Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Viena no Covid-19 visvairāk skartajām nozarēm ir ēdināšana. Cieš gan augstākās klases restorāni, gan mācību iestāžu ēdināšanas uzņēmumi. Krietni labākā situācijā ir ēdinātāji, kas sadarbojas ar ēdienu piegādes platformām

Augsta interese par kredītbrīvdienām. Grūtību iemesli – dīkstāve, bezdarbs, bezalgas atvaļinājums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Z Līvmane
Z
Šis būs nopietns pārbaudījums mūsu tautsaimniecībai un laba mācība nākotnei.
Bankas Latvijā - cūciskas
B
Tas, kā bankas Latvijā izrīkojās ar hipotekāro kredītu ņēmējiem lielās krīzes laikā, bija sevišķi cūciski. Ja kāds krīzes dēļ nevarēja laicīgi samaksāt un gāja uz banku vienoties, tad uzreiz tika palielinātas procentu likmes līdz apmēram, kāds nu nepavisam nebija samaksājams. Un tad ķērās pie marodierisma. Nelieši!
Cūciskuma speciālistiem
C
Starp citu šis rakts ir par citiem laikiem un arī pilnīgi citu pieeju ( kredītbrivdienas tiek dotas). Jebkurā gadījum visos laikos aizņemties vajag apdomīgi, kā jau reklāmās to saka.
  • 2
  • 1
Bankas Latvijā - cūciskas
B
Pirms lielās krīzes bankas hipotēkāros kredītus piešķīra saskaņā ar banku izraudzītu vērtētāju atzinumu. Īpašums, kurā kredītņēmējs bija ieguldījis arī savu naudu, bija kā ķīla. Tad, kad kredītņēmējs krīzes iespaidā nevarēja veikt kārtējos maksājumus, bankas paaugstināja procentu likmes. Nākamais solis - ķīlas atsavināšana un pārdošana pašā nelabvēlīgākajā laikā par nenormāli zemām cenām, turklāt, visbiežāk pašas bankas nodibinājumiem. Savukārt kredītņēmējs netika atbrīvots no atlikušajām saistībām, bet tās tika saglabātas, kā mūža nasta. Un tad vēl finanšu ministrija ar savām prasībām maksāt ienākuma nodokli par to, kas patiesībā cilvēkiem bija banku veiktu laupīšanu (citādi to grūti nosaukt) radīti nenormāli zaudējumi. Tagad tēlo labiņos!
Dombrovskis banku pakalpiņš
D
Katram ir skaidrs, ka jau iepriekšējās krīzes laikā bija jāpieņem likums par aizliegumu atņemt un pa lēto izpārdot kredītā ņemtos mājokļus, saglabājot atlikušās saistības kā parādu. Bet Dombrovskis bija tik stipri saistīts ar baņķieriem, ka gāja banku pavadā. Rezultātā - desmitiem tūkstošu banku aplaupītu mājsaimniecību un simtiem tūkstošu Latviju pametušu cilvēku. Cūkas!
Tims
T
Cūkas ir tie kas aizņemas un neatdod parādus, un visā vaino kādu citu.
  • 3
  • 1
Pavadiņa
P
Gāja tādēļ,ka pats uz to pelnija.
  • 3
  • 2
prokurors Vioriks
p
Manējais grib parastās brīvdienas , bišku pakaifot
Viorikam
V
Uz veselību,kaifo uz pilnu klapi!
  • 2
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kājām pāri Krievijas robežai

''Labas ziņas! Atsākam regulāro autobusu satiksmi ar Krieviju!'' Šādu paziņojumu savos e-pastos nesen saņēma iedzīvotāji, kuri kādreiz ir izmantojuši starptautiskā autobusu pasažieru pārvadātāja Ec...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas