Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Beitnere-Le Galla: Latvijas prioritāte ir organizēta Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
La Bamba
L
Vai nevarēja tā Dagmāra drīzāk kādu latviešu puisi apprecēt nekā divus Ausländerus ?
:):):)
:
Ko darīt, ja liela daļa latviešu "puišu" kļuvuši par ņergām?
 • 0
 • 0
Durka
D
Bet ko lai dara ja es esmu tāda idiote?
Nu ko lai saka
N
Nē, par tanti tur jautājumu nav. Kāds nu ir tas mūslaiku deputātiņa līmenis, tāds ir. Vienkārši izbrīna, vai tad Saeimā nav nedz padomnieku,nedz tehnisko darbinieku, kuru pirms šo muļķīšu svempšanās tribīnē nenolasa tiem priekšā, ko drīkst un ko nedrīkst teikt? Būtu vismaz šij La Kāviņutursauca primitīvos vārdos mēģinājuši paskaidrot, kur viņa atrodas, kādi ir viņas amata pienākumi (nu kaut aptuveni), vai vismaz iemācījuši, ja atrodies tribīnē un tev ar žestu no zāles dziļuma rāda aizvērties, tad aizvērt muti un negvelzt visu, kas ienāk saprāta nenomocītajā galviņā. Savādāk aizvilksies šāds muļķītis uz kādu vietēja mēroga burziņu ar ārzemju viesiem un sāks pilnā nopietnībā prezentēt savas Globālās stratēģijas plānus. Hi, hi un ha, ha, bet Latvijas tēlu tas protams nekā nespodrinās.
Margarēta
M
Labāk ēteriskā bābiņa būtu pastāstījusi, kā viņas čangaļu partijas liels sponsors no štatiem grin pārvērst Skultes ostu pat gāzes termināli, kas nozīmē ekoloģisku katastrofu jūrā (ūdens temperatūras celšanos par 7 grādiem, kas nozīmē, ka līcis aizaugs), un kā tiek organizētas sabiedriskās apspriešanas, kur valsts un pašvaldības amatpersonas "piemirst" piedalīties, vietējie nabagi cīnās pret lielu naudu un kaut kāda Teksasā dzīvojoša pārbagāta čangaļa kreizī biznesa ideju. Liec ka nu, Dagmārīt, mierā tos britus, labāk pievērsies tai ekoloģiskajai un humānajai katastrofai, ko tavas partijas sponsors tūlīt sarīkos nabaga Baltijas jūras krastā.
Margarēta
M
Kaut gan.... tantuks jau ies pelst otrā līča pusē. Kas viņam daļas gar kaut kādu Skulti un aizaugošo Pērnavas līci, kas vispār pārpurvosies.
 • 3
 • 0
melnais humors
m
Un kas to dumjo bābu ievēlēja?!?
acīmredzamais
a
Njā! Kā teica mana ome - Lai Dieviņš nogrābstās! Kas šie tādi par ļautņiem? Ko viņi muld? Vai viņi paši maz saprot kaut nelielu daļu no tā, ko samuldējuši? Kāda var būt Latvijas politikas kvalitāte, ja redzam šo, piedodiet, ķēkšu ar palīgskolas eksāmenu nenokārtojuša cilvēciņa intelektu, kura no tribīnes kaut ko mēģina muldēt par lietām, par kurām skaidri redzams, ka viņai nav ne mazākās, pat ne visniecīgākās sajēgas! Tante, tu esi deputātiņš Latvijā!!!! Latvijā, kur problēmu atliku likām. Marš auto, kuru tev apmaksā nodokļu maksātājs, brauc uz novadiem, skaties kā cilvēki dzīvo, apzini viņu problēmas, meklē risinājumu tām! Tas ir tas darbs, kas tev jādara, tas FUCK Tavu māti!!!!! IR DARBS, PAR KO TEV MAKSĀ!!!! Bet nē, UK esot viņas prioritāte! Tad čemodāns, lidosta un Londona, balotējies tur un varēsi kaut apdir..ties ar savu UK!
līdzības
l
Latvijas varturīši pilnībā kopē savus kolēģus no Krievzemes, tos, ar kuriem mīl baidīt lētticīgo elektorātu. Tiem arī villa Nicā, dzīvoklis Maiami, bērni londonās vai parīzēs, bet tautiņai centīgi muld par Dzimtenes mīlestību.
 • 5
 • 0
hm
h
Virsrakstā ir apšaubāms teksts, kurš bez fona ir viegli pārprotams.
 • 2
 • 2
Margarēta
M
Viņa pati saskaņā ar amatpersonu deklarācijā norādīto dzīvo nenodotā stroikā Jūrmalā. Lai nodokļi nav jāmaksā. Vēl viņa ir aizgrābti klāstījusi, ka latvietis var uzplaukt tikai savā Latvijā, bet abas viņas meitas dzīvo un akadēmiski plaukst ārpus Latvijas.
 • 3
 • 1
Viena Kaza
V
Man vienīgajai liekas ka tantele ir nedaudz tupa?
Lācis ar ģitāru
L
Jēziņ, Saeimas ārpolitikas debates!? Latvijai, it īpaši pēc iestāšanās ES, ārpolitika ir stipri nosacīta. Nu varbūt tā pat ir labāk. Atlikušajām nelielajām ārpolitikas aktivitātēm mums ir prāvi atalgots ārlietu ministrs un vesela ministrija. Vajadzētu tā kā pietikt. Ar atliektiem galiem. Turklāt domājams, ka Ārlietu ministrijā tomēr sēž profesionāļi. Bet nē, izrādās, ka mums vēl ir amatieru pašdarbības pulciņš Saeimā, kuram tik ļoti nav ar ko nodarboties sīkajā un garlaicīgajā pīļu dīķī Latvija, ka nagi un ne tikai niez izpeldēt starptautiskajos ūdeņos. Bez jums jau Eiropa galā netiks! Vai man vienam liekas, ka mēs no savas nodokļu naudas uzturam kaut kādu čigānu balagāna un provinces cirka krustojumu? Turklāt dāsni uzturam.
 • 3
 • 0
Margarēta
M
Nē, neesi vienīgā. Man jau sen tā likās, bet pilnīgu pārliecību par to ieguvu janvārī, kad klausījos viņas perfomanci Saeimas ārpolitikas debatēs.
 • 3
 • 2
Margarēta
M
Būtu nu paklusējusi par lietām, no kurām nekā nejēdz, un turpinājusi rakstīt esejas par latviešu zemnieka dvēseli. Tantukam galīgi sakāpis. Ievēlēta no kaut kādas populistu partijas ar kartona čūčelām deputātu vietā, kura EP vēlēšanās totāli izgāzās, tagad iedomājas sevi par dižu ārpolitikas eksperti.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Kādā ziņā Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES ir LATVIJAS prioritāte? Ja Latvija stātos laukā no ES, tad TĀ lūk būtu Latvijas prioritāte, ne? Vai Beitnerītei gadījumā nevajadzētu paņemt menopauzes atvaļinājumu?
korekcija
k
Latvijas prioritāte ir Apvienptās karalistes palikšana Eiropas savienībā.
P
P
Atkārtoju;sievietes varā iznīcinās vīriešus kā sugu.
Aleluja
A
Vai godīgi nebūtu atzīt, ka Lielbritānijas aiziešanā Latvijā nevar ietekmēt NEKO un leGallas murkšķēšana ir tukša laika nosišana.
laime
l
Tas ir ļoti apsveicami, ka Latvijas Galaktiskie Stratēģi neapgrūtina sev ar tādiem sīkumiem kā "Latvijas prioritāte ir Latvija". Kamēr par Galaktiku domā tādi giganti kā la Beitnere la Galla la Trallallā, varam dusēt mierīgi.
veselības aprūpe bērniem
v
Latvijas prioritāte ir veselības aprūpes pieejamība bērniem!
Labvēlis
L
Kāds jocīgs sievišķis - Lielbritānijas izstāšanās nekādi nav LV interesēs.
nunu
n
Būtu jāvaino tā stulbā "sensacionālā" virsraksta autors, bieži tas ir kāds, kas vāji orientējas latviešu valodā.
 • 1
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas