Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jūlijā Saeimas deputātiem kompensācijās izmaksāti 18 000 eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
piemēram
p
feldšeris no Rēzeknes Jānis Tutins perž dārgajā Saeimas beņķī jau no tālā 2013. gada. Ja pa visiem šiem gadiem nevar par deputāta algu dzīvokli Rīgā nopirkt vai par savu algu īrēt, lai tup savā Zilupē vai kurā maksimāli tālā kaktā ir piedeklarējies. Kāpēc no nodokļu maksātāju līdzekļiem viņam katru mēnesi jāmaksā vairāk kā medmāsa mēnesī saņem, lai šis politikas spīdeklis tiktu uz Saeimu? Vai tiešām nevienam tas neliekas šokējoši? Un kuri tukšpauri par tādiem balso? Izrādās ir pat veseli 4263 oligofrēni, kas viņam + ielikuši, nu, ok, 4262, jo vienu sev ielika pats.
rūgtā patiesība
r
Iepriekšējās vēlēšanās izsvītroju visus pensionārus, lai nav pilna Saeima ar pensionāriem ar padomju domāšanu. Izskatās, ka nākamajās būs jāsvītro vairāk, lai nav jāmaksā transporta kompensācijās vairāk nekā medmāsa cai skolotājs saņem uz rokas mēneša algā. Svītrošu visus, kad nav no Rīgas, pierīgas vai Jūrmalas.
pareizais
p
сменила   власть   одежду теперь   капитализм, теперь  у   новой   власти в   почёте   аферизм, тому  кто  ближе  к   власти живётся  без  забот, народ  для  власти  быдло, точнее   абормот.
greizais
g
spasiba, pažulusta, spički, huj ...
  • 1
  • 1
saimnieks
s
Mums pilnīgi pietiktu ar 75 deputātiem. Ietaupījums būtu ievērojams.
Saeimenieks
S
Nu tad ievēliet savā pagastā tos 75 !
  • 3
  • 1
latvietis
l
Kad beigsies valsts izlaupīšana? Deputātiem ir jāsaņem vai nu kompensācija par dzīvokli Rīgā, vai arī par transportu,bet nekādā gadījumā abas. Dzīvojot Rīgā, deputāts uz brīvdienām var aizbraukt uz savām lauku mājām arī par savu naudu, kā to dara visi normāli cilvēki.
mg
m
Man ir arī viens pavisam konstruktīvs ieteikums, lai varam balsot atbildīgāk. Nākamajās Saeimas vēlēšanās biļetenos, lūdzu, norādiet iekavās aiz deputāta vārda, kāda ikmēneša transporta un īres kompensācija viņam ievēlēšanas gadījumā pienāksies. Jo galu glā daudzi ar algu, kāda vienam otram tur tikai transporta kompensācijā, visu mēnesi dzīvo, izdzīvo, braukā uz darbu un par mitekli maksā. Ļoti, ļoti daudziem tā ir visa summa, ko viņš mēnesī saņem par savu darbu. Kamēr citam tas ir bonusiņš pie algas, lai nav pašam par beņdžu jāmaksā.
mg
m
Nākamajās vēlēšanās visi pāķi no sazin kādām čuhņām jāsvītro ārā, tā tas podziņu spaidītāju un tukšmuldētāju bars mums izmaksās drusku lētāk.
Margarēta
M
Kāpēc Petravičai kā Saeimas deputātei jāpiešķir transporta kompensācija, ja viņai kā ministrei ir dienesta mašīna ar šoferi?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdība vēlas mazināt atklātību(6)

Nedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), nedz Sabiedrība par atklātību Delna neatbalsta valdības atbalstītos grozījumus likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu d...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas