Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Sākts kriminālprocess par bērnu saslimšanas gadījumiem Siguldas bērnudārzos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ints
I
Apsūdzētai koli baktērijai draud mūža ieslodzijums !
Enģeļa viesis
E
Siguldā ir savējo korupcija, kam nav nekā kopēja ar likumiem. Ticu, ka laiki mainās un ka tas vadzis lūzīs...
Sokrāta tautas augstskola informē
S
Kāpēc šī problēma skāra tieši Siguldas apkaimi? Sigulda ir īpaša vieta, kur ir sakoncentrējušies ļoti spēcīgi pretspēki jeb pretpoli. Siguldā ir pietiekami daudz patiesi ticīgu un gaišu cilvēku, kas ir pakāpušies diezgan augstu garīgajā attīstības līmenī, seko vērtībām un ir ļoti labi intelektuāli attīstīti, bet ir arī pretējais pols, kas noliedz Dievu, izsmej ticīgo aktivitātes un ļoti cīnās par materiālajiem labumiem, ignorējot vērtības. Neapzināti viņi ir kļuvuši par tumsas spēku pārstāvjiem. Arī šie cilvēki ir ļoti labi intelektuāli attīstīti. Siguldā notiek pasākumi, kas ir ar ļoti spēcīgu Dievišķu enerģiju, bet tanī pat laikā notiek arī pasākumi, kuriem ir ļoti zemas vibrācijas.
Enģeļa viesis
E
SIGULDAS IEDZĪVOTAJI UN GARĪGUMS ir nesavienojama kategorijas... visas seno čekistu un krāpnieku bezgožu padibenes dzīvo Siguldā, kas negodā neko. Ja ne visi tad vairums kā vilki ledainā ziemas naktī. Atvainjos par salīdzinājumu, jo vilki ir mīlīgi dzīvnieciņi pret šiem mietpilsoņiem, piedodiet - es zinu ko saku jo pazīstu daudzus jo daudzus kas sevi sauc par "garīgiem"... Badā un salā es mirdams maizi nelūgšu no vairuma siguldiešu, jo tādas padibenes es redzējis nēsmu!
  • 2
  • 2
Enģeļa viesis
E
Ko tu murgo? Lielāku sūda brāļu kā Siguldā nav un reālu mietpilsoņu! Piedodiet, bet es apeju ar līkumu šo Latvijas pilsētu...divkošu un meļu Meku,kur ticība ir instruments meliem, kam nav nekā kopēja ar Dieva dabu!
  • 1
  • 3
mg
m
Kas tur ko izmeklēt. Sokrata tautas augstskola (kurai, starp citu, deva ES finansējumu, ko taisīt ezotērisku parciņu) jau visu ir noskaidrojusi: Skatoties vēl dziļāk, ņemot vērā, ka slimības simptomi ir vemšana, caureja ar asiņainiem izdalījumiem, kas rada nieru mazspēju, tad tas liecina par kāda ļoti liela plāna neizdošanos (vemšana un caureja), kas ir radījis atriebīgas domas (asinis izdalījumos) un vilšanās izjūtu (nieru mazspēja). Sigulda nesen piedzīvoja viena ļoti liela plāna neizdošanos – olimpisko spēļu norises vietas noraidījumu. Šis plāns būtiski ietekmēja Siguldas turpmāko attīstību. Tas noteikti radīja lielu vilšanos un iespējams kāds loloja arī atriebīgas domas, piemēram, priecājās, ka pašvaldības lielie attīstības plāni izgāzās.
Enģeļa viesis
E
Tā šiem mietpilsoņiem vajaga! Dievs zina ko dara!
  • 1
  • 4
Peksis
P
Cerams ka To Zarnu nūjiņu arī beidzot noķers un notiesās uz ilgiem gadiem cietumā.
cietuma uzraugs
c
Cietumsods ir neefektīvs. Ir zināmi neskaitāmi notiesātā E.Coli bēgšanas gadījumi caur kanalizācijas sistēmu.
  • 5
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas