Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Darbaspēks – jaunie vecāki

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
...
.
Pareizi teikts komentārā: ".. zūd bērna kopšanas atvaļinājuma mērķis un jēga kā tāda!!! Bērna kopšanas atvaļinājums ir paredzēts, lai būtu kopā ar bērnu šo laika sprīdi!" Un bērnam šis laiks ir ļoti vajadzīgs. Bērnam ir vajadzīgi vecāki, ģimene, nevis aukles.
nezinu
n
Daudz jautājumu: kurš ņems darbā cilvēku uz 2 stundām dienā? Gadījumā, ja atradīsies kāds darba devējs, tad, iespējamā darba vieta jau arī neatradīsies blakus savai dzīvesvietai (plus ceļš uz / no darba). Kurš skatīsies 2 stundas dienā bērnu? Un vispār, pieņemot šādu normu, zūd bērna kopšanas atvaļinājuma mērķis un jēga kā tāda!!! Bērna kopšanas atvaļinājums ir paredzēts, lai būtu kopā ar bērnu šo laika sprīdi! To, ka nepietiek finansiālo līdzekļu šim pasākumam un tāpēc meklē darba iespējas -tā jau ir cita problēma.
Paprasiet Dombrovskim un Vilkam
P
Viņi abi ar savu ekonomisko politiku visu jaunos vecākus aizdzina uz Angliju un Īriju
Nata
N
Jaunie vecāki sen gatavi strādāt, tikai valsts ar saviem NOTEIKUMIEM, viņiem to liedz. Vecvecāki nevar palīdzēt jaunajai ģimenei, jo izgudrots atkal jauns ŌIK". Vecvecākiem ar 1. sept. vajadzīga pilnvara, kura izdota TIKAI UZ TRIM mēnešiem, bet pie notāra apstiprināšana masā 20 euro. Tātad, cik nopelnīs, tik atdos atpakaļ ierēdņu armijai. Vecvecākiem nepiemaksā ne 50 - 70 euro par bērna auklēšanu, bet svešajam auklim vecākiem iznāk maksāt vismaz 300 euro mēnesī. Kur šeit loģika??! Varētu minēt daudzus piemērus, kāpēc jaunie cilvēki nevar atļauties bērnus. Vai tā ir ģimeņu stiprināšana paaudzēs?!!!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas