Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Suzan
S
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> w­w­w­.­D­o­l­l­a­r­s­9­.­c­o­m
Glavļitazombijs
G
Ja sādžā ir sākušas cirkulēt baumas, ka Mārīte ir mauka... Mārītei ir divas izvēles - publicēt atsaukumu un atgādināt to katram pretimnācējam, vai arī izlikties neko nezinām un gaidīt, līdz klaču vecenes tiek aiznestas ar kājām pa priekšu. Kā jums šķiet?
utt
u
Spriežot pēc notikumu virzības visa informācija tiks dalīta divās daļās - oficiālā Valdības informācija (pareizā) un pretēji Valdības viedoklim vērstā- Pretvalstiskā , kura ir Krimināli sodāma. Viss, kā Padomju Savienībā Staļina diktatūras gados. Mani tikai interesē- vai par anekdotēm arī sēdinās? Un kur mēs ņemsim Sibiriju? Būs no Norvēģijas jāiznomā gabaliņš Špicbergenas...
Edvins Eglitis
Verts atcereties un iegaumet ka ta tauta kura atbildiga par komunistu bolsevismu Krievijaa ir tie pasi kuri ir Eiropas Savienibas arhitekti un arii kontrole globalo mediju. Ja iespeja iepazities ar Tallmmuud Dzxionismu tad vinu ieceri veidot Jaunu Pasaules Kartibu ir skaidra un katrs gajiens prognozejams. Pat ta neracionala un neproporcianala valdibas atbilde par "Covid apkarosanu " sakrit ar JPK iecerem lai mandet obligatu vakcinu kas loti negativa veida skades musu jaunani, izraisis neauglibu, un vienkarsi pataisis sabiedribu vel dumjaku". Loti stingra cenzura saja jomaa. Uzraksti komentaru par **NNWWOO" un redzesim cik atri tas bus nonemts. Ja sabiedriba un cilvece saprot kadas lamatas si tauta ir paredzejusi tad bus milziga opozicija. Pakapeniski par maziem, nemanamiem soliem par rozu taku uz JPK, jo jebkurs straujs gajiems izraisis opoziciju.
 • 2
 • 1
rekur
r
Mūsu cilvēki mežā ir partizāņi. Viņu cilvēki mežā ir bandīti.Mūsu slepenie aģenti ir izlūki. Viņu-spiegi. Čekas ziņu pienesēji ir stukači. SABA ziņu pienesēji ir Trauksmes cēlāji. Vienam vīrietim Anniņa ir Mīļotā sieviete otram baigā M. Tā, kā...visa izplatītā informācija vienmēr ir subjektīva un kādam par labu. Un , kurš tagad būs Dieva pilnvarots, lai izlemtu-šī info ir patiesa, bet šī šķība ....?
Vecais
V
No šīs intervijas uzvēdīja stipra padomju čekas smaka. Nedraudzīgas valstis sējot dezinformāciju, mazinot uzticību mūsu amatpersonām. Sevišķi grūti atšķirt to esot vecākiem ļaudīm, tāpēc steigšus jāpieņem attiecīgi likumi. Turpmāk to, kas ir patiesība, noteiks jauni un enerģiski iekšlietu ministrijas darbinieki.
Vecsčekists
V
Tā jau drīzāk ir Glavļita "smaka". Bez tam... varbūt ir laiks beigt nievājoši izteikties par organizāciju, kas palīdzēja patriotiem totāli nesalaist grīstē "Atmodu"?
 • 6
 • 1
Orvels
O
Mums steidzami vajadzīga Patiesības ministrija, kura noteiktu, kas ir dezinformācija un viltus ziņas
Zane L
Z
Ir jācīnās pret dezinformātoriem, viņi nodara lielu kaitējumu Valsts drošībai.
Vecsčekists
V
Zane, ū-ū!
 • 5
 • 1
Vecsčekists>Zane
V
Zane, bērniņ, pastāsti lūdzu, kādu tieši kaitējumu valsts drošībai nodara dezinformatori? Es personīgi zinu tikai divus kaitējumus. Pirmais - kad nervozi cilvēki pavilkās uz baumām un skrēja izņemt naudu no Swedbankas, atceries, Tu vēl biji maziņa... . Un otrs kaitējums, liels kaitējums ir no žurnālistiem, kas nepārtraukti pašapliecinās, stāstīdami negatīvus faktus par Latvijas valsti, amatpersonām un norisēm. Zanīt, kādus apdraudējumus valsts drošībai Tu esi ievērojusi? Pastāsti!
 • 8
 • 3
Jūs esat briesmās!!!
J
Ja valstī zūd varas autoritāte un labu nodomu pārņemti jaunieši ņemas pārtaisīt sabiedrību... jūs esat briesmās!
Latvietiskonepārtrauktibiedē
L
Es principā esmu pret to, ka nopietnus valstiskus lēmumus pieņem sievietes un bērni.
Espaliekusavāvietā
E
Visas lietas, kas tiek darītas līdzīgi kā PSRS, uzdzen riebumu un bailes.
Latvju puika
L
LTV7 tiks atutots ar jauno gadu, milzīgs solis !
smiekli
s
Mediji ir masu dezinformācijas līdzejklis. Kas kontrolē tos, var manipulēt ar cilvēkiem. Tas notiek Latvijā, un iekšlietu ministrija pret to neko nav darījusi. Bet "nepareizā" informācija apdraud iespēju manipulēt ar cilvēkiem, tāpēc pret to jācīnās?
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Ja Krievijas televīzijā kāds pateiks, ka Latvijas prezidents ir muļķis, tad Latvijas varas iestādes reaģēs ar paziņojumu, ka Latvijas prezidents nav muļķis. Ja krievi nerimsies un viltus ziņu atkārtos desmit reizes, Latvijas patiesības ministrija neatlaidīsies un atbildēs katru reizi noliedzoši. Un tā - ģeometriskā progresijā cīnīsies, kamēr spēs!!!!!!!!!!!!!!
Slepenais
S
Tā nav viltus ziņa, tā ir valsts noslēpuma izpaušana!
 • 8
 • 2
skats no malas
s
Ir tikai viena naidīga valsts, kas apdraud Latviju. Tā ir Krievija. Lai mazinātu Krievijas propagandu, lielā mērā pietiktu aizliegt visus Krievijas TV kanālus Latvijā. Ja grib, var nobloķēt arī visas .ru vietnes. Viss pārējais ir muļķības. Visas runas par "viltusziņām" nav domātas Krievijas propagandas mazināšanai, bet gan domātas apklusināt cilvēkus, lai viņi neiebilstu pret multikulturālistu marasmu, pret imigrāciju un citām Ursulas un Sorosa "dāvanām".
Vecsčekists
V
Bitīt, pārdzēros vakar un vairs nekādas poņas. Vai man šodien pavēlēts lamāt krievus un slavēt latviešus vai otrādi. 18 gadus VDK strādāju, neatceros.
 • 8
 • 13
Irlielāmērāticams
I
ka tā ir slikta prakse - svarīgos politiskos amatos likt cilvēkus, kuriem nav reālas dzīves pieredzes. Dzīves pieredzi nevar aizstāt pat ar daudziem diplomiem.
 • 22
 • 2
Vecsčekists
V
Bērniņ, kā Tu domā "nogriezt" Krievijas informācijas plūsmu? Jo tas ir jāizdara 100%, saproti, 100%! Ja 98% - tas neder! Bez tam... kādam trulam daunim ir jābūt, lai spētu ne tikai ņemt par pilnu, bet pat tikai skatīties to pašu izslavēto Solovjovu? Es paskatījos divas minūtes, man uznāca drebuļi.
 • 13
 • 8
dace
d
nebaidieties, laudis! Ja valdosa koalicija noteiks, kas ir dezinformacija un kas ir patiesiba, tad viss bus labakaja kartiba
Edvins Eglitis
Loti ceru raksta autors neuzskata Latvijas mediju par kaut kada zelta standartu zurnalismaa. Vini maldina un manipule sabiedribas uzskatus nepartraukti. "pustaisnibas ari melosana" ja nestasta visu, un tas ir vinu galvena metode. Saprotu nekad nebija publiski atklats kuri ir Latvijas medijas istie ipasnieki, it ka tas butu kaut kads valsts noslepums. Medija nepartraukti skjipekee meeslus musu riikles un mes nemaz nezinam KAM "Latvijas media" strada. Liecinat Latvijas medija ir neatkarigi (bet ir neapsaubamas brivibas rakstit ko velas) but vislielakais joks 1000 gados. Kurs tad noteiks kas ir "istaa patiesa zina" un kas ir fiktivs. LV medija ???
 • 15
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas