Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Cīņa par cietumsoda saņemšanu ES

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
MENATEP
M
Kādam lietotu krūšturi nevajag? Nezinu kas par izmēru, bet ĻOTI liels.
nezini ko darīt
n
uztaisi divas tjubeteikas.(cepurītes)
 • 2
 • 0
atbildības smagā nasta
a
Žēl, ka visā tajā histērijā tiek ierauti Saeimas deputāti, ministri un citas personas taļu stāvošas no indivīdes rīcības. Kāpēc Misānei vajadzēja braukt ārpus Latvijas pēc sekmīgas atgriešanās Latvijā? Tāpat mēs nezinām, kādus pierādījumus Dānijas tiesai kundze ir iesniegusi, bet apsaukājam visus kas vien ienāk prātā. Viss tas pazemo valsti, kurā es esmu dzimis un dzīvoju.
Jens Z
J
Par to, vai šajā gadījumā var pazemot Latviju kā valsti (vairāk nekā to ik dienas dara visādas amatpersonas), vēl domas var dalīties. Bet skaidrs, ka Dānijā uz Latviju pateicoties šim incidentam raudzīsies kā uz ļoti nenopietnu partneri, un varbūt pat nākotnē centīsies izmantot to juridisko nekompetenci un gatavību uz paniku, kas šeit parādās, lai gūtu labumu uz mulķu rēķina.
 • 9
 • 22
Pifs
P
Ko var mocīties, sataisījusi mēslus, tad arī jāatbild. Ko viņa grib no Dānijas? Sataisīja sūdus Āfrikā, tad lai tur arī sēž cietumā. Bet šeit bilde ar kaut kādām divām aprobežotām meitenem ar stulbiem saukļiem. Stulbums.
OO
O
Ko šī dāma devusi Latvijai? Nodokļus ir maksājusi? Bizness Āfrikā. Bērns no Āfrikas. Āfrikānis štaukā. Bērnu nozagusi Āfrikai. Bet brēcienus "Palīgā! Palīgā!" raida Latvijas virzienā. Kur ir kāda informācijas par DĀR cietumiem? Tie sen nav džungļi. Plaukstoša valsts.
OO
O
Neesi bijis tajā DĀR. Aizbrauc, paskaties!
 • 2
 • 10
K
K
jā, jā, tik ļoti plaukstoša, ka baltie dzīvo tikai atsevišķos rajonos aiz 4m augstiem žogiem
 • 23
 • 5
Sliktais puisēns
S
Drīz jau laikam būs izziņas taka "Pa Kristīnes Misānes dzīves, biznesa un cīņu vietām".
Tēvzemes Sargs
T
Tīrais stulbums-ja pārkāpi likumu-sēdi cietumā!
aha
a
te nu rodas jautājums - ko dod visādas stambulu konvencijas, kuras Dānija esot ratificējusi???
XXL
X
Noniecināt, nolamāt Latviju, skaļi paziņot ka dodas prom un nekad neatgriezīsies. Tādus paziņojumus dzird bieži , bet līdz kaut kas notiek, tad atceras Latviju, atceras dzimteni un kliedz palīdziet es tak esmu Latvijas pilsonis. Varbūt padomāt pirms pieņem tādu vai citādu lēmumu.
redz>XXL
r
Nav ko domat:Pats galvenais-daudz desas un maz darba. Domāšana ir grūta un uz maizes neuzsmeresi. Bet mums latviijciem galvenais-daudz maizes ar desu.
 • 20
 • 0
un tad vēl
u
katru dienu tie raksti un info mass media...Ja Misānes vietā būtu kāda cita-kaut vai Tisāne, ne viens ne ausu neceltu..Kas tā Misāne par tik izcilu sievieti, ka par viņu katru dienu jāraksta, un kas to apmaksā?
Arik Nippel
A
Diennakts laikā dzēsti pieci paaugstinātas bīstamības anālās gāzes eksplozijas, kurām sekoja ugunsgrēki.
Bobs
B
Cerams, ka pēc dāmas atpestīšanas neuzzināsim, ka dāmas bizness Āfrikā nav īsti legāls un, ka bērna tēvs nemaz nav agresīvs tirāns.
hu
h
M. nestāsta,ka šīs bizness bija bordelipašniece,vecim apnika un uzšāva ar savu žāvēto desas luņķi. Tagad vaimanā pa deviņi mēmi.
 • 2
 • 5
Neticami
N
Visa šī lieta un tās atspoguļojums presē liek domāt par kaut kādu muļķīgu specdienestu operāciju. Ir pilnīgi skaidrs, ka Ģeneralprokuratūra melo, un ka LV iestādes mākslīgi piedēvē Dānijai visādus grēkus.
ĢP
Ģ
ĢP uzdevums bija iepazīties ar iesniegtajiem materāliem un nodot tos kriminālpolicijai izmeklēšanas veikšanai. Ja uzskatīja, ka pierādījumu par maz, jau 2019. gada janvārī varēja pieprasīt papildus pierādījumus par uzrādītajām apsūdzībām Dānijai...viņi to neizdarīja nolaidības dēļ...to ĢP pieprasīja tika i 16.08.2019., kad Dānija pateica, ka prasība ir novēlota, jo lēmums par izdošanu pieņemts.
 • 5
 • 5
Krējums Saldais
K
Savējos nenodod. Rinkēvičam sakarā ar šo gadījumu jāatkāpjas. Savējos jāizstāv vienmēr. Principā. Vainīgi vai nevainīgi, bet to jāskaidro un jātiesā Latvijā. Nešaubos, ka šajā gadījumā nospēlējusi loma mūsu cienījamā ministra intīmajā orientācijā - nu, kas tas ir - vīrietis un sieviete. Vot ja būtu vīriešu pāris...
Jāaa
J
Un nedod Dievs vēl kāds no ĀM brūnās trubas operātoriem.
 • 3
 • 12
RR
R
Meitenes grib piketēt. iketē. Varbūt vienkārši alkst lētas slavas. Visā šajā cīņā par sava bērna nolaupītāju aizmirsts tiek, ka vajadzētu izglītot šīs jaunās meitenes, ka nevar tā vienkārši pagrābt bērnu un nesaskaņojot ar dzīvesbiedru, trenkties prom. Elementārus likumus vajadzētu mācīties, lai izbēgtu no nepatīkamām situācijām. Skatos uz tām publiskotajām pašas cietējas bildēm u m prātoju: kurš gan tur īsti bija tas sitējs? Nu neizskatās tā Kristīne pēc maigas aitiņas.
Z
Z
izskatās, neizskatās... bet fakts ir viens -Latvija necentās neko noskaidrot. Latvija vienkārši NEKO nedarīja.
 • 17
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Cīņa par tilta ''dividendēm''(13)

Pēdējā un liktenīgā degmaisījuma piedeva, kas pilnībā sadedzināja tiltus starp kādreizējiem ciešajiem koalīcijas partneriem Rīgas domē (RD) – partijām Saskaņa un Gods kalpot Rīgai (GKR) –, šķie...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas