Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV augsti vērtē Baltijas valstu vēsturisko lomu cīņā pret totalitārismu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Un vēsā mierā 1945. gadā uzmeta un pameta.
Scorseze
S
Tūdaliņu augstākā laime, kungs paslavējis:)! Kur tie maitas bija kad mums vajadzēja palīdzību 1940. gadā?! Tad viņi kopā ar Angliju vienojās, ka lai jau PSRS šo teritoriju paņem, tapēc arī angļi mums nepiegādāja tos prettanku ieročus, kurus Latvijas valdība bija apmaksājusi, tagad viņi tēlo lielos labvēļus un "draugus":)
Uldis
U
Kariņš ir ASV piderassss kursh atbalsta ASV terorismu svešās suverenās valstīs ! Šafka kura kalpo ASV ,bet ne Latvijas nacionālajām interesēm . ASV gāž sev nevēlamās valdības ,lai tur salikutu savus sulaiņus ,un pēc tam šī valsts ir pakļauta ,un tur salien ASV lielās korporācijas vot tā ir īstā patiesība ko daudzi vēl nesaprot . Kariņ Es TEV ASV MĪSLI APSOLU ,ka es nogaidīšu ,kad Tu Sprāgoni vairs nebūsi premjērs ,un tad mēs mežā parunāsim ASV kalps .
Liekulji Asv
L
Asv pedejie atzina musu neatkaribu no Krievijas okupacijas. Tiem tikai savas intereses, izmanto 7n māna naivos ljautinjus. Savulaik psrs rezhims bija drausmigs, bet asv ari ir drausmigi ar savam iebrukshanam citas valstis. Kas vieno psrs un asv? Abas valda viena tautiba - cionisti ebreji.
Baltijas Valstis
B
Paldies, bet ar Dieva svētību un ASV spēku šis darbs nu jāpadara līdz galam !
Abc
A
Cik augstu? Augstāk par ko?
Arturs Nagliņš
A
Cinisma, liekulības kalngals no Latvijas ģeokrātiskās varas ieviesēju puses. Vai ir jāpaskaidro, kura vara atnesa lielāku postu latviešu tautai - "totalitārisms" jeb "ģeokrātija"? "Totalitārisma laikā latvieši piedzīvoja kultūras uzplaukumu, bet ģeokrātijas laikā tauta iet bojā un vispār vairs nevar lietot vārdu "tauta", ja negrib zinātniski grēkot. Tautas vietā ir organizētās noziedzības un masveida zagšanas bandas.
Vecais Kursis
Viss jau ir pareizi......Tikai "Tauta" ir visu tautību iedzīvotāji kas apdzīvo zināmu teritoriju.........Tātad - VISI.......mēs esam vieni no....... Mēs esam Latviešu tauta un tikai un mums ir jācīnās lai šie LATVIEŠI neizkaisītos pa pasauli......par to cik esam bijuši vienoti pēdējos 30 gadus neviens cits nav vainīgs , kā mēs "PAŠI". Krieviski runājošie šajā teritorijā ir savas saknes laiduši tuvu 5 gadu simteņus Par Latvijas neatkarību cīnījās visa LATVIJAS TAUTA neatkarīgi no tautības Tieši Latviešu tautas izdzīvošana šodien ir zem 'āmura" un pie tā vainīga ir pašu latviešu sašķeltība Un drauds mums ir vēl lielāks no Angliskās invāzijas.......tehnoloģiju attīstības rezultāts un ekonomikas sagraušnas sekas.........attistoties ekonomikai būs nepieciešams darba spēks un visdrīzāk tas nāks ar angļu valodu un svešu kultūru Pie tā visa ir novedusi tieši LATVIEŠU pašu tuvredzība, mantkārība un politiskais daltonisms
  • 1
  • 4
Udo Ulbergs
U
Un kas to saka! To saka tie, kuru ģeokrātiskajā varā nonāca Latvija un citas zemes! Kāda liekulība, kāds cinisms! Bet stulbajiem latviešiem jau patīk. Viņi no prieka staigā apčurājušies. Latvieši ir tauta, kurai brīvība nav nekāda vērtība un tādējādi arī tautai nevar būt kaut kāda vērtība.
Fakts
F
Iespējams, tā nerunāja indiāņu virsaitis , kurš iedzīts revervātā, bet mūsu valdībniekiem, tik ziepītes un aiziet
Pareizaisvirsraksts
P
ASV augsti vērtē Baltijas valstu vēsturisko lomu cīņā pret Krievijas ietekmi.
propaganda
p
Pūt vējiņi, dzen laiviņu banktotā. cik tad ilgi vat tas jāņogas *irst?
  • 3
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neizkaisīt 250 000 eiro vējā(11)

Ar zināmu skepsi un pat uzjautrināšanos ir uzņemta ziņa, ka Finanšu ministrija (FM) turpmākajos trijos gados (līdz 2022. gadam ieskaitot) no sava budžeta 251 500 eiro tērēs valsts pētījumu pr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas