Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Pašlaik projektam valsts budžeta līdzekļi nav nepieciešami

Ar likumu saglabās Likteņdārzu nākotnei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
sātana dārzs !
s
sātana dārzs !
Raivo
R
Globālā sasilšana visu sakārtos jūsu vietā :) +3m un nekāda dārza vairs nebūs. Iesaku domāt par šodienu nevis par "mūžīgām" vērtībām, kuras uz mums nekā naitiecesas...
Tesla
T
Tas dārzs iznīks pats no sevis, jo tik nemākulīgi tuvu sastādīti koki nevar normāli augt. Ieviesīsies slimības, kaitēkļi, un no dārza nekas nepaliks pāri. Būs sagrābta nauda, bet to jau tikai arī vajadzēja. Tā negausīgā mantrausība ir neizmērojama.
latvietis
l
Tas dārzs tak ir par godu tik Budas pielūdzējiem un idiotiem !
 • 2
 • 1
Z Līvmane
Z
Ja projekts būtu 100% pabeigts, tad varētu prasīt lai sedz uzturēšanas izmaksas....
antons
a
Tā liekas jauna silīte ruksīšiem ,nu nav skaidrība?
Latviete
L
Neviens balsojums no tautas nav un netiks prasīts, gluži tāpat kā Ļeņina pieminekli, kad uzstādīja. Varbūt kāds vēl nav pamanījis, bet mūsu valstī daži rīkojas kā savā dzīvoklī, pārējie par to maksā un no viņiem vēl pieprasa, lai viņi patriotiski māj ar galvām un saka "mēs jau sen to bijām pelnījuši", citādi vēl ,pašiem nezinot, būs kļuvuši par Putina draugiem. Salīdzināt šito akmeņu lauku ar Brīvības pieminekli ir pēdējā bezkaunība! Nav jau gan nekādu cerību, ka mūsu "tautas kalpi" ieklausīsies prevalējošajā viedoklī un izbeigs tā dīvainā monstra cildināšanu- tad jau būtu jāatzīst, ka kāds ir smagi kļūdījies, ieskaitot tos nabaga apmātos ļautiņus, kuri viņiem ierādītajā zemes pleķī ar svarīgu sejas izteiksmi ir novietojuši pa akmenītim. Tiešām īsta nacionālā bagātība!
gfgh
g
kam tadas stulbibas sai sudubedrei latvijai ir vaidzigs tikunta visi pec 2020 gada bus aizbraukusi prom jo agonija jau tuvojas.
Pliktikdrāzs
P
Kas tas par dārzu kur nekas neaug.Tur vajag uzart visu un kartupełu lauku ierīkot,būs vairāk labuma.
janis
j
man tur bij jau darzs 90 gados nekas tur neauga galig svaka zeme bij!!tape koknese darza ipasnieki atdeva pagastam un ta izveidoja darzu kur kast naudu no tautas!
 • 11
 • 2
Ligita
L
Te nu vairs nevar saprast - privāta iniciatīva, vai tomēr valsts? Ja privāta, tad nevajag jaukt iekšā valsti, bet, ja valsts - ko tur dara privātie. Tā vien izskatās, ka šis tomēr ir kārtējais projekts, caur kuru kāds sagrābj naudiņu, turklāt, uz nodokļu maksātāju rēķina
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
JA ŠEIT SAVU NETĪRO ROKU IR PIELIKUSI SAEIMA ...TAD IR PAVISAM TRAKI ! TAS NOZĪMĒ KA MĒS ESAM ZAUDŖJUŠI ARĪ SAEIMU.....
 • 9
 • 3
GoodMan&ParexK&K
G
Nabazdzīgās Latvijas liktenis, nākotne un vienīgais ceļš ir GaišaKomuņizmaNr.2. saulainā žopa, kurā latvju nācija būs iznīkusi, valsts sabrukusi un pār teritoriju valdīs Svoloču Centra turpinātāji. Tieši tāpēc LPSR čekisti ar PSKP boļševikiem izrij sili, tauta debīlojas un pārapstulbinātie pilsoņi balso par komūnistiem, naclopiem, svoločiem.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
LAI ŠIS PRETLATVISKAIS ,DĒMONISKAIS VEIDOJUMS SADEG ZILĀS UGUNĪS !!!
ļuļa
ļ
es esmu pret. pirmkārt, kad miljonāri to uzsāka, nevienam neprasīja, vai cilvēki to grib tādā veidā un formā. otrkārt, nē, es vispār nesaprotu, kāda suņa pēc uztaisa japāņu dārzu un apgalvo, ka tam ir sakars ar latvietiskumu, un treškārt, bet tas ir mans personīgais viedoklis, tā ir kārtējā gaudu vieta, kur apraudāt savu sūro pagātni, tā vietā, lai ieguldītu līdzekļus nākotnē. laikam jau tikai ebreji apraud pagātni ar tādui pašu uzcītību kā latvieši, bet viņi no šīs raudāšanas izsit naudu, kamēr latvieši maksā paši. un šitais likteņdārzs ir spilgts piemērs. raudāsiet, bauri, un no nodokļiem par to vēl maksāsiet.
a ko ta nu?
a
Cik primitīvs, provinciāls un pretvalstisks viedoklis! Šoreiz miljonāri kopā ar saprātīgāko iedzīvotāju daļu ir izdarījuši svētīgu darbu. Japāņu arhitekts ir uzprojektējis fantastisku piemiņas vietu.
 • 5
 • 13
irlielāmērāticams > ļuļa
i
ka vēl precīzāk pateikt vairs nav iespējams... žetons!
 • 14
 • 3
Vītols
V
Labs veids, kā uzcelt sev pieminekli.
nils usakovs
n
jaaa..es ar celu sev.....
 • 0
 • 0
Vaira Vīķe Fr.
V
Jā........
 • 0
 • 1
VVZ
V
Likteņdārzs ir Trojas zirgs, kurš tiks uzgrūsts uz nodokļu maksātāju kakla. Nevienam normāli domājošam tas akmensdārzs nav vajadzīgs. Ja tas ir privātais projekts, tad lai privāts arī paliek!
Jānis Populists
J
Būsim priecīgi, ka nevajadzīgs PēcPadomijasLV (PPLV) projekts pieredz beigas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas