Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Raidījums: Mākslinieka Vilipsona ģimenei krāpnieku dēļ policija grib atņemt dzīvokli

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Policijai KRĀPNIEKUS ir JĀĶER,
P
nevis dzīvokļus JĀZOG!
policija
p
mees ņesaprot...runa,cilveeku valodaa, tvaju makj
 • 3
 • 2
labak
l
lai zog--lai tik mums osvoboditeliem liek mieru...
 • 1
 • 4
Ekharts
E
Ja valsts vara un to institūcijas ir pieļāvušas kļūdas tad valstij arī jākompensē cilvēkiem zaudējumi.
mio
m
Jautājums par zemesgrāmatu tiesnešu atbildību,neba jau dzīvoklis tika pirkts bez zemesgrāmatas apliecibas par īpašuma tiesību uz dzīvokli.Tad kam lai cilvēks uzticas?
Miks to mio
M
Un kā Tu pats domā-kam???
 • 1
 • 5
edvīns
e
Es lasu, ka viens komentētājs zākā Bordānu. Tādi mums ir nezinīši un tirgus tantiņas Latvijā. Tāpēc jau arī esam tur, kur esam. Likumus Bordāna partija jau ir mainījusi uz pareizo pusi Latvijas tautas labā ļoti daudz , cik nu bijis iespējams šajā īsajā laika posmā un skatoties arī uz veco partiju pretestību un neieinteresētību. Partijai ar 15% balsu saeimā tas ir ļoti grūti izdarāms. Man nekad nebūs skaidrs cilvēku stulbums un tumsonība, kuri nesaprot vienkāršas lietas, ka Latvijā likumus nesastāda tas tieslietu ministrs, kurš tiek ievēlēts, bet gan likumi jau tika veidoti no pat 90-desmito gadu sākuma, kuri ir gandrīz pilnībā visi jālabo, jārediģē. Bezjēdzīgi diskutēt, ja viena daļa cilvēku to nesaprot. Jāaug un jāizglītojas!
he-heeee
h
Un vēl viens liels tupums ir gaidīt, kad atnāks laimes lācis un visus nelaimīgos darīs laimīgus-pašiem neko nedarot....
 • 7
 • 3
redz, rūgtā patiesībā:
r
rūgtā patiesība laikam ir tā, ka gan tu pats, gan lielākā daļa vēlētāju nesaprot, ka politiķu pienākums demokrātijas ir runāt....Kas daudz runā-tas runā bez jēgas. Kas maz runā-tas runā ar jēgu. Bordāns ir politiķis un viņam viss nav jāzina-ko katram darīt ...Tam domāti juristi ne politiķi...
 • 4
 • 3
REX to edvīns
R
Viss tiesa: Te pareizi rakstīja F.Engelss: katrai tautai tāda valdība kādu tā pelnījusi....Tā tas ir.. Un ko gan var gaidīt no tiem vēlētājiem,kas paši tādu varu ievēl, un pēc pam paši nāk netā un rauda gaužas asaras, ka atkal paši savēlējuši ne to....Un tas nav tā tikai vienu vien gadu, bet visus pēdējos 25 gadus....
 • 4
 • 3
rūgtā patiesība
r
Tieslietu minitrs apstiprināja labticīgā ieguvēja tiesību neesamību Latvijā. Īpašuma tiesības neesamība ir bāziska, ja tās nav, tad Latvija nav tiesiska demokrātiska valsts, bet gan badītiski pārvaldīts valsts modelis! Vēl ciniskāk izskan aicinājums no tiesībsargājošo institūciju puses tiesāties ar valsti par notātru, policijas, zemes grāmatas, Saeimas un Tieslietu ministrijas bezatbildīgu rīcību un darbību 30 gadu garumā, uz ko norāda baisie caurumi likumos, kas pieļauj šādus gadijumu esamību! Vai tas nav nonsenss to dzirdēt no Tieslietu ministra?
 • 15
 • 5
edvīns
e
Ja valsts ierēdņi, izmeklētāji, vai policija ir lēnām, vai neprofesionāli strādājuši, tad atbildība ir viņiem pašiem jāuzņemas un nevis tikai jāuzņemas, bet likumam tas ir jānosaka. Un tā, kā tās personas ir budžeta naudas algas saņēmējas, tad cilvēkiem nav jācieš no valsts amatpersonu neizdarības, vai nav jācieš no valstī nesakārtotās likumdošanas. Lai atbild arī tie, kuri nav izstrādājuši pareizus likumus. Ja no sākotnējiem blēžiem nav iespējams uzreiz naudas kompensāciju pilnā apmērā piedzīt, tad naudas summa ir jāsedz cilvēkiem no valsts budžeta. Un tālāk, lai atbildīgās personas kustina savas pakaļas un smadzenes un ātri notiesā blēžus un piedzen visus noblēdītos līdzekļus ar soda , un kavējuma naudām un plus cietušajām personām, tai skaitā arī šiem māksliniekiem naudas summu par morālo kaitējumu kādus dažus desmitus tūkstošus. Tas, lai būtu godīgi, likumīgi un lai citiem blēžiem atkristu vēlēšanās krāpt cilvēkus.
redz edvīn:
r
Te izpaužās lielas daļas vēlētāju nesapratne: Likumā tas viss ir noteikts--tikai nav kas to noteikto ievēro un īsteno praksē.... Tas tas pats kas ar tovarisciem-osvoboditeliem: Brauc ar auto kā paši grib-likumi un noteikumi uz tiem neattiecās...Tas pats ar viņiem par pretvīrusu maskām un daudzās citās lietās: Ja cilvēki savā lielā vairumā likumus neievēro, un pie kam vēl citis publiski aicina tos ignorēt, tad ko te vispār daudz var gribēt? Tapēc jau daļas osvoboditeli repatriācija ir vajadzīga lai mainītu lielākās daļas LV cilvēku apziņu uz pareizo pusi, tikai LV internacionalistu vara to nedara, lai ar pats Kremlis lūdz savējiem braukt mājās.
 • 2
 • 7
anita
a
Nodokļu maksātājiem, tas ir, no valsts budžeta, nav jāatmaksā kaut kādam vilipsoonam zaudējumi. Tos lai atmaksā tās 3 izredzētās tautas pārstāves un notārs, kas šo mahināciju izlaida cauri.
 • 5
 • 1
eesti pois
e
Ko tu te runā, prātvēder, tātad viņi paši uzņemsies atbildību un paši sevi arī sodīs, tā vai? Kāda velna pēc tad ir ministri ar savu varu kam tas jāuzrauga un jāregulē?
 • 4
 • 1
Bordāns ir stulbs vai nelietis
B
Neredzēt šajā lietā labticīgā ieguvēja statusu un absurdu prettiesiskumu no valsts iestāžu puses un piedāvāt ģimenei, kura legāli nopirkusi zemesgrāmatā reģistrētu dzīvokli iespēju kaut kad nākotnē piedzīt kompensāciju no personām, kuru vaina vispār vēl nav pierādīta un varbūt nekad arī netiks pierādīta, var tikai stulbenis vai nelietis.
Latvijas nenormālība
L
Normālās valstīs kaut kas tāds ir iespējams tikai tad, ja tiek pierādīta pircēju iesaiste noziedzīgā shēmā. Pārējos gadījumos darbojas tā saucamā labticīgā ieguvēja statuss un iegādāto var atņemt tikai kompensējot ieguldījumus. Bet Latvijā, kā jau Latvijā...
janis labais
j
Ta ir ka likuma panti paredz tikai nozieguma konstatesanu, nevis nozagta atgriesanu un to ja tev nav dzivesvietas tu neesi nekas.
Mareen
M
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> Www.Earnapp2.Com
Krējums Saldais
K
"...Gita Zeltiņa. Viņa pagājušā gada nogalē ierosināja tiesai Vilipsona dzīvokli atzīt par noziedzīgi iegūtu un konfiscēt to par labu cietušajam – šajā gadījumā atdot Latvijas valstij." . . Līdz tam dzīvokļa īpašnieks bija labticīgs ieguvējs? :)
Becove
B
Es mīlu savu darbu, jo esmu ienesis $ 82 / h ... Es sēžu mājās, mūzika skan, kamēr es strādāju sava jaunā iMac priekšā, ko es ieguvu tagad, kad es to daru tiešsaistē ... dodieties uz šīs vietnes sākumlapas cilni lai iegūtu sīkāku informāciju ... ... http://bit.do/Freelance-Jobs
vikktr
v
Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - soo.gd/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
bezkompromisa bardaks
b
Visuniukālākais ir ministrs kurš atzīst likumu neesamību pret klaju bandītismu!!! Kā absolūts kuriozs ir aicinājums 10 gadu tiesvedībai pret valsti, par to ka neesi kamielis. Vai šo miskasti drīkst vispār saukt par valsti?
MISKASTE esi tu un tava
M
dvēsele, nevis VALST! Un to par miskasti DRĪKST saukt!
 • 2
 • 1
ļuļa
ļ
Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!
Redzi!
R
19 plus! No tā redzams KĀDĀ MĒRĀ krievu cūkas degradē valsts mediju vidi. Nemaz nebrīnīšos, ja šī nodzertā nelaime izrādīsies Saemas Jūle vai Klementīne, kam tikai naids un noziegums prātā!
 • 0
 • 0
da zdrastvujet naša staraja 'bļēģ,
d
ļuļļa!
 • 2
 • 0
>ļuļa
&
Da zdrastvujet sovestskii sud-samii spravedlivi sud v mire.
 • 8
 • 6
mākoņtēvs-reformātors
m
Neko darīt, viss pareizi, ceļš uz tiesiskumu ir ērkšķains un prasa upurus. Ja tev ir pils un pieci valstij nosperti zavodi tad tu esi nodokļu maksātājs, cienījams. Ja tev ir viens divistabu dzīvoklis tad tu esi slaists, pagānijs, un neesi pelnījis pat to, cieti.
bet
b
to upuru būtu daudz mazāk ja nebūtu bijusi okupācija un milzu skaits ar osvoboditeliem te..
 • 10
 • 4

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sargāt un vakcinēt – cita ceļa nav(13)

Veselības nozares eksperti atzīst, ka panākt sabiedrības imunizāciju pret Covid-19 un šo slimību izraisošā vīrusa variācijām iespējams, tikai izmantojot epidemioloģisko aizsardzību un vakcināciju. Šo...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas