Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Svētdiena, 16. februāris
Jūlija, Džuljeta

Cer izskaust mediju izstrādājumus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
bucis
b
Me-me mēdiji,neslikti pamēdīties un reiz mēnesī satikties pie bankomāta...
Krējums Saldais
K
Lai sāk ar LTV. Reklāmas un raidījumu pieteikšana jau sastāda krietnu daļu no mūsu apmaksātā raidlaika. Visi cieņu laika ziņām, bet man pilnīgi neinteresē, kāds bija laiks šodien. Interesē, kāds būs rīt.
Jautājums !
J
Ko tas Meroni āksts un šunelis jeb okistu diršlaiža, tur dara ? Laikam pēc kāda kaula no suņu būdas atvilcies ?
ha
h
Bildē pa labi deputātes izstrādājums, kas uzskata, ka ziņās ir pārāk daudz negatīvā. Vajagot pozitīvāk. bezmaz kā padomju laikos.
Z Līvmane
Z
Nezinu nevienu pašvaldības avīzi kura neslavinātu saimniekus..
Arī Kuldīgā šāda lapele iznāk.
A
Protams, par iedzīvotāju naudu. Par to, ka KP priekšēde bijusi šur un bijusi tur. Kā priekšsēde tikos slaucījusi degunu un tikos bijusi kakāt. Ka priekšēde Lieldienās šūpojusies, bet Ziemsvētkos slēpojusi. Ka priekšēde mīl KP un ir ar mieru par to dzīvību atdot, lai tikai PRIEKŠAS SĒDI nezaudētu!
.
.
Ne visur ir internets, un ne katram. Tāpēc varētu būt pašvaldību izdevumi, kuros cilvēki tiek informēti par aktuālo- kuras ielas tiks slēgtas un kad un kur nebūs ūdens. Patreiz aizliegumi izskatās pēc cenzūras. Un cenzūra iet uz priekšu kā tanks- trula un nežēlīga. Otriz moments bez cenzūras ir konkurences ierobežošana, lai bezmaksas izdevumus aizstātu ar maksas izdevumiem un piespiestu ļaudis maksāt par informāciju.
Lasta
L
Pareizi ir, nevajag pašvaldības pie varas esošajiem savai reklamēšanai izmantot nodokļu maksātāju naudu
Lietotājs
L
LTV būtu ko pamācīties no Krievijas Tv , tad nebūtu - izstrādājums !
Man arī tā šķiet
M
tomēr ... tie ir nesalīdzināmi lielumi - naudas un cilvēku masa, no kuras var izvēlēties TV "sejas". Mūsējās daža nav piemērota pat apkopējai.
  • 4
  • 3
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Es ļoti priecātos par iespēju regulāri nesaņemt savā pastkastītē šo novada avīzi, kas ļoti izskatās pēc komjauniešu sienasavīzes zombija... izdota par manu naudu.
Jānim
J
Man šis izdevums nepatīk, jo tas ir pāķisks pēc būtības. Katrs pāķis nevar būt žurnālists. Un vēl - man ir nepatīkami apzināties, ka šis ir kārtējais "projekts", kur mana nauda tiek iztērēta , lai kādam varai pietuvinātajam dotu darbu.
  • 5
  • 0
Jānis
J
Vai ir iespējams uzzināt NOVADU, kurā ir tik slikts izdevums??? ES PAR SAVU NAUDU LABPRĀT SAŅEMTU tikai NOVADA avīzi, nevis kādu citu sacerējumu daudzlapi! Mani neinteresē tukša pļāpāšana par kaimiņu novadu! Man PILNĪGI PIETIEK ar "Latvijas Avīzi" , ko pasūtu kopš tās pirmā Nr. iznākšanas (Lauku Avīze) un šis "komjauniešu sienas avīzes". Eh, Jūs! Lasītāji! Esmu pārliecināts, ka citu izdevumu arī nav Jūsu mājā!
  • 4
  • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas