Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Ģenerālprokuratūra kategoriski noraida pārmetumus par neiesaistīšanos Misānes lietas risināšanā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Prokuratūra
P
Noslīdējusi DAR tumsońu līmenī.
ĢP melo
Ģ
ĢP uzdevums bija iepazīties ar iesniegtajiem materāliem un nodot tos kriminālpolicijai izmeklēšanas veikšanai. Ja uzskatīja, ka pierādījumu par maz, jau 2019. gada janvārī varēja pieprasīt papildus pierādījumus par uzrādītajām apsūdzībām Dānijai...viņi to neizdarīja nolaidības dēļ...to ĢP pieprasīja tika i 16.08.2019., kad Dānija pateica, ka prasība ir novēlota, jo lēmums par izdošanu pieņemts.
LPSR
L
Valsts kur melo ĞP. Nu gluži kā pie komûnistiem
 • 7
 • 6
??????
?
Man tomēr gribētos vairāk informācijas par šo situāciju. Kā izpaudusies minētā krāpšana un dokumentu viltošana? Kāds bizness bija DAR un Mozambikā? Kādās biznesa darīšanās devās uz Mozambiku kad aizturēja? Lai beigās neiznāk tā, ka bizness bijis krimināls un baidās no DAR tikai tāpēc, ka būs ,,jāatbild,, par kaut ko savu kriminālo darboņu priekšā un viens no viņiem ir bērna tēvs.
GoodMaan&ParexK&K
G
Ko kasās par kādu tur dullu båbu. Prokuratūrai ir jāpiesedz valsts izzagšana.
noriebies
n
Kalnmejers kā vienmēr dirš!!!
nu gan
n
Ja jau 2018g.maijā bija Latvijā,kāda spoka pēc triecās uz Mozambiku,ja zeme jau dega zem kājām.Būtu uzspļāvusi tam sauktajam ,,darbam" tur un brivi dzīvojusi Latvijā ar saviem bērniem. Zoss ir gudrāka.
oma
o
Šķiet ka tāda dēku meklētāja tā Misāne vien ir. Sametusies ar kādu šaubīgu, kauslīgu vepri, saputrojusi savu un uzradošo bērnu dzīves, un tagad nezin kur aizbēgt no savārītām ziepēm.
jutājums Ģenerālprokuratūrai
j
Vai Latvijai tiešām svarīgākas lietas ar ko nodarboties nav?
Juris Pigits
J
Čekas cienīgs jautājums.
 • 2
 • 4
mazā piezīme
m
Viena no smieklīgākajām latviešu tautas īpašībām ir rāpošana neliešu priekšā un bandītu pazoļu laizīšana, lai tūlīt ar mutē sakrājušos draņķi apspļaudītu godīgus cilvēkus. Jums ko, komentu epileptiķi, darīt nav ko, kā lādēt pasauli vienas mafijas kurjeres dēļ?! Brauciet uz Dāniju vai DĀR, stājieties viņas grupējumā, LOL. Ko, nevienam nepielec, kādēļ svētā jumprava braukā pa Mozambikām, kad ziepes kaimiņzemē?! Pamēģiniet izdomāt pasaku, kas tas par jocīgu darbu viņai bija.
tikai mieru
t
Tu lamājies kā īsts urla.
 • 7
 • 7
nevar būt
n
Valsts aizstāv savus pilsoņus, šajā gadījumā māte pirmškietami glāba bērnus no vardarbības. Vai totāla neizdarība un likumu pantu meklēšama savas noziedzīgās bezdarbībs pamatam nav kuriozs? Vai prokuratūra patiesībā nav bandītu un noziedznieku piesegs? Kāpēc prokuratūras rīcība ir pasīva klaju noziedzīgu darījumu gadījumā? Kā tas iespējams, ka Latvijas tiesas pieņem jebkādus, tai skaitā viltotus vai neesošus pierādījumus, kamēr prokuratūra apšauba pat pierādījumus ar tiesu ekspertīzes slēdzieniem? Vai šis gadījums nav pamats nekavējošai visas prokuratūras ģenerāltīrīšanai? Cik ilgi valstī valdīs totāls beztiesiskums un ierēdņu patvaļa?
zemnieks
z
Nejaucies DĀR darīšanās.
 • 7
 • 7
Bojārs tēvs
B
Pierādījumus galdā vai klusējiet!
->sovoks
-
pēc tam reabilitēsim upurus
 • 4
 • 4
interesanti
i
Vai tad Latvijas drošībsargājušajām iestādēm nav svarīgs tas aspekts, ka šis sievietes civilvīrs ir izturējies vardarbīgi pret 3 cilvēkiem - 2 no tiem ir NEPILNGADĪGI? Galu galā šai civilvīra prasībai nevajadzētu būt pārākai par to, ko šis nodarījis. Kur vēl labāka situācija - šī sieviete mirst, VISAS apsūdzības pret vīru, kas klapē sievu, IZSPIEDIS NAUDU(kas ir krimināli sodāma rīcība!) pazūd. Jo pēc nāves Latvijas kretīni ņirgs un neticēs, ka tāda situācija ir iespējama un jautās kur šī sieviete bija pirms tam un vai viņa pie pilna prāta utt. un radfinieki varēs tikai plātīt rokas un brīnīties par to ka kaut kas tāds ir iespējams, ka pašu valsts neaizsargā savus pilsoņus. Ne šī sieviete kādu nogalinājusi, ne arī kādu apdraud! Tikai glābusi savu un savu bērnu dzīvību no varmākas. Tikai Latvijā Skandināvijas valsts pilsonis var nobraukt ar auto policisti un paglābties savā zemē no soda un šitie kretīni urbinās pa degunu un vēl saka ka dara visu.
>PS
&
Pirms rakstiet noskaidrojiet, kas bija tas nelietis - vīrs vai civilvīrs?
 • 7
 • 1
intriģējoši
i
Pirms 5 minūtēm bija vīrs un dzīvesbiedrs, bet nu civilvīrs... Jo dziļāk mežā, jo resnāki partizāņi!
 • 5
 • 1
Pisāns
P
Te viens un tas pats cilvēks vārās.
 • 6
 • 2
- >PS
-
Šī informācija par izvarošanu nav slepena, tikai Dienā neko tādu nav publicējuši.. Kas tev par problēmu, ka to šeit piemin atkal? Un tas vai šī informācija, kura nāk no radiniekiem ir patiesa vai nē - nu to tā kā vajadzētu noskaidrot Latvijas valsts iestādēm, kuras diez vai vispār par to ir interesējušās.
 • 6
 • 4
un vēl
u
TM vajadzētu nošķirt divas dažādas lietas: 1. Nolaupīšana un 2. bērnu aizsardzība. Viena no tām ir terorisms un otra neapdraud bērnus. Tās ir nesalīdzināmas kategorijas. Ja šai sievietei bija iemesls baidīties par savu bērnu dzīvību, tad tiem ir jābūt prioritāriem iemesliem, kuriem būtu jābūt valsts iestāžu uzmanībā. Jo ar šādu loģiku par to, ka Misāne ir noziedzniece, jo viltojusi dokumentus lai aizmuktu no izvarotājiem un pasargātu bērnus mūsdienās Holokaustā izdzīvojušos ebrejus, kas paglāba bērnus līdzīgā veidā Latvijas valsts apsūdzētu arī par dokumentu viltošanu utt. kā kaut kādus noziedzniekus. Ar tādu valsts attieksmi nav nekādu brīnumu ka cilvēki glābjas no valsts, bet vienīgais ko var Misānei pārmest, ka viņa nav gājusi līdz galam un nav pieņēmusi kādas citas valsts pilsonību, kura saviem pilsoņiem palīdz. Neviens jau nedomā tik tālu - arī tie, kas domā, ka nekas tāds ar viņiem nenotiks.
 • 9
 • 9
>PS
&
Vai pats saproti ko muldi? Un vai neaizskar Misāni tīri cilvēciski?
 • 4
 • 6
PS
P
Šo sievieti izvaroja pēc vīra pasūtījuma un varotāji vēl pieminēja, ka to pašu izdarīs ar bērniem. Ko vēl viņai darīt šādā situācijā? Latvijas iestādēm tiešām šīs apsūdzības no šīs sievietes ir nebūtiskas? Kā tad īsti būs - vai šīs apsūdzības arī ir pietiekopši pamatotas lai izsludinātu Interpolā izvarošanas organizētāju un naudas izspiedēju, eh?
 • 8
 • 9
cik grūti
c
Cik grūti daudziem saprast, ka likumu ievērošana pasargā sabiedrību no patvaļas. Vai tad prokuroram vajadzēja melot dāņiem, ka mums ir likumīgs pamats atvest Misāni uz Latviju? Ko var brēkt - ja notiesātu DĀR, tad domātu tālāk, ko darīt.
mc
m
Prokuroru kungi palaida garām lielisku izdevību uzpucēt savas spalvas,tagad tikai viennozīmīgi fui.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas