Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Banku biznesa anatomija. Rietumu biznesa vērtības vai banku divkosība?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Artūrs
A
Ko tas varētu nozīmēt ? Jau 3 dienas rakstu uz "dienaspetī[email protected] protonmail.com" un katru reizi man atbild - adresāts neeksistē !!!
Latvju puika
L
Ir bankas un ir krievu okupantu kantori . Kuram vēl nav skaidrs ?
Tedis
T
Paņemam Forbes sarakstu ilgdzīvotāju Bafetu no ASV ,vienu no pasaules bagātākajiem miljardu īpašniekiem ? Tad "uz aci" ieduriet pirkstu jebkurā šī saraksta vietā un 90% gadījumu jūs ieraudzīsiet miljardiera uzvārdu kuram nav nekāda sakara ar banku biznesu ! Gandrīz "uz vietas" jūs konstatēsiet ,ka ievērojams skaits no pasaules ap 3 tūkstošiem miljardieru un kādi 2 miljoni no pasaules 3,5 miljoniem miljonāru savu bagātību iegūst ne jau banku biznesā ,bet gan dažādu biržu ātras pārdošanas un ātras pirkšanas operācijās !!! Ar to gribu tikai teikt ,ka Latvijā bankas kā instrumentu ,jauc ar kapitālu ieguves paņēmieniem un avotiem .
 • 0
 • 0
Tedis
T
Pirmais kas jāapraksta Dienai ir faktiskā Latvijā darbojošos banku īpašnieku un patiesā labuma guvēju analītisks apskats. Tad jāizskaidro ar ko atšķiras bankā apgrozāmie finanšu resursi no finanšu kapitāla ! Kas ir bankas īpašums un ar kādu ,tai svešiem īpašumiem , bankas operē ,un tad , kas pieder finanšu kapitālistam un cik lielā mērā tie vispār operē banku biznesā ?
 • 0
 • 0
Ha
H
Es jau saprotu, ka bankas mērķis ir nopelnīt, bet tad mums tirgū ir jāļauj, vai pat jāaicina vēl citas bankas. Piemēram, par naudas atmazgāšanu likvidēja AB, bet skandināvu bankas tika sveikā cauri, kā arī ar varu uzspiež visu naudu laist caur kontu, kas protams viss ir par maksu. Vienlaicīgi, gribēju naudu ņemt naudu mājas celtniecībai, bet nedod, jo vajag savu naudu kā līdzfinansējumu (nieka 70 tūkst., lai gan prasīju tikai 60 tūkst. un biju gatavs sniegt nodrošinājumu). Gatavu pirkt, jā lūdzu - līdz pat 150 tūkstošiem. Bet principā esmu sapratis, ka bankas grib ieņemt sms kredīta nišu, jo pāris minūšu laikā piešķir kredītus līdz 20 tūkst ar procentu likmi 15 un vairāk % un to pat nevērtē cilvēks, bet gan dators.
Artūrs
A
DĪVAINI ! Uzrakstīju uz adresi "protonmail.com" atmeta atpakaļ,sakot ,ka nav tāda adresāta ?
 • 0
 • 0
prokurors Vioriks
p
Ā manējam vēl besī ka klientu apkalpošanā sëž beibes ar maziem pupiem, nesaukšu te vārdā cerams ka pašas sapratīt savu kļūdu un izlabos
Pareizaissecinājums
P
Kopš bankas ir kļuvušas par VID filiālēm... es tām labāk eju ar līkumu.
K
K
Bankas kļuvušas par VID filiālēm. Traks mikslis - apvienojušies - reketieri ar noziedzniekiem - mega summu ,,mazgātājiem'' ! Un abi kopā presē parastu cilvēku par 20 - 100 euro pārskaitījumiem.! Valdibu viss apmierina!
 • 2
 • 0
TT
T
Man arī VID prasīja atskaitīties par 20 eur pārskaitījumu 1. pakāpes radiniekam no bankas konta. Pat pēc uzvārda radniecība bija redzama. Nepārrakstījos - par 20 eur!
 • 2
 • 0
anarchists
a
VVZ kaut kāds duraks,jeb VID melnajā sarakstā,ja tādas problēmas.Kur vispār problēma?Vajag vnk ned*irsties ar VID un maksāt nodokļus.Es ,piem.no sava darba konta katru mēnesi pārskaitu 500 ēriku sievai mājas izdevumiem,pašam darījumi ar skaitļiem ar 3 nullēm un ne tikai LV.Nekad neviens neko nav prasījis.
 • 4
 • 9
VVZ
V
Vai zināt, kas ir binārā kaujas gāze? Tā ir indīga viela, kas rodas, sajaucot divas visai nekaitīgas vielas, bet pēc sajaukšanās maisījums it ārkārtīgi toksisks un var tikt izmantots kā ķīmiskais ierocis. Nu lūk, bankas kombinācijā ar VID un citām valsts struktūrām ir ellīgs kokteilis, kurš terorizē cilvēkus par 20 EUR pārskaitīšanu pirmās pakāpes radiniekam, jo banka ir noziņojusi VIDam par šādu darījumu. Bankas savāc visu privāto informāciju par klientu (arī kā vēders izgāja un kā sauc sievasmāti!) un arī nodod to VIDam. Ja šādu sīku informāciju nesniedz, tad bloķē internetbanku, slēdz kontu utt. Zem "terorisma finansēšanas apkarošanas" bankas kopā ar valsti terorizē iedzīvotājus, pie tam pilnīgi likumpaklausīgus iedzīvotājus, no kurienes rodas naids pret valsti, kas savukārt apdraud pašas valsts pastāvēšanu.
 • 16
 • 5
bitkoins
b
What is bank? Its 21 century people, wake up
prokurors Vioriks
p
Bankas apkalpo tos kam i piķis a kam piķa nau tas i ubags. Ubagiem i domāts sociālās palīdzības dienests nevis bankas. Jūrmalas filiālē ar ka aizej kaukādi ubagi tur citreiz sēž rindā. Var jau redzēt pēc prikida, pēc telefona. Kauns bļe kur feiskontrol. Manējam bankas beibes zvana uz mobīlo, prasa vai kalkulatoriņu negribat nomainīt, varbūt gribat uz procentiņiem noguldīt
Krējums Saldais
K
Īstenība nav skaidrs, kāpēc Diena peksni grib rakstīt tieši par bankām. Nauda ir tāda pati prece, kā gurķis, kvieši vai cukurbietes. Tikai Latvijā audzēts gurķis ir stipri dārgāks par Eiropā audzēto, jo Eiropa savam gurķu, kviešu vai cukurbiešu audzētājam piemaksā klāt 2 reizes vairāk Latvijā un drošs paliek drošs aizliedz Latvijā audzēt cukurbietes un zvejot zivis (ne visas, reņģes vēl atļauj). Un vēl - Bankas uzdevums ir TIKAI un VIENĪGi PEĻŅA. Diena lasiet klasiķus galu galā - Nodrošiniet 10% peļņas un kapitāls piekritīs jebkādai izmantošanai, pie 20% viņš kļūst dzīvīgs, 50% gadījumā tas pozitīvā nozīmē ir gatavs lauzt sev sprandu, 100% gadījumā tas ir gatavs pārkāpt visus cilvēku likumus, bet ja ir iespējama 300% peļņa, tad nav tāda nozieguma, ko kapitāls nebūtu ar mieru veikt, pat, ja par to draud karātavas. Tomass Džozefs Danings (1799-1873). . . . To pat padomju skolā mācīja. A mēs - kaut vai pastalās, bet uz kapitālistisko Eiropu...
Traktorists
T
Jo Industra bank ir iešpricēts naudiņš no brāļu Kļaviņu ģimenes un pēkšņi šī tēma kļuvusi aktuāla.
 • 1
 • 1
Gabriels
G
Latvijas bankas ir kā reketieris ar spiegu tīklu, kas aplaupa savas valsts iedzīvotājus. Noziedzīgais sindikāts darbojās kopa ar uzpirktu tiesu sistēmu un naudas piedzinējiem un kontrolē visu, pēc vajadzības bloķējot kontus. Teroristus nesauc par bankām un ar teroristiem neved pārrunas - tos iznīcina!
Dans
D
Man ir draugi uzņēmēji citās valstīs. Daudzi no viņiem par Latvijas bankām ir izteikušies, ka nekad te neatvērs kontus, jo Latvijā ir noziedzīga banku vide.
par to pašu
p
Banka valstī pilda arī sociālo funkciju. Bez tādas valsts nav valsts. Tāda bija Zemes un hipotēku banka kura nodrošināja bankas pakalpojumus visā Latvijā. Kāda ārēja spiediena ietekmē valdība V. Dombrovska vadībā šo banku slēdza, kas apturēja pavisam tā jau vājo attīstību Latvijas laukos. Šodien ir vietas, kur cilvēkam jāmēro vairāki desmiti kilometri līdz tuvākajam bankomātam. Kurai rietumu bankai interesē pensionārs ar 200 eiro pensiju kaut kur nomalē?
un
u
pareizi ka slēdza: Tikai tā banka tikai ar naudas pelnisanu nodarbojās.
 • 3
 • 7
Traktorists
T
Kas tad nu, ka laikraksts Diena PĒKŠŅI par to sāk runāt??? Vai tāpēc, ka Kļaviņa kungs piedalās MTB bankas atdzivināsanā???
likvidātors
l
kas to lai zin, kas tiem berņiem un guseļņikoviem tagad galvā darās
 • 1
 • 2
čekists traktoristam
č
Laikam drīz sagaidāms liberālās pasaules kārtības gals-tapēc ar sāk uztraukties-kur likt savējos cekistus.
 • 6
 • 4
Ilgtspējīgāsinerģija
I
Bankas - tie ir grāmatveži! Vai jūs kādreiz jel ko esat varējis pierādīt grāmatvedim? Protams, ka nē, jo jūs esat tikai skaitlis!
Andris
A
ASV drīzāk ir pirmie kas saka saprast finanšu sistēmas kriminālo visatļautību un saka piegriezts skābekli naudas mazgatajiem no āzijas un eiropas. Jo nevar būt ka vācijas un kremļa noziedznieki savus naudas maisus iebāza daļēji baltijas noziedznieku bankas kas tos maisus atmazgaja tīrus
Pareizaisjautājums
P
Vai nebūtu pareizi sākt no paša sākuma... "Bankas Baltija" klientiem atdot nozagto naudu?
antiņš
a
antisemīts
 • 1
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas