Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Apinis: Lokālo baiļu ekoloģija jeb koncertzāles Latvija atklāšana Ventspilī

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Elijah
E
Domājams, ka ne jau no koncertzāles baidās ļaudis, bet gan no Lemberga asiņainā laupījuma, kas varētu būt saistīts ar šīs koncertzāles celtniecību, jo, kā liecina Svētie Raksti, kas noziedznieku sveicina, tas viņa asiņainos noziegumos ŅEM DALĪBU.
Nja
N
lieliski ielīsts, apini.
Dido
D
Dārgie laikabiedri, tautieši! Stāsts šeit nav ne par koncertzāli, ne ielūgumiem, bet par valsts pārvaldi kopumā, par korupciju, par valsts izzagšanu, arī par pilsētu konkurenci, iespējams, pat par viena cilvēka daudzšķautņaino dzīvi, kas ietver gan pilsētas apsaimniekošanu, gan bailes no cietuma, gan mantojuma atstāšanu ģimenei un valstij. Jādomā plašāk - kāpēc tāds Lembergs ir spējīgs uzbūvēt grandiozo būvi un kāpēc citi mēri neko tādu nevar dabūt cauri. Vai mērķis vienmēr attaisno līdzekļus. Lielie miljoni tradicionāli pie mums notiek ar otkatiem. Cik no tiem cipariem aizgāja pa kabatām? Nožēlojami, ka aiz jaukā rezultāta neredzam procesus, kas visam ir pamatā. Priecīgie Pauls, Apinis, Busulis un citi vasaļi jūsmo par koncertzāli, bet tikpat daudzi, kas lepni savā garā un pārliecināti, ka lietām jānotiek pamatos citādāk, nekad nespiedīs roku Lemburģijas karalistes kingam, lai ar kādas krāsas tauriņu viņš piesegtos.
Tieši tā!
T
Jūtot elles tuvumu, baronu ir šausmas pārņemušas. Un līdzbiedri jūt to pašu, bet sedzas ar patriotiskām frāzēm un pseidovērtībām, kas tāpat NEGLĀBS. Apinis, Pauls, Busulis, Lembergs - banda, kas allaž pārī līķiem slavas, laupījuma un pasaulīga goda dēļ GĀJUŠI.
 • 8
 • 2
Hmm...
H
Lembergs uzbūvēja koncetzāli savam bērnam, es arī gribu. Bet man nesanāk būt ostas pilsētas mēram, komandēt parādi un no tā vēl gūt personīgo labumu. Tur Apiņa kungs ir tā šķirba...
:):):):):):):):)
:
"Toties 2019. gada 25. jūlijā koncertzāles atklāšanu ar savu klātbūtni vai pat vēstuli nepagodināja ne Valsts Prezidents, ne Saeimas priekšsēdētāja, ne Ministru Prezidents...." Autor, vispār jau visas minētās personas uz pasākumiem savlaicīgi tiek ielūgtas. Laikam tas šoreiz nenotika, jo mazais vīrelis ar Latvijas karogkrāsas tauriņu to laikam nebija gribējis, lai izceltu savu unikālo personību!!!!
Gaitiņu Tenis
G
"Toties 2019. gada 25. jūlijā koncertzāles atklāšanu ar savu klātbūtni vai pat vēstuli nepagodināja ne Valsts Prezidents, ne Saeimas priekšsēdētāja, ne Ministru Prezidents...." Un, diemžēl, kā sacīt jāsaka, Apinis nevarēja viņiem nodemonstrēt savu prasmi būt visām mucām par tapu.
 • 15
 • 3
Zilbikšu Antons
Z
Tomēr ir jābūt kaut kādam morāles vērtībām?! Ja zaglis aicina uz svinībām, ir tikai normāli nebraukt, vai ne?
Pēteris
P
PAgaidām neko vairāk par "Hūtes" slavinājumu te neizlasīju un uzbraucienu tiem, kas hūti neizbrauca slavināt. Piemirsa pieminēt ka tai ēkai arī vija vis-vis-visnepareizāk ar to, lai to pieņemtu VUGD... :) Kaut kā nemanīju šādu Apiņa rakstu par Goru, Zeimuļu, Cēsu koncertzāli, Liepājas koncertzāli. Diez Ķibilds uzdrošināsies "ieknābt" Ventspils ēkai par tur noteikti sastopamām neizdarībām... Nepārprotiet - forši, ka tāda ir , bed tik salkani, ka šāds raksts ir...
Nejēga
N
Pēter,mācies latviešu valodu, vēl ir laiks!
Eva
E
Latvijas vadība sirgst ar patoloğisku greizsirdìbu uz Ventspili , kā jau viduvējìbas , pat neapmeklēja koncertzāles LATVIJA atklāšanu !
Pēteris
P
Bet tik pat daudzi neapmeklēja arī Gora atklāšanu, Cēsu un Liepājas koncertzāļu atklāšanu. Ko no tā secināt? Tikai to ka nevajag meklēt melnu kaķi istabā, kur,ā tā nemaz nav.
 • 15
 • 2
Ņirgt bum bum
Ņ
Stipendiāts.
Itamars Toledano
Ne jau visi tā SPĒJ zagt, kā zog Lembergs. Viņš, pāri līķiem ejot, Ventspils un Latvijas labā, tās ir līdz vākam IZLAUPĪJIS.
Itamars Toledano
Zaglis pats sev un savām zādzībām PIERĀDĪJUMS. Uz galda un zem tā. Cita lieta, KĀ GAN to lai nejēga APJĒDZ?
 • 13
 • 1
Nejēga
N
Nekautrējies, liec pierādijumus galdā, bet par sevi neaizmirsti, jo es redzēju, kā tu vakar divas slepkavības izdariji!
 • 8
 • 18
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Bēdīgākais, Itamar, ir tas, ka Lembergs NAV vienīgais tāds! Un dubulti bēdīgi ir tas, ka Lembergs, kurš vienīgais vispār zina un saprot kā vadīt pašvaldību/valsti, ir sašmucējies un nav varējis piedalīties LV pārvaldē! Tā teikt - varētu būt Lāčplēsis, bet iekrīt korupcijas atvarā kopā ar saviem naidinikiem, kur tad nu visi virpuļo kā "puķītes pa āliņģi..." Žēl.
 • 18
 • 5
oskars
o
Butu labi , ja visi Latvijas apzadzeji buti izdarijusi , kaut nelielu dalu no ta ko paveicis Lembergs Ventspilij ...
:):):)
:
.....un savai kabatai, tai skaitā uzlicis bruģi Ventspilī un Kuldīgā....
 • 10
 • 0
bertai b un nu kultūras faniem
b
apinis jau neraksta par kultūru, bet par savām attiecībām ar Lembergu. Tas, ka ir jaunas koncertzāles Cēsīs, Rēzeknē, Liepājā un Ventspilī ir labi un lieliski, jo nepārtiekam tikai no maizes vien. Žēl tikai, ka Lielā Ģilde nav pārpildīta pat tad, kad tur notiek visaugstākās klases koncerti un, ka dažam labam liekas, ka pietiek ar 1 reizi mūžā ko redzēt vai, pasarg Dievs, ko saturīgu dzirdēt
Šalle
Š
Šos 34 miljonus varēja novirzīt vismaz 50 daudzīvokļu māju siltināšanai, no kā atdeve būtu dažu gadu laikā. Šobrīd tas viss ir iztrallināts uz 1 koncertzāli lēni izmirstošā pilsētā, kura par infrastruktūras trūkumu sūdzēties daudz nevar. Protams, viss ir skaisti. Dīvaini būtu, ja pa tādu naudu sūdu uzbūvētu. Ir skaidrs, ka to naudu piešķīra pēc telefona zvana Gerhardam. Šaubu par to nav.
juris
j
dazam siltinatam majam pec 5 gadiem siltinatajs jau krit nost ...
 • 23
 • 6
Evisa
E
Apinis sevi slavē kā tāda veca tirgus sieva, tajā pašā laikā būtu labāk piedomājis pie tā, ka koncertzāles atklāšana bija svinīgs pasākums un tur ierasties vajadzēja būt normāli apģērbtam, nevis kā Apinis atļāvās ierasties.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Evisa, lūdzu neaizvainojiet manas cienījamās kolēģes (gan vecas, gan jaunas) TIRGUS SIEVAS!
 • 12
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdība vēlas mazināt atklātību(6)

Nedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), nedz Sabiedrība par atklātību Delna neatbalsta valdības atbalstītos grozījumus likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu d...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas