Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pūcem būs jāskaidro lēmums liegt pašvaldībām rīkot iedzīvotāju aptaujas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nātre
n
lielas pašvaldības badītājs senioru pasākumā uzstājās ar aicinājumu parakstīt tūlīt pat visiem protesta vēstuli pret apvienošanos, skaidrojot kāpēc tas jādara, ka pensionāriem tad viss tiks atņemts, nekādas ekskursijas, ne pasākumi netiks apmaksāti no pašvaldības vai ES naudas, skolas tiks likvidētas un novadam vispār nekādu naudu nedos, viss būs tikai pilsētai, ja to gribat tad varat neparakstīt. Daudzi parakstīja, jo kurš gan grib sevi pakļaut iznīcībai.
Doma
D
Par centīgu idiotu bīstamāks ir ambiciozs pakalpiņidiots, kas īsteno kāda "sponsora sapņus"
Grēta>Margarētai
G
Zivs pūst no galvas.Sabiedrība nespēj uzturēt trīspadsmit ministrijas ar simtiem labi barotu ierēdņu katrā! Labi vēl,ka neieviesa četrpadsmito!
Vienkārši pārstrādājies
V
Jāļauj atpūsties!
Būs jau labi
B
Pūce iemācījies pat ar velosipēdu braukt,talkot un pašvaldību reformas rīkot! Gan jau nākamreiz,citā ministrijā,izdosies labāk!
Velētājs
V
Padomnieki atkal palīdzēs!
Ikšķilē nav darba vietu
I
tā parazitē uz Ogres un Rīgas darba vietu reursiem
Patiesībā
P
Puse Ogres iedzīvotāju darba dienu Rītos dodas uz Rīgu, un daļa arī uz Ikšķili.
  • 3
  • 0
Alla Borisovna
A
Tā neparazitē, bet piedāvā rīdziniekiem un ogrēniešiem to, kā viņu pilsētās nav.
  • 3
  • 3
par cenzūras histēriju tvnet.lv
p
Liegt visi ir varoņi. Piemēram, prokremliskās lapeles tvnet.lv cenzoru einzackomanda, kas histēriski dzēsa un bloķēja visus PSRS/Krievijas okupāvciju nosodošos komentārus. Bet pēc tam kāda sandra veinberga tajā pašā totalitārajā cenzētavā mācīs latviešiem demokrātiju.
:)
:
Pūce vienkārši ieteica pašvaldībām netērēt velti laiku aptauju lietošanai jo pašvaldību, iedzīvotāju skaitu tajās un robežas nosaka valdība. ZZS opozīcionāri taisa troksni lai atgādinātu par sevi.
GM
G
Resnajam Pūcem Kaput
Arî
A
Šai reformai nav ne ekonomiska, ne sociāla pamatojuma, un tā pamatojas tikai uz Pūces “kvalificēto” konsultantu iegribām !
Alla Borisovna
A
Iespējams, pašvaldību skaita samazināšanas idejai kaut kāds ekonomisks pamats tomēr ir: lielākas pašvaldības spētu būt ekonomiski spēcīgākas un tām būstu resursi, ko koncentrēt nepieciešamos attīstības virzienos.
  • 5
  • 2
Nu
N
Normālā demokrātiskā valstī iedzīvotāju viedoklis ir saistošs un tiek ņemts vērā. Pūce un VARAM ierēdņi algu saņem no valsts budžeta, ko veido iedzīvotāju maksātie nodokļi. Jā, arī Ikšķiles, Jelgavas un Salacgrīvas iedzīvotāju !
Tas ir labi
T
Jurim Pūcem skaidrot patīk!
Tereza Mendoza
T
Es šī kretīna mīļi kretīnisko ūnikumu kā latvietības kretīnisma simbolu turu vienā vietā uz nagliņas...reti kretīniska ņuņņa; laikam ir Dievs tā gribējis, no Pūces izveidojot latviešu kretīnisma etalonu.
Neslāvs
N
Kāda tur Eiropas Savienības harta, ko tās pašvaldības tur dir@! Pūce un Jaunups ir pareizie pacani, viņiem kaut kāda Eiropa likumus nerakstīs. Vispār Latvijā sabiedrība jau sadomājusies no sevis par daudz. Aizsūti Pūce uz to Ikšķili specnazu, lai atpizģī visus najuh! Sadomājušies te pareizajiem pacaniem ģēlas traucēt!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas