Laika ziņas
Šodien
Migla

VIDEO: 100 dejotāju ieskandina Baltijas ceļa trīsdesmitgadi lidostā Rīga

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krišjānis Silavnieks
Kamēr max 100 pastalnieki dauzījās pa lidlauku, tikmēr Lietuvā 12 000 patriotu SASTĀJĀS ATKAL "Baltijas ceļā"... tikai NEBIJA kam padot roku Latvijas pusē ... Pastalnieki nebeidz nodarboties ar TUKŠU "patriotisku" vāvuļošanu...
Vienmér pillá
V
Aizkustinája, horeográfi perfekti, klases biedrene tur arí. Atceros spilves lidlauku, trenińus. Smagi. Gribás atkal piedzívot tos laikus
Visulik
V
Pa 30 gadiem no Latvijas uz Angliju mazgāt tualetes aiztinās ap 400 000krievu(okupanti un viņu pēcteči) kāpēc gan nedejot)))
Priecīgs Paskaidrojums
P
Dainis tagad piepelna naudiņu kā propagandists izirušas tautas valdībai. Klauna darbs.
Scorseze
S
Tūdaliņi aiztrallinājuši līdz lidostai, cik zīmīgi:):):):) Tam, kurš izdomājis šo "atrakciju" laikam nav ienācis prātā par tās nejauši iznākušo zemtekstu:):):)!
sapogikirzovije
s
sāk pamest okupētās valstis
 • 5
 • 1
Tūdaliņam kurš atkal dūrē
T
Neviens neuzķēra muļķi
 • 3
 • 6
Scorseze>Tūdaliņš ar dūrēm
S
Jā, tas ir fakts, aiztrallinājāties gan, un turpinat trallināt, attapsieties, laikam, tikai tad, kad šī valsts nespēs pat pensijas izmaksāt un psrs jums šķitīs kā laimes augstākais punkts:) Interesanti, kam ir jānotiek, lai tūdaliņi sāktu domāt ar galvu nevis ar dūrēm:)? taču tas, laikam, ir jau retorisks jautājums:):):)
 • 6
 • 8
Tūdaliņš ar dūrēm
T
Mēs aiztrallinājāmies līdz NATO ! Uzķēri zemtekstu, urla !
 • 10
 • 7
Margarēta
M
Kad LV aktīvākue jaunieši (un ne tikai jaunieši) soctīklos sāka celties, ka RIX lidostā nevar ūdens pudeli uzpildīt pat wc no krāna, jo pudele nelien apakšā un ūdens temp. nevar regulet, RIX ar pompu paziņoja, ka uzstādīšot par pārsimts tūkstošiem dzeramā ūdens fontānus.... ielidošanas zālē!!!!! kur tos nevienam nevajag, jo tai tikai iziet cauri, dodoties ārā no lidostas. Tāaaaaaadu ņirgāšanos ir grūti iedomāties kaut kur citur pasaulē. Pilnigi iedomājos, kā RIX vadība un jumts Rīdzenes sarunu stilā ieņirdz, kā mēs tos zaļos mudakus apjājām bļ... un kā tie paši izdomāja tautisku h...uiņu bļ... uz to Baltijas ceļu, nu, tur mērkaķings un tā. Ja neticat, RIX lidostas darbinieki, kad domā, ka viņus nedzird, tieši tā arī runā!
Margarēta
M
Kā būtu, ja visas šīs sviestainās zīmēšanās vietā lidosta parūpētos par to, lai ir izlidošanas zālē iespēja uzpildīt dzeramā ūdens pudeles un cilvēki nebūtu spiesti vairot plastmasas kalnus? Kā būtu, ja mēs beidzot sāktu dzīvot šodienā ar skatu nākotnē, nevis pagātnē? Kā būtu, ja 30 gadus pēc Baltijas ceļa lidosta parūpētos par to, lai tā būtu civilizētas valsts vizītkarte: vieta, kur cilvēkiem nezog no bagāžas, kur ir pieejams dzeramais ūdens, kur darbinieki ir laipni pret pasažieriem un runā pareizā, saprotamā latviešu valodā un puslīdz pieņemamā angļu valodā, kur ir tīras tualetes un pieņemanaa cenas ēdienam un dzērieniem. Redz, tas nav tik vienkārši, kā pusstundu uzlaist uz skrejceļa dancotājus. Nez, cik reisus un kurus šīm jēlībām par godu nojūdza un kā atkratīsies no kompensāciju maksāšanas tiem pasažieriem, kam atcēla Cīrihes reisu, jo Vadonis bija pačolēt uz ļotenītēm 3 Baltijas valstu krāsās?
es
e
Jāliek būtu mīkstais uz visām šām izpriecām!Par maz esam apšmaukti,vai tādu dzīvi gaidījām lai šādi vēl priecātos-tādējādi parādot tautas kalpiem,ka mums viss ok?
[email protected]
E
Bet viss tiešām ir OK ! Paldies tautas kalpiem !
 • 8
 • 5
.
.
Ar dejām tiek iezīmēta tā vieta, kurā pazūd daudzi latvju bāleliņi un zeltenītes, dodoties emigrācijā, lai varētu uzturēt savus tuviniekus un sevi. kādi 420 tūkstoši jau esot aizceļojuši, un vairums no lidostas. Tāpēc arī prieki un dejas.
prieks
p
'... dejotāju ieskandina...". Jautájums - vai tie dejotáji dziedája, vai spéléja, vai vienkárshi dikti skalji sita kájas pret betonu?
Kodējjodam
K
Sūdīgi dzina
 • 1
 • 4
prieks
p
Akls neesmu un redzu, ka cilvéki stáv ar atpazístamu zhestu. Ko sveicina? - nezinu. Bet liekas, ka nevienu nekur nedzen. Varbút tavas smadzenes ir uzbúrushas to dzíshanas procesu?
 • 3
 • 9
bēdas
b
akls vai, ar trejdekšņiem dzina krievu jodus ārā no latvju zemes...
 • 6
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Par pareizāko latvieti(6)

Turpinot debates par latvietībai būtiskām tēmām, 1995. gada 12. augustā SestDiena meklēja atbildes uz jautājumu: vai nacionālās identitātes meklējumi ir tautas mazvērtības kompleksa izpausme? Atbi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas