Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lai gribētos atgriezties un palikt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
esunes
e
Kāpēc no manas nodokļu naudas tiek maksāts par valsts nodevēju atsaukšanu atpakaļ uz manu Latviju? Es negribu ne centa atdot nodevējiem. Es neticu nekādai reemigrācijai.Netērējiet manu nodokļu naudu visādām stulbībām.
aizbraukušais
a
kādi nodevēji? nodevējs esi tu, kurš nevar Pieprasīt Likvidēt Rīgā, tur Pārdaugavā to krievu armijas uzvaras parku! Tu un jūs visi pārējie, kuri ir ielīduši krieviem D, baidaties no viņiem, sadevuši saviem bērniem, pēdejos 25 gados krievu vārdus! Un Nenomainījuši savus krievu uzvārdus! Jūs gļēvuļi, Nevariet pieprasīt ar Demonstrācijām! Atlaist, Padzīt no Rīgas domes Saskaņu, tur to gkr, vai, kā viņu tur! Rīgas domē un tur blakus, krievi lemj par Mums, Jums! Pieprasiet, ar kulaku galdā sitot! Momentāli apcietināt, Noskaidrot un Nežēlīgi sodīt Visus Rīgas satiksmes Korumpantus! Visus, kuri ir iesaistīti! To pašu Ušakovu! Olaines cietumā viņam vieta, nevis Briselē! Visu viņu brigādi, uz 20 gadiem cietumos! Bet par nodevējiem! Es sūtu uz Latviju, katru mēnesi vairāk naudas, nekā tu Puņķainais vairi Nopelnīt algā, Latvijā! Noteikti Nodokļus arī visus nemaksā! Bet man šeit, te netālu, ne uk, Nodokļos atvelk 100% tīgus! 1500-1600 euro! Ar Patsāvīgu Kompānijas darba līgumu!
 • 3
 • 2
balss no diasporas
b
Skarbi, bet taisnība jau ir. Kāpēc cilvēkiem, kas maksā nodokļus Latvijā, būtu jāmaksā miljoni tā saucamajiem diasporas projektiem. Naudas tagad diasporai ir vairāk, nekā tā spēj jēgpilni apgūt. es vēl saprotu šādu nometņu jēgu, kur bērniem ir iespēja uzlabot valodu (UZLABOT, nevis sākt mācīties, kā tas nereti diemžēl ir), iepazīties ar vienaudžiem Latvijā, ar Latviju, varbūt tas tiešām rosina kādu interesi par šo valsti un dzīvi tajā, kad izaugs. BET kāda jēga no pasākumiem, kurus arī no diasporas naudas sponsorē un kas vērsti uz kaut kādiem pensionāru koru saietiem austrālijās un štatos? Kas viņiem liedza atgriezties? Kas liedz tagad zelta rudeni baudīt un dāsno pensiju tērēt viņiem tik dārgajā Latvijā? Kāda ir atdeve no šādu pasākumu finansēšanas par naudu, ko nodokļos nomaksā Latvijas cilvēki no savām mazajām algām?
 • 9
 • 7
bomzim
b
Ja tava nodokļu nauda veidos 100% no valsts nodokļu ieņēmumiem, tad arī vari kaut ko smirdēt. Bet tā kā pagaidām esi troļļojošs bomzis, kurš tiek uzturēts par nodokļu naudu, stāvi ciet un nesmirdi!
 • 4
 • 8
pelikāns Jusis
p
Pat pašas intervējamās personas teiktais lielā mērā apliecina, ka viņa lieliski saprot savas nodarbes bezjēdzīgumu. Bet nauda ir iedalīta, kaut kā ir jāatskaitās. Iemesli, kādēļ aizbrauca un turpina aizbraukt, nav novērsti, nav pat mēģināts to darīt un vai maz iespējams te vēl kaut ko darīt. Latvija ir bezcerīgi atpalikusi no Eiropas un nu jau pat no kaimiņiem Igaunijas un Lietuvas. Robežas ir vaļā. Viss! Vai ir jēga miljardo reizi pieminēt bezjēdzīgo, viscaur korumpēto varu? Jā, viņa tāda ir, bet vai ir kādas sabiedrības aktivitātes lai to izbeigtu? Nav! Balsojam kājām! Lai jau fondiņš darbojas, pašiem neliels labums un tā jau nav, ka viņi galīgi neko neizdara.
Vilis
V
Slima suņa murgi! Neviens no man zināmajiem, aizbraukušajiem pat bezsamaņā negrib neko dzirdēt par šo privāto un valsts zagļu leiputriju. VID uz priekšu! Laupiet baznīcas! Pēc tam bērnu dārza bērnus....
gaidiet ar maisu
g
Kamēr nebūs adekvātu algu, aģitācija par atgriešanos ir tukša ļurkšķēšana.
guna
g
Jaunieši pa divi un vairāki dzīvo vienā istabiņā , jā , labiekārtotā , un naudu noaliņo , pie mums daudz kas ir lētāks , klubi , bet te pašiem jāmeklē kur dzīvot , un to var izmantot ja ne uzņēmēji tad pašvaldība .
guna
g
Blondā apalītes ir shēmotājas , runātājas , vēl viena Čākš ..... , turīgas kundzes kam vajag daudz naudas un draiski turīgi vīri , ir viens veids kā dabūt pajoliņus atpakaļ , pašvaldības tukšās telpas kaut uz gadu izīrēt par komunālo maksu , kundzei reklāmas kompānija ,, apzeltija rociņu .. laikam .
Op-ca-cā
O
Labi ka aiztinos ar visu ģimeni (ieskaitot suni) no komūnistu un naclopu pārvaldītās valsts jo sapratu, ka palikušajiem aborigēniem būs jātmaksā postpadomju nomenklatūras izrītie miljardi (parex, banka baltija, u.t.t.) Tagad uzmestais bauru un homo sovetikusu bars to pirzdams dirzdams arī dara maksājot vislielākos sociālos un citus nodokļus ES . Piedevām par visu šo razpizdzjaistvu piedirsto paurru masas katreiz apdirzdamās turpina balsot un pasūtījuma idioti smird par atgriezšanos.
rusnaclopu atejai
r
tu rusnaclop esi valsts nodevēja madžiņeļa drauģelis ar tiesībām nesodīti kurināt naidu rusnacistiskajā madžiņeļdienelē? P.S. Par valsts nodevēju sauc personu, kas darbojas pret savu valsti pretinieka- esoša vai potenciāla - interesēs.
 • 1
 • 7
Ass
A
Kurs ir gatavs sūtīt bērnus vai braukt pats uz valsti kur tulīt tulīt bus krievu armija iekša un to stāsta katru dienu!
Ass
A
Bērni no ASV un Austrālijas(diaspora 3-4paaudze!) gatavi apgūt latviesu valodu 7! Dienās! Vunderkindi)!Vecaki jau tik tālu no reālas Latvijas dzīves ka nevar paskaidrot Latvijas prezidenta vēlēšanu ieparikti?Lv vajag vairāk v.v.freibergu! Pašiem skolas jau nav!Cik irgatavi pārcelties (ar bērniem,bez garantijas ka bus skola)no pārtikušas valsts uz banan republiku?Labs veids ka "diasporai" atmaksāt kredītus!
Dens
D
Ar propagandu un tukšiem saukļiem nevienu atpakaļ nesagaidīsi. Ja Latvijā darba samaksa tuvosies Eiropas līmenim, būs sakārtota darba vide un sociālie jautājumi, daļa no aizbraucējiem iespējams atgriezīsies, bet tā būs mazākā daļa
bet>Savādi....
b
Kad brauks-lai tak ņem līdz savus internacionalistus: Tiem patīk klejot pa pasauli. Lai brauc paliga arabu braliem stroitj kolhozi i zavodi, un osvoboditj tos no USA imperialisma.
 • 4
 • 18
Savādi Den:
S
Vai tad latviijci reiz prom nebrauks stoitj kolhozi un zavodi?
 • 8
 • 10
Anna
A
Gribētos, lai informācija par apstiprināto (=valsts/nodokļu maksātāju naudu saņēmušo) nometņu projektiem būtu mūsdienīgā formā un labāk sasniegtu mērķauditoriju. Iepriekš SIF mājaslapā tika publicēts saraksts ar aptiprinātajiem projektiem un tālruņa numurs, bet bez plašākas informācijas - kāda vecuma bērniem nometne domāta, nometnes programma, atlikušo brīvo vietu skaits utt. Jūs tiešām domājat, ka vecāki ārpus Latvijas (īpaši ārpus Eiropas) zvanīs uz visām 12+ nometnēm, lai noskaidrotu, kurā nometnē vēl ir vieta un kura ir piemērota viņu bērniem? Vai tiešām mūsdienās ir tik grūti uztaisīt bezmaksas lapu draugiem.lv vai facebook, nometnes.gov.lv vai uzreiz pievienot apstiprināto projektu sarakstam? Šogad pirmo gadu (nedēļu pēc rezultātu publicēšanas) ir pievienots nometņu kopsavilkums, bet kur ir rīkotāju kontaktinformācija? Kā vecāki var pieteikt savus bērnus?
:):):):):):):):)
:
Fondu "apgūšana"ir smalka lieta, Anna!!! Par to liecina arī šis raksts Diena, kas finansēts no fondiem :):):):). Sekmīgai "apgūšanai" nav izdevīgi pārāk plaši sniegt informāciju....
 • 19
 • 1
bet Anna
b
Kas Jums traucē savus ieteikumus nosūtīt SIF?
 • 3
 • 13
Anna
A
Meklējot internetā, var atrast tikai dažu rīkotāju kontaktinformāciju. Vai par nodokļu maksātāju naudu finansētiem projektiem nav jābūt pieejamiem ikvienam? Dažās nometnēs tūliņ pēc rezultātu izziņošanas brīvu vietu vairs nav, bet citās rīkotāji 1-2 dienas pirms nometnes sākuma vēl meklē facebook grupās diasporas bērnus. Vai tomēr nevar pieteikšanos izsludināt pēc rezultātu paziņošanas, lai visiem ir vienāda iespēja pieteikties, un pārskatamā veidā (lai ir redzams, cik vēl ir brīvu vietu)?
 • 20
 • 2
Enģeļa viesis
E
Kur atgriezties? Valstī kura ir nolaista līdz kliņķim, bet visur izvietotas reklāmas, ka viss ir labi un pūkaini?
Anatolij>Engelis viesis
A
Zato Krim naš!
 • 6
 • 16
Uldis>Eņģeļa....
U
Tomēr nez kapēc ne tu ne latviijci nebrauc uz savu plaukstošo Rodinu stroitj kolhozi i zavodi...
 • 10
 • 17
.
.
Ceru, ka bērni saprot, ka atgriešanās Latvijā nozīmē nožēlojamu eksistenci un galēju nabadzību vecumdienās? Nevajag bērniem solīt piena upes ķīseļa krastos!
redz Gunār
r
ne jums darba rokas trūkst,bet saprāt, un zināšanu. Un vēl traucē tā milzu alkatība pēc greznas dzīves....uzspļaujot uz darbiniekiem...
 • 17
 • 1
tas ļoti labi>Gunārs
t
Neraksti muļķības: Valsts pilna ar cilvēkiem kas grib strādāt, bet nevar atrast darbu: Pensionāri,pirmspensijas vecuma, jaunieši, invalīdi, ieslodzītie utt..,Ja tev kas trūkst-vaino savu alkatību un nenormali mazās algas, kā arī savu nemācēšanu, ne cilvēku trūkumu. Bez tam: Kas te ir svarīgāks? Valsts un tauta vai tavs maks?
 • 15
 • 6
Gunāram
G
Bet cik tās darba rokas saņems tagad? Cik, kad aizies pensijā? Vai ja, nedod Dievs, kļūs par invalīdiem? Kā darba rokām būs ar ārstēšanos, ja vajadzēs? Kāda ir iespēja tikt savlaicīgi pie ārsta un uz izmeklējumiem par valsts kvotām?
 • 14
 • 4
Gunārs < tas ļoti labi
G
Mums jau tā katastrofāli trūkst darba roku, gan laukos, gan pilsētās, tā kā labāk negvelz muļķības. Bez tam no Vācijas jāuzņem atpakaļ 11 sīrieši, bet tie lieli strādātāji nebūs, bet būs jāuztur par mūsu nodokļu maksātāju naudu, kaut vai balsti u.t.t.
 • 8
 • 9
Robis>tas ļoti labi
R
Labs koments un pēc būtības!
 • 4
 • 3
tas ļoti labi>.
t
Beidzot tak latviijci aizvāksies prom....
 • 5
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Līgo dienā avārijās cietuši 17 cilvēki(7)

Pagājušajā diennaktī Valsts policija (VP) reģistrējusi 61 avāriju, kurā cietuši 17 cilvēki, tajā skaitā četri gājēji un trīs velosipēdisti, informēja Valsts policija (VP).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas