūkam no pārākās pakāpes digitalizācijas visapkārt, gribas dzīvu cilvēku, ar skaidru vēstījumu, AUUu, KUR ESI....? Jutāmies apmuļķoti, pasniedzot spožu konfekšu papīriņu, bez konfektes, kaut karameles. Spožā kleita finālā, kā jau minētās konfektes iesaiņojums nespēja glābt izrādi. Manam bērnam bija neizpratne, jutās garlaikots, vēlējāmies pamest zāli, kas tomēr šajā gadījumā liecināja par to, ka bērnus tomēr nevar tik lēti uzpirkt. Gaismas un video lielisks darbs! Bet tas arī viss!
To Paul jeger
T
Izskatās, ka jūs kundze, esat bijuši aktrise ?
Paulas Jēger-Freiman rēgs
P
Līga Ulberte: "....Izrādes sižetu detaļās uztvert ir ļoti grūti (man neizdevās)... Iespējams, pie vainas bija dažbrīd slikti saprotamais teksts – neņemos spriest, aktieru dikcijas vai apskaņošanas dēļ...." Interesanti - ar visiem pie vaiga pielīmētajiem mikrofoniem teksts bija tik slikti saprotams, ka izrādes sižetu pat neizdevās uztvert??? Savā laikā viens no aktierMEISTARĪBAS pamatelementiem bija SKATUVES RUNA, kad aktierim vajadzēja varēt "aizsūtīt" pat čukstu līdz augšējā balkona pēdējai rindai! Bet, ko nu tu par veciem laikiem, Bebumāt...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja