Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē Ulubele

Rudenim iesākoties, laiks ķerties pie āra darbiem, tāpēc jau trešo gadu pēc kārta 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē Ulubele. Šogad kopīgiem spēkiem plānots sagatavot suņu voljerus ziemai un sakopt patversmes teritoriju, portālu Diena.lv informēja 4finance.

"Katru gadu talkai piesakās vidēji 400 brīvprātīgo, kuri vēlās atvieglot patversmes darbinieku darbu un uzlabot dzīves apstākļus tās iemītniekiem. Arī šogad kā sociāli atbildīgs uzņēmums nespējam palikt vienaldzīgi un turpinām sadarboties ar dzīvnieku patversmi Ulubele, organizējot talku. Lai darbi ātrāk ritētu uz priekšu, ceram uz tikpat lielu brīvprātīgo atsaucību kā iepriekš," uzsver 4finance Latvia izpilddirektors Gvido Endlers.

Lielākās dzīvnieku patversmes Latvijā Ulubele misija skan: "Apzinoties katru īpatni kā vērtību, rūpēties par jebkura dzīvnieka labturību un aizsardzību, un īpaši nodrošināt tiesības un dot iespēju dzīvot dzīvniekiem, kuriem jebkādu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams atrast īpašnieku." Lai to īstenotu, katru dienu par dzīvnieku uzturēšanās apstākļiem rūpējas veterinārārsti un patversmes darbinieki, taču ļoti lielu atbalstu sniedz arī brīvprātīgie, un palīdzīgas rokas ir nepieciešamas vienmēr.

"Mums būtu grūti pastāvēt bez mūsu atbalstītājiem un brīvprātīgajiem, kuri ir līdzjūtīgi un izprot patversmes dzīvnieku vajadzības. Rudens talka kopā ar AS 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv ļauj pulcēt lielāku palīgu pulku un ātrāk paveikt smagus un ikdienai nozīmīgus darbus. Šogad kopīgiem spēkiem sagatavosim suņu voljerus ziemai, tāpēc aicinu ikvienu no jums ņemt līdzi ģimeni, radus, draugus un pavadīt 28. septembri, palīdzot un uzlabojot patversmes iemītnieku dzīves apstākļus," aicina Ulubeles vadītāja Ilze Džonsone.

Šogad dzīvnieku patversmē Ulubele Stopiņu novadā, Līčos, talkosim 28. septembrī no plkst. 10. Aicinām brīvprātīgos palīgus pieteikties, klikšķinot šeit līdz 25. septembra plkst. 18. Vairāk informācijas par pieteikšanos - www.labiedarbi.lv.


Labdarības iniciatīva 4finance Labie Darbi iestājas par idejām, kas palīdz veidot labāku Latviju. 4finance Labie Darbi finansiāli un ar brīvprātīgo palīdzību atbalsta projektus un cilvēku idejas, kas veido atbildīgu sabiedrības attieksmi pret dzīvniekiem; veicina sabiedrības dzīves līmeņa paaugstināšanos; sekmē atbildīgu attieksmi pret dabu; sniedz atbalstu talantīgiem jauniešiem sportā, kultūrā un citās jomās, kā arī veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas