Laika ziņas
Šodien
Migla

LZP kongresā rosina pieprasīt Pūces demisiju un OIK atcelšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tā nevar
T
Tik ļoti centās!
Vispirms
V
Jāizsaka rājiens un jānoņem prēmija!
Nevar
N
Premjers viņam uzticoties!
OIK ieviesa "zaļais" Emsis
O
Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis.Diena, 22.09.2000. Valdībā apspriešanai nodoti Enerģētikas likuma grozījumi, mazinot līdzšinējos atvieglojumus mazajām HES, vēja elektrostacijām un citām reģeneratīvajām energoietaisēm un tuvinot to pilnīgu atcelšanu. Es kā šo atvieglojumu autors un izcīnītājs 6.Saeimā vēlētos ieviest skaidrību dažos ar tiem saistītajos aspektos, kas vai nu aiz nezināšanas, vai apzināti tiek noklusēti. Enerģētikas likuma 40. pantā noteikts, ka Latvenergo jāiepērk mazo hidroelektrostaciju, vēja elektrostaciju, saules bateriju un biogāzes energoiekārtu pirmajos astoņos ekspluatācijas gados saražotā enerģija par divkāršu realizācijas tarifu, tādējādi paātrinot šo elektrostaciju kapitālieguldījumu atmaksāšanos, mudinot lauku uzņēmējus ieguldīt līdzekļus šādās mazās, videi draudzīgās elektrostacijās, kuras atmaksājas ilgākā laikā. Kāda ir šā mazās enerģētikas atbalsta jēga? Palīdzība Latvijas laukiem!
ZZS jau sačakarēja 1.reformu
Z
ZZS mazo vietvaldīšu interesēs jau sačakarēja pirmo reformu, kas paredzēja veidot pirmā līmeņa vēlētās pašvaldības uz bijušo rajonu bāzes, kam atbilda gan infrastruktūra, gan iedzīvotāju skaits. Vienīgās atkāpes bija paredzētas Rīgas rajonā, ko bija plānots dalīt 3 daļās un vēl dažas korekcijas. Tagad tie kretīni grib sačakarēt vēl vienu reformu
Pūces treknajā purnā rakstīts
P
Da čehal es uz jūsu prasību! Zagu, zogu un turpināšu zagt!
Nost!!!
N
Pietika jau ar OIK!
yes
y
Resno pūci ērgļiem saplosīšanai.
Polittehnologs
P
To partiju vajag pilnībā reformēt un kopā ar sociāldemokrātiem izveidot spēcīgu latvisku kreiso savienību.
aivarsz
a
Tikai virsrakstu izlasot.... : OIK atcelšanas pieprasījums-POZITĪVS LĒMUMS! Pretošanās Pūces reformai - NEGATĪVS-NEPAREIZS LĒMUMS !
Neslāvs
N
Te aritmētika vienkārša, Ušaks - aiz restēm, Pūce - Lāčplēša ordeņa kavalieris.
:)
:
Zaļie, iedzīti aizkrāsnē, vēl joprojām rej un mēģina iekost.
Uldis
U
PŪCE PĒC DEMISIJAS TU REĀLI MAN NOSŪKĀSI LĪKO !!!
Pūce
P
uldis, melko plavaješ,žjopu vidno. Un līkais njetresnjit,uļdjik?
  • 9
  • 2
Pūce
P
Demisijas nebūs, ej uz jogas skolu un iemanies nosūkāt savu līkucīti pats ! Veiksmi mutē no Ministru kabineta !
  • 14
  • 6
ļuļa
ļ
zaļie kopā ar zemniekiem bija pie varas vairāk kā 20 gadus. ko neatcēla oik, kad bija varas partija? cik atceros, tad tieši viņu varas laikā oik arī tika ieviests, vai ne tā?sēdēt opozīcijā un gudri dirst visi prot. P.S. pūce tiešām neder par ministru.
Paolo Pavo
P
To nedrīkst darīt! Pūce ir latviešu kretīnisma simbols. Latviešu mēsliem ir kretīni, un Pūce ir kretīnu etalons - īsts latviešu kretīns arī no sejiņas. Paskatieties uz šo foto! Tāds izskatās latviešu kretīns, kādi latviešiem ir vairumā un tiek pielaisti ministrijās, jo latviešiem nekretīnu nemaz nav. Latvieši ir kretīnu masa.
nunu
n
Komentāra autors ļoti cenšas, lai izceltos starp latviešu kretīnu vairumu. Laikam nav pamanījis, ka arī šajā jomā konkurentu un pretendentu uz galvenā kretīna lomu netrūkst.
  • 13
  • 3
Paolo pautam
P
Aizej sabučo Rīgas aizķēzītāju un izzadzēju Ūšaku ar visu viņa kompāniju un tikai tad sāc riet un Pūces kungu.
  • 19
  • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tukšie solījumi Zentenes pilī(10)

Aptuveni pusotras stundas braucienā no Rīgas atrodas Zentenes pagasts. Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, tur ir mazākais iedzīvotāju skaits Tukuma novadā – šā gada sākumā Zentene...

Tiks piemērota 5% atlaide visām vilcienu e-biļetēm(4)

Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs sākot no š.g. 20. augusta, ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas