Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un LMT prezidents Juris Binde viedo tehnoloģiju prezentācijas pasākumā

Ja pietiks naudas, valsti aizsargās viedi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jurijs
J
Tas runā par to,ka Latvijā vienkāršai naudas tautai uz то-pat ārstēšanu naudas nav un nevajag, bet aizsardzībai to pielaupītam šeit ar mūsējiem miljonāriem naudu tie atrod.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Latvija slimo no betona smadzenēm, virtuālas esības. Neesam ārstējami, jo ārsti nejēgas.
Vojennijs
V
Vislatvijas sabiedriskā glābšanas komiteja - iespēja un veids, kā ietaupīt naudu.
graždanskijam
g
... un garantēti pajāt karu pat kazaku tipa formējumiem. Starp citu, NATO standarts aizsardzībai ir 2 procenti no iekkšzemes kopprodukta, par kādu vēl taupību jūs, Kremļa troļļi, gārdzat? madžiņgestapo histērijā, izmisīgi spēlē madžiņbēbiju spēlīti ''Savienojums ir, bet nav''!
 • 2
 • 1
zvirbulēns
z
KF nosēs ar atomiem, ja vajadzēs, un beigta balle, Latvijai jāstrādā ar Ķīnu, ASV, Vāciju, lai paātrinātu KF de federalizēšanu, sadalīšanu!
reptilis
r
Viss - vairāk nav jādomā par patriotismu...kara tehniku..sprāgstvielām...un citiem ienaidnieka iznīdēšanas veidiem - Krievija neuzbruks! Kas par to liecina? Migrantu propagandēšanas Jaunais Vilnis ir sācies jau kādu laiku mēs to varam vērot reklāmraksos .....tā ,kā nākošgad vēlēšanas ,tad balsojiet droši par tiem,kuri sola apgriezt AM budžetu ,jo Krievija neuzbruks!
reptilis-nav fakts
r
...ar Putinu nav apmierināts bagātais slānis,kuriem nauda...ģimenes...bērni...īpašumi ārzemēs...ar Putinu nav apmierināti Impēristi,kuri uzskata,ka Putins ir nodevis Mazkrievijas izveides ideju...ar Putinu nav apmierināti nacionālisti,kuri uzskata ,ka Putins nodod krievu tautu ievedot Vidusāzijas migrantus un paturot Ziemeļkaukāzu Krievijas sastāvā.....u.t.t. ,tā kā Putins vairāk baidās no savējiem:)))...a tā viņam patīk ""spēlēt"" Lielo Pasaules Politiku un justies ietekmīgam.....,ja ne ar ko citu ,tad ieroču žvadžināšanu,jo tie ir palikuši no PSRSa laikiem kaudzēm.....jaunus tik daudz saražot nav iespēju. Un pašreizējie Krievijas iedzīvotāji nav gatavi zāli ēst...
 • 0
 • 0
nav fakts
n
Potenciālā pretinieka atrašanās kaimiņos jau pati par sevi ir pierādījums, ka draudi pastāv. Mēs varam nezināt, kur, ko, kad un ar kādiem spēkiem pretinieks iesāks, bet mēs arī neesam NATO štābā un strīds bija tikai par to, vai Krievijas draudi pastāv. Kamēr Krievija atroda mums blakus un saglabā pašreizējo režīmu, tikmēr draudi pastāv.
 • 0
 • 0
nav fakts
n
Ne pro-, ne anti-migrantu propaganda nevienu brīdi nav apstājusies un vispār šo propagandu nenosaka Krievija. Otrkārt, joprojām neizdodas sameklēt sakarību starp migrantu jautājumu un iespējamo Krievijas uzbrukumu, tāpat kā 1941. gadā nebija nekāda sakara starp Vācijas lustru vai dīvānu ražotāju reklāmām un operācijas ''Barbarossa'' gatavošanu - tā kā ar šiem pasākumiem nodarbojās cits ar citu nekādā ziņā nesaistīti ļauži, tad no vienu darbībām nekādi nebija iespējams secināt, kas prātā otriem.
 • 0
 • 0
nav fakts
n
Krievija nav pārtraukusi agresīvo ārpolitiku, nav aizvākusies no okupētajām/anektētajām teritorijām, tātad draudi saglabājas. Tālāk. Staļinam pie darbagaldiem strādāja pusaudži, bet laukus ara sievietes ar govīm - varbūt ne visur, bet daudzās vietās - tomēr Staļins ne tikai karoja, bet iemanījās tajā karā uzvarēt. Protams, nospiežot pretinieku ar masu. Vēl tālāk. Krievijas iedzīvotāji ir pieraduši pie grūtiem apstākļiem un negāzīs valdību, ja viņiem veikalā nebūs pēdējā svaiguma Emmentaler un izvēle no 97 šķirņu jogurtiem. Tā ka nekādus pierādījumus Krievijas ārpolitikas maiņai neizdodas sameklēt, kas arī bija jāpierāda.
 • 0
 • 0
reptilis-nav fakts
r
...tā kā mūsu rīcībā nav spiegu informācijas ,tad mēs varam operēt ar atklātiem informācijas avotiem - kad bija reāli draudi ,tad velkomisma propaganda bija nobīdīta malā no plašsaziņas līdzekļiem. Krievijā aiz bravūrīgajiem paziņojumiem oficiālajos propagandas kanālos ...ir krīze - bankas viena pēc otras bankrotē ...cenas kāpj...pirktspēja krītās...27milj. iedzīvotāju dzīvo zem nabadzības sliekšņa..u.t.t. .......ar pliku pakaļu vien nepakarosi.
 • 0
 • 0
nav fakts
n
1. Sociālistu-velkamistu propaganda un Krievijas ārpolitika ir viens no otra neatkarīgi lielumi. 2. Pretinieka paziņojumi par miermīlību vai nu neliecina neko vai, tieši otrādi, liecina par agresīviem nolūkiem.
 • 0
 • 0
to Raivim Viļūnam
t
Vai tad nezini, ko nozīmē jēdziens "viedi" ? Ko Tev tajā žurnālistu skolā mācīja ?
Manuprāt
M
Labāk būtu no savējiem pirkuši šīs tehnoloģijas, nevis no jeņķiem vai vāciešiem, sarusējušu un novecojušu bruņutehniku. Vai tad LMT neprot pateicības organizēt ? Tā kā ne Latvijā dzīvo. Jau sen nauda atrastos.
Kremļa trollim
K
Atbildes nav? Beidzot paklausīji manam padomam un klusi notinies no situācijas, kad nav ko atbildēt, Kremļa trolli?
 • 0
 • 1
Kremļa trollim
K
Tieši kurš Latvijas armijas bruņojumā esošais tehnikas paraugs ir ''novecojis'' un ar kādiem pašu ražojumiem tu, tēmu komentēt nespējīgais Kremļa trolli, iesaki to aizstāt?
 • 1
 • 1
Kremļa trollim
K
Neaizrijies kvekšķēdams, Kremļa trolli, Vari dabūt pretī, ka maz neliksies :D Ja esi atmaskots kā Kremļa trollis, klusi aizveries un pazūdi. Būsi vienkārši Kremļa trollis, nevis mazgadīgs, stulbs, spītīgs, niķīgs un garīgi atpalicis Kremļa trollis kā tagad. Un nedomā, ka tevi glābs drauģeļi no madžiņgestapo - viņu iespējas ir daudz trūcīgākas nekā tev, Kremļa troli, liekas! madžiņgestamo histērijā, 2 reizes ieslēdz madžiņbēbīšu šovu ''Savienojums ir, bet nav'' bet madžiņšovi neglābj Kremļa troļļus!
 • 0
 • 1
Kremļa trollim
K
Melos un spītības šovā pieķertais stulbais Kremļa trolli, ja tu gribi ticami notēlot latvieti, tad 1. izņem no sava vārdu krājuma tikai melīgiem Kremļa troļļiem raksturīgo bļaustīšanos, ka amerikāņi karojot ar ''novecojušu'' tehniku, 2. ja tomēr sameloji un esi pieķerts, klusi aizveries un vācies no tēmas, nemēģinot kvekšķēt pretī un 3. atmaskotu Kremļa trolli neglābj pat bļaustīšanās par barikādēm.
 • 0
 • 1
Kremļa trollim
K
Nepareizi, Kremļa trolli. Barikādēs stāvēju es, bet tu tajā laikā vēl papucītim kulē atradies. Neaizrijies bezjēdzīgi melodams, Kremļa trolli! Pēc Kremļa sulaiņa madžiņa domām aizliegts viedoklis, tiek vairākkārt izmisīgi bloķēts! Bet tiks publicēts, fašistu banda! Cenzūra ir fašisms, bet madžiņcenzūra ir madžiņfašisms! Madžiņgestapo histērijā, iedarbinja bēbīšu šovu ''Savienojums ir, bet savienojuma nav'', ''Pareiza atbilde ir nepareiza'' un pārējos madžiņbēbīšu ākstīšanās šovus! madžiņfašisti histērijā, kļūst smieklīgi!
 • 0
 • 1
to Kremļa trollim
t
Neaizrijies atkārtodams "Kremļā trollis". Kad Tu vēl bērnudārzā gāji, puisīt, es barikādēs stāvēju. Bet saku, ko domāju.
 • 2
 • 1
Kremļa trollim
K
Atliek noskaidrot, kāpēc potenciālais pretinieks joprojām lieto automātisko šauteni AK-47 un tās variantus, bet tanku spēkos joprojām figurē pagājušā gadsimta tehnika, tas ir, pēc Kremļa troļļu domām, ''sarūsējusi un novecojusi''? Tālāk. Kādas ''no savējiem nopērkamas tehnoloģijas'' vispār pastāv, Kremļa trolli? Kāpēc bagātajai Šveicei pietiek ar vācu ''leopardiem'', kas, pēc Kremļa troļļu saprašanas, arī jau ir ''sarūsējis un novecojis bruņutehnikas paraugs''? Pēc Kremļa sulaiņa madžiņa un viņa madžiņgestapo domām aizliegts viedoklis, publicēts ar trešo mēģinājumu!
 • 1
 • 2
zapad 2017
z
Viedie jau appludinaja pusi Latvijas, pirms 2 nedēļām.
...
.
Paši mēģinājāt izlasīt savu virsrakstu, cik stulbi tas izklausās - aizsargās viedi?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas