Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valodas drauga novērtējums kļuvis par elfu un troļļu digitālo kaujas lauku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Valerijai
V
Atceries vienreiz par visām reizēm auseklīte mīļā, ar varu nekad neko nepanāksi..ja tu vēl esi gadus 12 jauna, tad piedodami jo prātiņš vēl nav nobriedis:))
Katja
K
Centrs informē, ka lietotnes lietotājs, ievācot informāciju par citu personu, kļūst par šīs personas datu pārzini. Pēc datu saņemšanas centrs izskata ziņojumā norādīto informāciju kā atbildīgā iestāde par valsts valodas lietojuma uzraudzību. Ja lietotājs dalās ar citas personas informāciju, nesaņemot šīs personas piekrišanu, un pēc šīs informācijas citu personu var identificēt, lietotājs pārkāpj Fizisko personu datu aizsardzības likumu un var tikt administratīvi sodīts. Lūdzam lietotāju, pirms dalīties sociālajos tīklos ar informāciju par citu personu, izvērtēt, vai cita persona pēc šiem datiem var tikt identificēta, un nepublicēt tādus citu personu datus, kā, piemēram, personas vārds, uzvārds un dzīvesvietas adrese, darba vieta, personas fotogrāfija. :)))))))
Янис
Я
Перестал говорить по латышски более десяти лет назад из за принципа.
Valerija
V
Tas, ka Latvijas debilie, zagligie, idiotiskie, egoistiskie kretini prezidenti, ministri, ieredni, deputati nav spejusi lidz sodienai sakartot Latvijas Izglitibas sistemu, lai visi berni Latvijas valsts teritorija macitot Latvijas valstvalda- latviesu valoda liecina tikai par to, ka sie idioti kalpo nevis Latvijas valstij un ne latviesu tautai, bet gan iztapigi kalpo krievijas noradem. Ipasi iztapiga ir veca, alkatiza, zagliga asinskara cerme W.Freibergisa, kaura Latvija ieviesa so idiotisko, debilo divvalodibas praksi, kura skreja 9. maija uz Maskavu Putlerim roku laizit un kura tika stadita prieksa ne ka Latvijas prezidente, bet ka Jaunzeilandes gubernatore, tikai Latvijas Arlietu ministrijas kretini kaut ka izliekas to nepamanijusi.
Trollis JT
T
Valerija vai Tu gadījumā neesi "paraugtrolle" , kura te ik pa laikam atstāj savas kakas ar vienu mērķi - pierādīt, ka "tie troļļi" ir gatavie nelieši? Valērija, kāds ir Tavs īstais vārdiņš? Varbūt dižkareive Lapiņa?
 • 6
 • 2
Trollis JT
T
Valoda... to neiznīcināja krievu cars... tai neko nepadarīja boļševiki... bet globalizācija latviešu valodai liks pamatīgi trūkties. Kamēr iestādes medī latviešu valodas nepareizos lietotājus, paši lavieši publiskajā telpā stostās, gārdz, kaut ko vervelē piedzēruša futbola komentētāja stilā. Un vēl... kā iet kopā kaislības ap čekas stukaču atmaskošanu un daudzajiem dučiem visvisādu "uzticības telefonu"?
Trollis JT > Kārklu anti-cūkai
T
Saki, kur Tu te redzi manu negatīvismu pret latviešu valodu? Man vienkārši riebjas , ka sīki ļautiņi profitē uz svētuma. Jo " patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums" ... starp citu, vai zini šā teksta autoru?
 • 6
 • 1
Kārklu vācietis
K
Piemēram, es kā debila cūka NEESMU SPĒJĪGS KOMENTĒT TĒMU, BET KVIECU...
 • 1
 • 7
Kārklu vācietis
K
Piemēram "Preses klubā" Vilnis Ķirsis lepni paziņoja - mēs ar kolēģiem no Saeimas KOPISTISKI ....
 • 7
 • 4
Trollis JT, daunis
T
Gribi, atklāšu noslēpumu? Tie, kas debilkvekšķ ap VDK kartotēku, ir tie paši, kas debilkvekšķ pret latviešu valodu. Ko nu, rustrolli?
 • 5
 • 9
Trollis JT, daunis
T
Nē, neko nepadarīja, tikai gandrīz padarīja latviešus par minoritāti viņu pašu zemē un izspieda latviešu valodu no visām nozarēm, kur tiek lietoti termini. Un rusdebilie rusnacisti pat pēc sakāves valodu referendumā joprojām rusdebilkvekšķ uz latviešu valodu. Un vēl, rustrolli rusdauni - vai, salīdzinot padomju varas piespriesto gadus aiz polārā loka un mūsdienu Latvijā iespējamos aizrādījumus par latviešu valodas nelietošanu, tu tomēr neesi rusdebils?
 • 5
 • 7
ļuļa
ļ
mani interesē, kāpēc politiķi joprojām nedara pilnīgi NEKO, lai pārtrauktu marasmātisko praksi, kad piezvanot uz faktiski jebkuru valsts vai pašvaldības iestādi, man ir jāizvēlas valoda. kādā sakarā man valstī, kur valsts valoda ir it kā latviešu, speciāli jāizvēlas tajā runāt, ja gribu piezvanīt uz rīgas ūdeni, lattelekom, latvenergo utt???? valstī valda reāla un politiķu tolerēta divvalodība, bet murgo par kaut kādām elfu un troļļu kaujām, gredzenu pavēlnieki atradušies!
ļuļa
ļ
Agrāk rūķi bija balti, Maziņi un pūkaini - Sniega pikas pamētāja, Vairāk neko nedarīja. Tagad rūķi inženieri, Arbaletu taisītāji - Ja izgāji kautiņām, Dabūs bultu pakaļā!
 • 3
 • 3
elfu strēlnieks
e
Ja tev pakaļā ir gadījusies zaraina harpūna, tad tas būs rūķu inženieru nopelns. Elfs nav nekur derīgs kā strēlnieks, savukārt rūķis vispār nav piemērots tuvcīņai!
 • 1
 • 5
ļuļa daunis
ļ
Neesmu spējīgs komentēt rakstu, cenšos mainīt tēmu! Un zadolbaļi tie elfu strēlnieki ar viņu taktiku necīnīties godīgā tuvcīņā, bet šaut bultas pakaļā!
 • 2
 • 8
fakts
f
Vienīgie, kas sevi pazemo, ir debilie ''krievvalodīgie'' nacisti, kas debilisma un spītības dēļ nelieto latviešu valodu, lai gan ir to iemācījušies.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

No RNP valdes atcelts Ardis Pāvilsons(1)

SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs no amata atstādinājis RNP valdes locekli Ardi Pāvilsonu, aģentūrai LETA pastāstīja amatpersona.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas