Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Koncertzāle Latvija Ventspilī jau gatava

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gregs
G
''Loti labi! Tad jau Rīgā vairs nevajag, ja Ventspilī, Liepājā,. Cēsīs un Rēzeknē ir jau brangas koncertzāles. Auto iekšā un uz priekšu! Var arī organizēt specautobusus no Rīgas. Tas būtu daudz lētāk, nekā celt Rīgā. Nav jau to simfoniju mīlētāju melnie tūkstoši!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tieši tā! - - - Nevaru sagaidīt kādu atskaiti par to, cik rentablas ir Liepājas, Cēsu un Rēzeknes koncertzāles. Laikam pašam būs jāuztaisa pētījums caur biļešu paradīzē pieejamiem datiem...
 • 1
 • 2
Zaļais
Z
Mākslinieciskais vadītājs Ventspils zālē izvēlēts izcils. Nebūs ilgi jāgaida, kad tur pustukšā zālē sēdēs tikai Magone un vēl daži zālīšpīpētāji.
einars
e
Jā, afiša pagaidām izskatās tā, it kā tā zāle būtu Magones privātklubs.
 • 0
 • 3
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Otrs svarīgs moments: ventspilieši uzcēla savu koncertzāli DIVOS GADOS! Kur vēl citur Latvijā TĀDS brīnums ir pieredzēts kopš pagājušā gadsimta, kad Dailes jauno ēku cēla 19 gadus un "gaismas pili" vālēja augšā 17 gadus, pārklājot pat veselus divus gadsimtus! Varbūt vajag ļaut ventspiliešiem pieķerties arī Jaunā Rīgas restaurēšanai, (maigi pastumjot maliņā būvuzņēmīgo Gaiļu pāri); var notikt brīnums, un arī JRT izdosies uzfrišināt pāris gados!!!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Precizējums: Varbūt vajag ļaut ventspiliešiem pieķerties arī Jaunā RīgasTEĀTRJA restaurēšanaI ...
 • 3
 • 5
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Neslāvam u.c. līdzīgi domājošiem: - - - - - - - - - - - Ja Ventspils ir "sovoku miests," tad nebūtu slikti, ja Latvijā būtu vairāk tādu "sovoku miestu," ne? Nemaz nerunājot par akustiskajiem ieviesumiem, jau tas, ka sēdvietas koncertzālē apvilktas ar audumu suitu sievu brunču stilā, liecina par zināmu GAUMI un pie-domāšanu! Diskleimeris: neesmu ne personīgi pazīstams ar Lembergu, ne viņa advokāts, ne stipendiāts, ne pat Ventspils iedzīvotājs! Tikai normāls, DOMĀJOŠS latvietis.
zīmju valoda
z
Lieliska telpa, atgādina cietumā ar vertikāliem stieņiem norobežoto telpu.
patiešām unikāli, biedri!
p
Koncertzāles nosaukums "Latvijas" turpina padomju laika tradīcijas, kad bija Latvijas ziepes, Latvijas audums, Latvijas piens utt.
senču ols
s
Kādreiz man bija VEF radiola "Latvija ", man tas vāks no patafona pienaglots taburetei , tā man tas vāks teju katru dienu zem dīr*as
 • 0
 • 2
biedrs Lembe
b
gribētu labāk Pribalķika, tagad varēs aicināt uzstāties visas krievu pabiras, kā tas Ventspilī pieņemts. Domāju , Jūras Vārti pilnībā apmierināja ventspilnieku vajadzības.
 • 5
 • 10
Enģeļa viesis
E
Noteikti gribu redzēt jauno Ventspils koncertzāli!
ieteikums
i
Atver internetu un apskaties! Nav jau nekāda publiskā tualete.
 • 5
 • 4
Enģeļa viesis
E
Neslāvs Liepājā esmu bijis daudz reizes, bet tur nav nekā kopēja ar Baltkrieviju. Ir tikai iedomīgo, principiālo un uzpūtīgo tumsoņu kasta, kas sevi uzskata par kaut ko, bet neko nav paveikuši. Baltkrievijā ir sociālisms ( robežojas ar diktatūru), bet Liepāja arī ir kaut kāds slēpts radikālisms un blatu sistēma ka PASRS! Liepājnieki ir liekulīgi un pā' rlepni. Liepājniekiem nav vārda kompromiss un normālas cilvēciskas attiecības tur nav tikai deguns gaisā un švakākie rij narkotikas un zakā Rīgu! Es tur nebraukšu pat ja mani aicinās - pietiekoši esmu šos kurzemniekus redzējis... pietiekoši! Manam mūžam pietiks!
Neslāvs
N
?? Baltkrievija - Ventspils !!
 • 4
 • 3
Scorseze
S
Ar šo koncertzāles vārdu labāk būtu nosaukt jauno cirku, patiesāk un vairāk atbilstu patiesajam statusam:):):):) uzstāties regulāri varētu levitman, kankariņš, vreiberga, utt.:):):):):)
Enģeļa viesis
E
Neslāvs: Ventspilī ir daudz sirsnīgāki cilvēki, pretstatā Liepājas pārgudreļiem lepnukiem, kas ne sū...a sava provincē nevar, bet krūtis izgriezuši ar degunu stumj mākoņus savā vientulībā, nekomunicējot ar pārējo pasauli!
Neslāvs
N
Liepāja ir jaukākā pilsēta Baltijas jūras krastā. Miezis, Fonteins, Darbnīca, Valhalla Garden , visur jauki, moderni un turīgi latvieši. Braucu uz šo paradīzi katru vasaras nogali. Ventspils - reāls Baltkrievijas modelis , bet pilsēta ar nākotni ( Lembis reiz taču nosprāgs).
 • 10
 • 5
Neslāvs
N
Ventspils pagaidām ir nožēlojams sovoku miests ar Fabriciusa pieminekli un ziņu raidījumu ReTV okupantu valodā. Bet drīz Lembe tiks aiz restēm, un Ventspils atkal būs Latvija.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Ja Ventspils ir "sovoku miests," tad nebūtu slikti, ja Latvijā būtu vairāk tādu "sovoku miestu," ne? Nemaz nerunājot par akustiskajiem ieviesumiem, jau tas, ka sēdvietas koncertzālē apvilktas ar audumu suitu sievu brunču stilā, liecina par zināmu GAUMI un pie-domāšanu! Diskleimeris: neesmu ne personīgi pazīstams ar Lembergu, ne viņa advokāts, ne stipendiāts, ne pat Ventspils iedzīvotājs! Tikai normāls, DOMĀJOŠS latvietis.
 • 3
 • 5
Vidzemnieks
V
Lembergs vismaz nebļauj un nekliedz, kā liepājnieki, kas dižājas tāpat vai no Rēzeknē pa visu Latviju, bet vienkārši izdara!
Enģeļa viesis
E
Varu derēt , ka ir labāka nekā Liepājā! Noteikti braukšu! Ventiņi rullē!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas