Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā -1 °C
Sniegs
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Atbalsta pasākumiem tautiešiem nauda būs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Z Līvmane
Z
Laba vieta, kur tērēt valsts līdzekļus, taču ko ĀM ir izdarījusi, lai palīdzētu mūsējiem atgriezties no „peļņas” Lielbritānijā vai kur citur pasaulē?
Pārdomas
P
Atbalsta pasākumiem nauda būs . Tātad atpakaļ atbraukušie bez maksas varēs iziet divu dienu kursus - Kā veiksmīgi attīstīt savu biznesu ! Nākamie divu dienu kursi būs par tēmu - Kā kļūt par līderi ! :) Bet pēc tam tautiešiem , kuri būs atgriezušies Latvijā un piedalījušies Atbalsta pasākumu kursos , sākies teorijas apgūšana praksē . Cilvēki ieguvuši līdera iemaņas spēs ātri un veiksmīgi attīstīt savu biznesu !
>Pārdomas
&
lai attīstītu savu lielo biznesu vajag blatus, ne izglītību. lai attīstītu savu mazo biznesu vajag ne blatus, bet zināšanas un naudu, kas maz kuram ir.....pie tādām algām kā LV...
 • 5
 • 0
VVZ
V
Tepat blakus bija raksts, ka Kandavas internātskolā bērniem ir pašiem jāsāk maksāt par pusdienām. Un bija ziņa, ka bērnu paliatīvajai aprūpei vāc ziedojumus, jo valsts to nevarot pavilkt. Beidziet izniekot naudu tukšām lietām!
Eēē
E
Nu kā,tukšām lietām,letiņiem mācīs latviešu valodu,jo tā laikam aizmirsusies svešajās zemēs dzīvojot.
 • 1
 • 0
atbilde>VVZ
a
Nevaram! Ja beigsiem-tad te nebūs blatu sistēmas, bet bez tās te nebūs krievu mafijas naudas........
 • 4
 • 1
ja kāds
j
grib pārliecināties: Šādi ir internacionalistu-sorosistu uzskati....kā šajā rakstā, un pēc savas būtības tie ir tādi pat internacionalisti kā bolseviki...
>Tija
&
ir skaidri zināms, ka repatriējot tos kas te 1991.gadā pulcējās ASK stadionā un bļāva: ''CCCP - naš osbščii dom'' , uz Rodinu, visiem citiem naudas pietiktu ....
Lasita
L
Paredzēt līdzekļus aizbraucēju atgriešanai vajag, bet, vai sākumā nevajadzētu sakārtot valsti tā, lai aizbraucēji paši gribētu atgriezties? Vai pašlaik ši līdzekļi netiek vienkārši nelietderīgi izlietoti?
Rita>Cita
R
Ieskaitot tranzīta, banku, apdrošināšanas, lielo viesnīcu, transporta pakalpojumu u.c. nozares..........Tie visi darbojās vai nu par Krievijas, vai daļēji Krievijas naudu...
 • 5
 • 0
Cita
C
Tas nemaz nav iespējams, jo LV bez krievu mafias nespēj dzīvot: Tad jādeportē vismaz tos kas te dzīvo par krievu mafijas naudu, un tāda te ir liela daļa LV biznesa...............
 • 6
 • 2
Tija
T
Latvija pensionari mirst bada, slimibas, sanemdami par muza darbu 300-400 bada pensijas, bet Arlietu ministrijas idioti, kretini imite bezjedzigas darbibas, lai idioti saglabatu darba vietas un no sis naudas iedalitu sev lielas algas un komandejumus. Tie, kuri ir aizmukusi no Latvijas, lai nenomirtu nabadziba, bada pasi parupesies par sevi un saviem berniem, bet si nauda ir jasadala Latvijas palikusajiem, kuri gadu desmitiem dzivo nabadziba, pusbada, bez mzdicinas elementaras aprupes, Latvija cilveki, loti daudzi, nevar atlauties elementaru nepieciesamibu ka un zobu protezu iegadasanos. Tai pat laika lidz sodienai nav atcelts alkatigo, zagligo komunistu Kalnietes un Riekstina izlobeto likumu Par diplomatu izdienas pensijam ar kura starpniecibu tiek apzagt Latvijas pensionari un berni.
Tijai
T
laimigi tie pensionāri, kam ir tik liela pensija, kā Jūs te rakstāt
 • 5
 • 0
RUS>Tija
R
Tad tak lai atgriezas dzimtene: Pie mums neviens bada nemirst-pie mums pensionari dzivo ka vacija
 • 2
 • 7
šie duraki
š
no LV ĀM atbalstīs visu ko..ja tik varēs pasmelties naudas....Ko tur atbalstīt aizbraukušos CCCP imigrantus? Jāsaka paldies ka tie aizbrauc.....
KL>šie duraki
K
Latvijas ārlietu ministrija ar tādiem pilna līdz malām: Tur strādā tikai blatmaņi, mafiozo, un duraki..........
 • 1
 • 0
Pašvaldību loma
P
Deklarēšanās mērķis ir - nodrošināt personas pieejamību, komunikāciju ar valsti. Kurā brīdī deklarēšanās pārtapa par nodokļu iekasēšanas instrumentu?
>Dimba
&
tas tak labi ka tirgo: Zinot, ka lielākā daļa emigrantu ir bijušie CCCP imigranti, tiem par atgriešanos ir jāmaksā. Vislabāk ja tos vispār neņemtu atpakaļ.........
 • 3
 • 2
Dimba
D
Tas brīdis jau noticis! Latvijas VĒSTNIECĪBĀ(!!!!!) Londonā, tirgo uzturēšanās atļaujas latviešiem pēc Breiksita, pa 60 mārciņām gabalā, tajā pašā laikā, kad imigrācijas pārvaldēs šīs pašas atļaujas angļi izsniedz PAR VELTI! Nu un ko tu domā - bāleliņi-reņģēdaji stāv garās rindās! Nu ko, duraku i baznīcā sit!
 • 8
 • 1
Margarēta
M
Ja VARAMs atļauj pašvaldībām NīN sasaistīt ar deklarēšanos, tad notiek tā, kā nu ir noticis, ka nevienam vairs nav skaidrs, kur kurš dzīvo un cik vispār Latvijā cilvēku, jo daudzi sen ārzemēs dzīvojoši laipni piekrīt piedeklarēties radiem vai draugiem piederošos īpašumos pašvaldībās, kur palielina nodokli īpašumiem, kur kāds ir deklarējies. Tikmēr daža laba institūcija priekā lepojas ar remigrācijas statistiku, pat neaptverot, ka tā remigrācija ir virtuāla. Tagad, piemēram, Limbaži spiedīs ar nodokli deklarēties, bet tur daudziem ir vasaras īpašumi. Tā kā vajag pierakstu arī rīgā, kur reāli strādā un bērnam vajag dārziņu/skolu, uzrunās emigrantu paziņas, lai kāds piedeklarējas.
 • 5
 • 0
Pašvaldību loma
P
Lai nu kam, bet pašvaldībām būtu jābūt vislielākā mērā ieinteresētām reemigrācijas veicināšanā. Kurā brīdī pašvaldību nodokļu politika kļuva plēsonīga?
 • 4
 • 0
diaspora
d
Tālāk.. Kā īsti izpaužas tās latviešu skoliņas, kurām vajag īpašu finansējumu un valsts atbalstu. Lielākoties diasporas aktīvistes, kuras pašas savus bērnus latviski nav spējušas iemācīt, vada kaut kādas nodarbības, kam ar valodas apguvi mēdz būt maz sakara: kaut ko dzied, iet kādā rotaļā, zīmē, līmē, sagatavo kādus priekšnesumus, jo tie ir topā uz 18.11, var vēstniecībā uzstāties un tā, aktīviste par to dabon kādu goda raksteli. Valodas apguve tur nenotiek. Ar to jau vēstniecībā uzstāties nevar. Tur vajadzētu tiešām intensīvi mācīt valodu, gramatiku, lasīt Latvijas skolu mācību grāmatas, lai ģimenēm, kas atgriežas, bērns vismaz kaut ko no priekšmeta terminoloģijas zina. Nkas tādas šais skolelēs nodrošināts netiek. Kāpēc kaut kam tādam bezjēdzīgam un nerezultatīvam jāpiešķir līdzekļi laikā, kad Latvijā sklolotāju algas nevar par 30 eiro palielināt?
Una
U
Tikai skolotāju algām nauda NEBŪS !
>Una
&
Lai pašvaldības jums piemaksā: Tām naudas bez sava gala..........
 • 3
 • 1
diaspora
d
Mani empīriskie novērojumi, dzīvojot padsmit gadus ārpus Latvijas: tā saucamajā diasporā parasti aktīvākās ir dāmas, kas apprecējušās ar vietējiem un kuru bērni nerunā latviski. Tās parasti grozās pa biedrībām, kopām, piesaka projektus, dabū naudu, īsi sakot, kliedē savu mājsaimnieču garlaicību un domā, ka dara kaut ko svarīgu un vērtīgu. Tie, kam ir reāla sasaiste ar Latviju, kam bērni mācās un māk latviski, kas regulāri aizvien brauc uz Latviju un domā par atgriešanos vismaz vecumdienās, kam bērni atgriežas Latvijā pēc studijām, tiem nekādas atbalsta programmas nav vajadzīgas. un tie garlaikoto diasporas mājsaimnieču aktivitātēs iesaistīties nemēdz. Viņi vienkārši dzīvo savu dzīvi, saglabā valodu, audzina bērnus, lasa latviski, skatās ziņas. Problēma ir tā, ka attēlā redzamā sieviete šos normālos diasporas latviešus nesatiek, viņu viedokli nezina, viņai viss priekšstats ir no tā, kas radies, satiekot aktīvistes, kas nevīžā pat saviem bērniem latviski iemācīt.
>diaspora
&
nav ko čīkstēt: Pats pameti Dzimteni gluži tāpat kā savu Rodinu pameta CCCP imigranti: Tātad -pats ar esi vainīgs.
 • 3
 • 5
diaspora
d
Es pat zinu, kā KM notērēs savu pusmiljonu. Atbrauks pie mums Melbārde ar kādu kori, apvilks pseidotautiskus kankarus, pusstundu padziedās, 4 dienas ar visu anturāžu patusēs pa labām viesnīcām, vietējiem apskates objektiem.... Ja galīgi nespēs notrallināt, vienmēr ir iespēja ministrei doties pa Jauno gadu uz mūsy stratēģiski svarīgāko diasporu - pie Austrālijas latviešiem, jo gada nogalē pārdesmit dīvaiņi, kas pat uz Latviju ekskursijā netaisās, kur nu vēl remigrēt, tur sanāk bariņā padziedāt un palēkāt tautisku melodiju pavadījumā. Nav slikti. Jāiztur dažas stundas tā blēšana un resno miesu ļumēšana aplī, pardon, dejošana, tad var dotirs uz bīču, kamēr Latvijā pelēkā decembra šļura. Jau kurais kultministrs tā pavada decembra nogali. Šoziem vienīgi tā stulbi sanāca ar to ilgo valdības veidošanu, nesanāca Melbārdei bīčholidejs Austrālijā.
Šitā bija par lielu īpašuma nodokli
Š
Šitā dāmīte kopā ar savu partiju bija par lielāku nekustamā īpašuma nodokli vietējiem iedzīvotājiem, tādā veidā spiežot vietējos pamest tēvu mājas. Un tagad nu aicinās atpakaļ. Fu, draņķe!
Dimba
D
Par vēlu kādreiz sapratu, ka ja arī veselību latviešu reņģēdājiem tomēr vajag, tad medicīnu nevajag nemaz. Vienkārši vajag, lai ārsts, pēkšņi izlecis gluži, kā velniņš no lādītes, piegādā veselību uz pirmo pieprasījumi, tādā daudzumā, laikā un kvalitātē, kādu klientam iegribas, pats par sevi saprotams, pilnīgi par velti, un bez mazākās paša pasūtītāja piepūles un līdzdalības. Bet pats dakteris, pie tam, lai dzīvo, kā var, un iztiek kā grib, taču vislabāk, lai pārtiek no Hipokrāta zvēresta, un cik var tālāk no teļu acīm ar visām citām savām muļķīgajām problēmām. Visiem taču pēc noklusējuma ir skaidrs, ka tādu nav, jo viņi visi ņem biezas aploksnes, dzīvo greznās villās un tik braukā pa ārzemēm biezos autiņos. Sen jau esmu diaspora! Domājiet vien tālak! Piemēram finansējiet projektu, kā mani, augstākās kvalifikācijas speciālistu, daūt atpakaļ strādāt par 20X zemāku algu. Un ja nekas nesanāks, prasiet papildus fimansējumu savam murgainajam idejām! Svējie sapratīs!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas