Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Apcietināts Niks Endziņš par nacionālā un etniskā naida izraisīšanu internetā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Z Līvmane
Z
Jāsūta uz Tvaiceni, lai sakārto galvu!
ļuļa
ļ
Tas Jānis jau it tas pats Nikolajs. Pats vemj un pats atvemj. Ar žīdu niku.
K
K
Izskatās, ka process notik pēc devīzes: ,,Ir cilvēks, pantu piemeklēsim!"' Kā informācija par vīrusu var kurināt naidu ?
Islamticīgis latvietis
I
Te publiska sodīšana nozilinot ar nūju būtu pašā laikā !
VVZ
V
Šaušana ar lielgabalu pa zvirbuļiem.
Izskatās
I
Pie varas esošie drusku melo.Puisis naidu nekurināja.Ja puisim taisnība ilgi noslēpt neizdosies.Pēkšņi delfos uzradušies dīvaini komentētāji kuri aicina puisi cietumā izvarot,sakropļot un tamlīdzīgi.Ja paskatās komentāru vēsturi katrs no viņiem ievietojis tikai kādus divus komentārus.Mūsu valsts arvien vairāk tuvojas fašistiskās Krievijas līmenim.Notiek cilvēku iebaidīšana no varas kalpu puses.
trusis nejaukais
t
nu tagad atradushi valsts ienaidndieku nr1 - puisheli kas kautko saposteejis sociaalajos tiikols? absoluuts cirks nekas variaak. izpildvaras degjeneraacijas pirmaa faaze.
Pareizaisjautājums
P
Ja pareizi sapratu, tad "nacionālā naida kurināšana" ir tāda darbība, kuras rezultātā rodas starpnacionālais naids. Vai pareizi?
Pareizaissecinājums
P
Tad jāliek cietumā tie politiķi, kuru lēmumi izsauc spriedzi nacionālajās attiecībās!
 • 9
 • 11
Itamars Toledano
>20:58. Neceri! Zeme nolādētiem neatveras, jo kam tad elle domāta? Vai ir vietas virs zemes, ko tu ar saviem dvēseles mēsliem piegānījis NEESI, un tad tev vēl bezkaunības pietiek, lai uz Zemi sauktu?!
Itamars Toledano
Dievs ir GAISMA, un Dievā tumsas nevaid, un par to NAV jāstrīdās. Kur tu redzi SAVSTARPĒJU strīdu, nelga? Vai tad tas, ka velnam VELNIŠĶĪBA ir būtība un saturs, nav pati par sevi saprotama lieta?
 • 11
 • 1
Pravietisnejaukais>Jānis
P
Neielaižoties jūsu savstarpējā strīdā, vēlos norādīt, ka velns patiešām nav pretrunā pats ar sevi uz ko savā uzrunā farizejiem skaidri norāda Jēzus Kristus. Jēzus zina. Āmen!
 • 0
 • 4
Jānis
J
velns nekad ar sevi nav pretrunā ------------------------ Kas Jums to teica, pats aizdomājies?
 • 1
 • 14
Itamars Toledano
Toties GRŪTI nebija nelietības darīt.
 • 12
 • 3
Itamars Toledano
Bez tam.Nelieši, ķengātāji, meļi un balamutes allaž PAŠI SEV 100% piekrīt, jo velns nekad ar sevi nav pretrunā. Tāda nu reiz ir šī Endziņa tumsas un nāves banda, kura ir monolīta savā samaitātībā un neģēlībā.
 • 26
 • 5
ļuļa
ļ
zeme atveries. ak tad par tvītu, ka ķīna jālikvidē, puisi uzreiz apcietināja. man vienai liekas, ka sods ir nesamērīgs? atveriet krievu delfus, tur pilns ar to, ka latvija ir neizdevusies valsts, ka latvija jālikvidē, latvieši tiek saukāti par lapķiem utt., cik no šiem komentētājiem ir arestēti? un ja jau par samērīgumu - tepat blakus ir raksts, ka oik ir bijis kļūda, kas nolaidis uz grunti ražošanu, izdzinis no valsts cilvēkus, bet padarījis dažus bagātus. vai kāds no atbildīgajiem par šo krāpšanās shēmu ir apcietināts? kas attiecas uz endziņu - parasts stulbenis, nekas vairāk. pareizākais, ko ar tādu darīt, ir ignorēt.
Jānis
J
Piekrītu visam, kas teikts, izņemot teikto par Endziņu. Puika tā izklaidējas, uzjautrinās, mēģina visiem pateikt : es esmu, palaidņojas! Žēl, ka sabiedrībā nav neviena mākslinieciskas ievirzes personības, kura viņu uzrunātu, iesaistītu , paņemtu darbā. Varbūt viņš būtu labs darbinieks NATO izcilības centrā, vai kādā studija, TV. Atraktīvs jaunietis, enerģija kūsāt kūsā, būtu ievirzāms kādā labākā izpausmes virzienā. Diemžēl, no visa tā šķiet nebūs nekā! Vara salauzīs cilvēku, un tad viņš patiesi var kļūt bīstams. P.S. melo visi, ņem kuru gribi, manipulē visi, ņem kuru gribi, tā tas cilvēks uzkonstruēts, ja kas!
 • 10
 • 29
hmmm
h
Kad drošības policijas sāks tvarstīt atsaldētākos diena.lv komentētāju, goda vārds, ir apriebies lasīt 1) antisemītiskus tekstus, 2) radikālo nacionālistu spriedelējumus par Eirpas Savienības likvidēšanu, 3) pro-Putinistisko aģitāciju. Sevišķu aicinu pievērstēis komentētājam ar aģenta segvārdu Янис
hmm
h
politiķi un biznesmeņi iznīcina Latviju un sabiedrību bez liekas muldēšanas un viņiem nekā, puisis vienkārši emocionāli pasprēgā un viņu liek cietumā... kaut kas nav labi karaļvalstī
Jānis
J
Vai Endziņa sabiedriskā bīstamība bija tik liela, ka cilvēku pirms viņa vainas atzīšanas tiesā, bija jāapcietina? Šaubos! Bargs tiesnesis patrāpījies, kaut mani vērojumi tādi, ka tos mazos cilvēciņus visas tiesas nežēlo ne nieka. Tāds stils, kaut citi teiktu - tāda tiesu prakse, kuru par labu atzinusi arī AT Senāta tiesneši. Samērīgums klibo. Sevišķi interesantas Latvijā ir morālo kaitējumu lietas. Ja palasa Senāta spriedumus ( veidoto praksi), tad morālais kaitējums pret personu, īpaši, ja to personai nodarījusi valsts ( policija, prokuratūra), tiek turēts teju par neko!
->hmmm
-
Policija no klaču lapām var dabūt tikai IP, jo dienai vai delfiem nav nepieciešams identificēt lietotājus tā kā to dara facebook, kuriem reklāmas mērķauditorija ir biznesa pamatā... Bez tam, par tik plaša spektra identificēšanas servisu jebkurai klaču lapai ir kādam jāmaksā naudiņu, tāpēc dodu garantiju par 99%, ka tavs rakstītais komentārs šeit tiek identificēts tikai ar IP un tieši šis IP arī tiek saglabāts datu bāzē.
 • 0
 • 12
hmmm to 100% piekrítu
h
Tev laikam datorprasme iestrēgusi 90gadu vidū, ja uzskati ka IP ir pamatparmetrs kā identificēt personu tīklā. Patiesībā "elektroniskās pēdas" atstāj milzīgs meta-datu kopums UNIKĀLĀ kombinācijā - kāda pārlūkprogramma lietota, datora ekrāna platums, kādas citas ierīces lietotas ielogojoties profilā, MAC adrese utt. Taču šajā gadījumā Endziņš ir ierakstījies VIDEO, kurā sevi skaidri identificē. Tā kā, cienītais, pirms spriedelēt - pamācieties ko vairāk nekā maģisko IP vārdu salikumu.
 • 1
 • 17
->100% piekrītu
-
"vispār tos ķīniešus [cenzēts] vajadzētu likvidēt, to valsti vajag likvidēt, no tās valsts nekāds labums nav"................................... Ir grūti pateikt ko īsti "naida vai nesaticības izraisīšanu" nozīmē 78. pantā. Spriežot pēc teikuma struktūras, tiek aicināts uz Ķīnas likvidāciju - ja tas ir tā, tad Latvijai vajadzētu ieslodzīt visus palestīniešus, kas atraduši patvērumu Latvijā. PS Nezināju, ka Latvija ir Ķīnas garants :)))
 • 0
 • 13
->100% piekrītu
-
Ir grūti pierādīt, ka tu un nevis kāds cits no tava IP, datora ir kaut ko rakstījis - varbūt kāds ir uzhakojis utt. Un vēl ir jāatrod tas cilvēks pēc IP un tas nav viegli, ja IP adrešu devējs ir ārzemēs un nepakļaujas Latvijas likumdošanai. Vidējā policista izglītība un inteliģence arī pēc 30 Latvijas neatkarības gadiem ir zemāka kā studentam augstskolā. Video, ja tas nav deepfake jau ir pierādījums pret sevi, kas atvieglo polistiem darbu. Kaut gan - neesmu redzējis video un ir grūti saprast kāds ir konteksts teiktajam - vai tas ir nopietni domāts kā savu domu masveida izplatīšanai vai arī kā izklaide - parodija par notiekošo un pārējiem vienkārši nav saprotams šī puiša sarkasms vai arī tā ir jauna mūzikas video reklāmas akcija.
 • 1
 • 15
100% piekrītu
1
Divi sīkumi - kāpēc to pašu nedara ar 999 gurķiem, kas tieši tādus vārdus teikuši par latviešiem un - man pirmā dzirdēšana, ka esam federāti vai sabiedrotie ar Ķīnu un Latvijā tik liela haņu kopiena, ka par greizu skatienu cietumos jāliek.
 • 11
 • 27
UU
U
Sen bija laiks nostopēt to .. (meklēju vārdu, nesanāk)
he-hee
h
Tad jau desmitreiz labāk bija apcietināt te visādus Ass, uldis, oskars u.c. latviijcus kas te gadiem aģitē pret Latviju un latviešiem.
identificēts
i
Teksts Ass rakstīts krieviski un tulkots ar programmu, kas labāka par gugli. Uzmanību,MASKAVAS UZBRUKUMS!
 • 8
 • 2
Ass
A
Nu pirmkart paldies ka ar lielo burtu (uvazuha),otrkārt ko mēs neredzam ka izglītotie latvieši to tik vien dara ka sapņo ka iznīcināt kaimiņus ,ka arī atklāti kurina naidu pret nepilsoņiem (sevišķi pavasari,saasinājuma fāze).Ja kāds izsaka neapmierinātību ar valdības rīcību tad tas nenozīmē ka aģitē pret Tevis pieminētajiem.Pasam laikam valdības darbs pēdējo 30 gadu laika iepriecina?Vai pārstāvi pietuvināto siles frakciju!
 • 4
 • 16

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas