Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Gaida vēl vienu iniciatīvu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
na ja
n
Starp citu nav pirmā reize, kad deputāti ir sasolījuši to ko pēc tam nepilda. Atveriet Zinatniskās darbības likumu un raugi, 33.pants. Zinātniskās darbības finansēšana no valsts budžeta līdzekļiem (1) Valsts budžeta līdzekļus zinātniskajai darbībai var piešķirt zinātnisko institūciju reģistrā reģistrētajām institūcijām. Komersantiem valsts budžeta līdzekļus valsts atbalsta veidā piešķir projektu īstenošanai pētniecības, tehnoloģiju attīstības un inovāciju jomā saskaņā ar attiecīgajām valsts atbalsta programmām. (2) Ministru kabinets, iesniedzot Saeimai gadskārtējo likumu par valsts budžetu, paredz ikgadēju finansējuma pieaugumu zinātniskajai darbībai ne mazāku par 0,15procentiem no iekšzemes kopprodukta, līdz valsts piešķirtais finansējums zinātniskajai darbībai sasniedz vismaz vienu procentu no iekšzemes kopprodukta. Bet nu ja jau sasolījuši, tad jāpilda, jāpasaka arī B, proti, ka krietni jāceļ nodokļi, uzņēmumu ienākuma nodoklis, akcīze, PVN atlaides nost, visus taukus no Zemko
interesanti
i
Ja jau uz parakstiem mobilizē Lembergs, Elksniņš un Gobzems, tad jau vairāk kā skaidrs, kas to vēlas panākt. Ceru, ka noderīgie idioti jau parakstījušies un līdz ar to līdz " vajadzīgajam" ciparam nenonāks. Tā jā Kera arodbiedrībai ir līgums ar Saskaņu, viss izskatās diezgan dīvaini. FUJ mediķiem!
Tets
T
Nesaprotu , ko parakstījušie gaida no jaunā Saeimas , brīnumlāci? no parakstu savākšanas vairāk naudas budžetā nebūs, līdz ar to no vilka bēgot uzskriesiet lācim. Pie tam ar tiem 150 tukst parakstu jau tāpat nepietiek Saeimas atlaišanai, par to vēl jabalso referendumā un es par to nebalsošu.
15
1
Gaida talkā zinātniekus un pētniekus, sk. Zinātniskās darbībass likuma 33. pantu: 33.pants. Zinātniskās darbības finansēšana no valsts budžeta līdzekļiem (1) Valsts budžeta līdzekļus zinātniskajai darbībai var piešķirt zinātnisko institūciju reģistrā reģistrētajām institūcijām. Komersantiem valsts budžeta līdzekļus valsts atbalsta veidā piešķir projektu īstenošanai pētniecības, tehnoloģiju attīstības un inovāciju jomā saskaņā ar attiecīgajām valsts atbalsta programmām. (2) Ministru kabinets, iesniedzot Saeimai gadskārtējo likumu par valsts budžetu, paredz ikgadēju finansējuma pieaugumu zinātniskajai darbībai ne mazāku par 0,15procentiem no iekšzemes kopprodukta, līdz valsts piešķirtais finansējums zinātniskajai darbībai sasniedz vismaz vienu procentu no iekšzemes kopprodukta.
 • 1
 • 0
Zepers
Z
Nē, nu ja grib izpildīt visu to kas sasolīts un lai ir māsiņām, jaunajiem ārstiem, skolotājiem, ugunsdzēsējiem un zinātnei, arī pensionāriem, tad 500 miljoni ir pats mazākais, ko vajag vēl iekasēt nodokļos. Tas nozīmē - uzmanību - CELT NODOKĻUS - PVN atlaides nost, akcīzi alkoholam un dabas gāzei augšā, atjaunot uzņēmumu ienākumu nodokli. Plus labu pārvaldi ostās. Es par. Tas ir Igaunijas modelis.
 • 1
 • 0
redz Tet:
r
tev sen bija laiks zināt,ja jau te ko raksti, ka ne jau naudas trūkums moka valsti, bet nesaimnieciskums un zagšanas...
 • 7
 • 7
Agnese
A
Parakstīju un ceru, ka visi parakstīs!!!
HOP
H
Izrādās, nav svarīga iniciatīva, bet kas to iesniedz ...
redz>HOP
r
Es jums pievienojos: Lietas jāskata pēc būtības, ne pēc formas....
 • 7
 • 5
HIP
H
Ja to iesniedz kremlini un margināli frīki, tad var sačakarēt vislabāko ideju. Pie tam kur ir garantija, ka ievēlēs jēdzīgāku Saeimu? Jau šī ir krietni labāka par iepriekšējo, jo koalīcijā nav ZZS.
 • 14
 • 7
Eva
E
Darbojas vecais labais princips, skaldi un valdi.
Dens
D
Ja palaidīs vēl vienu iniciatīvu par vienu un to pašu jautājumu, tad nobalsojušo cilvēku balsis sadalīsies, un tad tiešām neviena no tām 154 000 nesavāks. Tā ir vienkārša fakta konstatācija
Янис
Я
Боятся, иначе бы они наплевали на эту акцию сбора подписей. Сейчас ждите активную промывку мозгов в средствах массовой информации про то что эти сборщики подписей „плохие люди”. Далеко даже ходить не надо. Эта уже вторая статья тут.
interesanti
i
Янисam Nezināt valsts valodu, kurā dzīvo, var ciemiņš, idiots vai okupants, kurš uzspiež savu valodu.
 • 6
 • 3
Янис > 10:39
Я
Это конечно неуважение, но не к языку. Латышский язык и мой родной язык. Это не уважение к людям, которым вдруг привиделось что у них власть и они будут всех заставлять говорить по-латышски, не учитывая интересы 40% жителей. Это гнилые люди и сними я говорю только по-русски.
 • 2
 • 8
to Ivans
t
vai tu zinia kādus imigrantus kas ciena mītnes zemes? Es ne...
 • 5
 • 1
Ivans
I
Rakstīt krievu valodā komentārus zem raksta latviešu valodā liecina par jūsu necieņu pret mūsu valodu.
 • 12
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Lai pašiem ir kaut kas savs(8)

"Cilvēkam, kas grib kaut ko darīt, šeit vienmēr ir iespējas," uzskata Aivis Sveilis. Latvijā ar ģimeni viņš atgriezies pērn novembrī un nodibinājis uzņēmumu – SIA SA Autoserviss, ko ...

Ko upurēsim koncertzālei?(28)

Ačgārnā secībā, bet labāk vēlu, nekā nekad – profesionālās arhitektu diskusijas par jaunās koncertzāles būvēšanai lielā steigā izraudzīto un valdībā pirms Jāņiem nolemto un izziņoto vietu Rīgā, Eli...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas