Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Ar grozījumiem Darba likumā vēlas atvieglot darbinieku ar invaliditāti atlaišanas kārtību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Eriks.
E
Man ir kauns ka esmu nonacis tada stavokli.Visur kur stradaju nevienam neko nesaku,un stradaju ka visi parejie,tikai pats sekojot sev lidzi veselibai.Man pieprasija nodoklu gramatinu,es vilcinaju tik ilgi lidz kamer piespieda man to iedot darba devejam.Ka uzzinaja ka esmu invalids ta ar pateica mes atbildibu par jums nevelamies nest.Biju katlumajas operators,un viegls darbs,man bija.Visi sertifikati ari bija.Atlaida mani no darba.Pienema darba cilvekus kas neko nejedz tris menesu laika nolaida visu darba vietu uz grunti.No ta laika vairs necensos meklet valsts atalgotos darbus.Man ir septinas profesijas,un visas izmantoju tas.Kas mani pazist tie mani pienem tikai tapec ka neprasu lielaku atalgojumu,nodoklus valstij nemaksaju.Stradaju pec savam iespejam,un veselibas stavokla,pat ja slikti jutos varu panemt brivu,pat ieintereseti pazvanit ka es jutos.Paliek labak,tad eju un talak stradaju.Cilveks cilvekam nodod informaciju talak,un ta es iepazistu jaunus darba devejus.
Geņa
G
Vai to izdomāja putraviča vai kāds ierēdnis- gondons?
Pareizaissecinājums
P
Piešķirot kādai atsevišķai interešu grupai neadekvātas privilēģijas, šai grupai patiesībā tiek nodarīts neaprēķināms kaitējums. Invalīdiem ir būtiski, lai viņus uztvertu kā normālus darba tirgus dalībniekus, nevis kā "svētās govis".
Ēriks
Ē
Darba devēji ļoti ieinteresēti pieņemt darbā invalīdu?Jau informācika ,ka esi invalīds ,pārvelk svītru.
Ezis
E
Kapitālismā vājie nav vajadzīgi un stipros apēd vēl stiprāki. Ar to jārēķinās.. vai jāmaina sistēma.
kaut kur dzirdēts
k
Nav cilvēka, nav problēmu. ....Atliek novēlēt pašiem kļūt par invalīdiem, tad sapratīs, kas, ko un kā.
Anna2
A
Ar grozījumiem darba likumā vēlas atvieglot kārtību darbinieku ar invaliditāti atlaišanai.
Patsinvalīds
P
Pilnīgi droši varu apgalvot, ka psihiski vesels invalīds ir spējīgs saprast elementārus ekonomikas principus un arī pats negribēs kļūt par nastu darba devējam. Jo parasti ir čomiskās attiecībās ar darba devēju, kurš aiz žēlastības šo invalīdu pieņēmis darbā. Psihiski neveselie, turpretim, principā nav nekādi darbinieki un viņu viedoklis nebūtu jāņem vērā.
Loģika
L
Ja invalīds sargā dzelzceļa pārbrauktuvi, tad, ieviešot automātisko šlagbaumu, invalīds ir jāieceļ par stacijas priekšnieku.
Irlielāmērāticams
I
ka komunisms nedarbojas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas