Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Levits dodas darba vizītē uz ASV, lai piedalītos ANO Ģenerālajā asamblejā un Pasaules ekonomikas forumā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tenis
T
Tas ir labi, ka Latvijai ir žīda seja pasaules sabiedrībā. Visi domās, ka Latvija ir gudru cilvēku zeme.
Parex režīms
P
Nevis gudru cilvēku zeme,bet konkrētu zagļu grupējuma zeme.
 • 9
 • 1
ARGO
A
Kārtējais saldi runājošais ārzemju onkulis uz nabaga tautas pleciem. Brauks uz Jaunjorku apciemot savus radiņus - hūtaiņus! Dzintariņi ekstāzē - "beidzot esot ar ko lepoties!"
Latgalīts
L
Beidzot latviešiem ir prezidents, kurš nav hūtes ieliktenis un par kuru nebūs jāsarkst.
:)
:
Beidzot mums atkal ir prezidents par kuru nebūs kauns sakarīgi domājošiem un dusmas Latvijas nelabvēļiem.
Mājasdarbs
M
Lai pa ceļam izlasa : https://www.amazon.com/gp/product/1541673549/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i0
hmm
h
Nu, nez, Ņujorkas publiskās bibliotēkas pasākumu sarakstā nekas nav minēts par to, ka Levite tur kaut kādas grāmatas dāvinās. Acīmredzot, viņi to neuzter kā kaut kādu vērā ņemamu pasākumu.
Edvins Eglitis
Pirms vairakiem gadiem ASV uzstadija elektroniskas noklausisanas ierices gandriz katram ASO parstavam. Bija skandalosi. Ne tik sen ASV kompromizeja Vacijas, Francijas u.c. ES valsts viru telefoniskas saunas. Tikai draudzigs atgadinajums pirms Levitz u.c. sak lamat to asins un kara kaross saattaanistu infidel. Pareizi ASV un Dizzraeela ir divi zirnisi viena pakstij
 • 1
 • 12
njā
n
Es varu iedomāties to skatu: Levitiene, lai attaisnotu vairāk nekā nedēļu garo ekskursiju uz Ņujorku, stieps uz ņujorkas bibliotēku vīra ķieģeli "Valstgriba". Pēcāk tai bibliotēkā nezinās, kurā pagrabā, lai viņu iebāž, jo tak ir skaidrs, ka tur tādu neviens lasīt netaisās.
Paolo Pavo
P
ASV "nācijas tēvam" vissvarīgākais būs tikšanās ar Namībijas prezidentu, kurš dos atbildi, vai bušmeņi un hotentoti gribēs draudzēties ciešas partnerības veidā ar latviešiem. Pastāv aizdomas, ka bušmeņi un hotentoti negribēs draudzēties, jo latvieši ir cilvēces nelaba daļa - zog, nelietīgi, nekaunīgi, stulbi, dzērāji, izēdāji, pat prezidents ir ebreju simulakrs. Ja bušmeņi un hotentoti atsacīsies draudzēties ar neattīstītajiem latviešiem, tad Kucinas kundze atkal nēsās krūšturi, ko levitžīds negrib pieļaut. ASV viss izšķirsies, vai Āfrikā kāds cienīs latviešus, kas nenotiek Eiropā.
Sesibo
S
Bušmeņi un hotentoti noteikti nedraudzēsies ar latviešiem, jo viņi nepazīst zagšanu. Latvieši ir zagļi. Bušmeņi un hotentoti nav zagļi. Latvieši citu neko neprot kā prot tikai viens otru apzagt. Tā nav pie bušmeņiem un hotentotiem. Tāpēc latviešiem ir jāmeklē kāda cita zagļu tauta.
 • 8
 • 14
redz
r
Āfrikas valstīm mēdz būt pat ļoti izglītoti prezidenti, kas studējuši prestižās Rietumu universitātēs. Āfrikā izglītība tiek ļoti novērtēta. Nav kā pie mums, kur pietiek ar kaut kādu puspabeigtu jurista izglītību, lai pa burzmu un apjukumu iesēstos ES Tiesas tiesneša krēslā, kur aiz gara laika un labas dzīves sarakstītu eseju grāmatu vietējās tantiņas slavē par Nācijas Tēva paša sarakstītu Latviešu Bībeli un uz rokām ieceļ prezidenta amatā.
 • 10
 • 15
.
.
Nevajag ņirgāties par Namībijas prezidentu. Viņa izglītība ir nesalīdzināmi pārāka nekā mūsejā nepabeigtā jurista izglītība un politiskās attiecības kaut kādā trešā ranga Vācijas augstkolā.
 • 11
 • 17
Baltu dūre
B
VALSTSGRIBA ietver vēlmi fiziski iznīcināt VALSTS ienaidniekus ! Lieciet to aiz auss , piderussi !
Neslāvs
N
Nu nevar kremlis samierināties ar izcilu latviešu tautas prezidentu. Jo pašiem uzkundzējies homoseksuāls plānprātiņš-punduris...
Mēmā Balss
M
Ar ko vņbš izcils? par to ka ESLV ptovinces gubrtnators?
 • 8
 • 15
Dauņeksterminators
D
Cik atceros no manu vecāku stāstiem, tad pirmo Ulmaņ-laiku smalkā latvju publika pret Valsts Prezidentu izturējās tik pat izsmējīgi, kā tagad pret Levitu un pārējiem valsts vadītājiem. Arī tā bija zināma artava vēlāko notikumu gaitā... .
Smalkais latvietis
S
šoreiz Prezidentu zākā pabiras un urlas...
 • 17
 • 12
Tereza Mendoza
T
"Nācijas tēvam" domājams vislielākais atbalstītāju bars ir latviešu jaunekļu smirdošajā barā. Tie ir gļēvi, nelietīgi, šausmīgi aprobežoti puišeļi ar truliem purniem, lielu nekaunību un gļēvulību. Latviešiem tādi ir sadzimuši ļoti daudz. Tas tāpēc, ka latvieši taisa bērnus dzērumā, pārēdušies speķi un pārdzērušies alu kā lopi. Tāpēc tagad latvieši sastāv no cilvēciskajiem izdzimteņiem un Latvija ir pēdējā vietā visur, jo tie lopi neko neprot.
zaraza mentosa
z
Mums, latviešu jaunekļiem, protams ir žēl, ka tev, krievu kucei, nav dzimtenes un šeit tu esi tikai verga statusā...
 • 20
 • 7
.
.
Un, protams, atkal tikšanās ar aāāāārzemju latviešiem. Vai tiešām Latvijas nodokļu maksātāju nauda jātērē tam, lai augstākās amatpersonas darba vizītēs nevis dibinātu kontaktus, sniegtu intervijas utt., bet ietusētu ar kaut kādiem senīliķiem? Zinu es šīs tikšanās. Pamatā gadu no gada viņas apmeklē vieni un tie paši aktīvisti, kas nebūt nav ne tie sakarīgākie, ne mentāli veselākie attiecīgās diasporas pārstāvji. Un murgi, kas tādos pasākumos tiek raidīti, nereti ir kādas labas britu komēdijas cienīgi. Pilnīgi jau gara acīm redzu kādu senīlīti, kas raida kaut ko par to, ka vajag atjaunot latu, bet citu - ka vajag patriekt no Latvijas visus krievu tautības cilvēkus un atzīt Katalānijas neatkarību.
eirokrāte
e
Varbūt reizēm labāk arī nesatikt dzīvajā. Nekad neaizmirsīšu tādu pieņemšanu vietējiem latviešiem ar VVF. Viņa runāja ilgi, gari un abstrakti. Neatceros pilnīgi nekādu atziņu no viņas uzrunas. Pēcāk Imantiņš visu laiku mēģināja aizlaisties no adjutanta, kas viņam mēģināja atņemt alkoholu. Nabagam bija stratēģija iegūto vīniņu fiksi izmest kā šņabi, kā rezultātā viņš bija galīgā lupatā. Kad Vaira pienāca pie mums, bariņa jaunu sieviešu, kas bijām nolikušas pašus pirmos ES ierēdniecības eksāmenus, viņa pateica, ko tādu, ko mēs visas atceramies ar šausmīga pazemojuma sajūtu un kā rezultātā pazuda pret viņu jebkāda cieņa: proti, viņa pauda cerību, ka mēs apprecēsim latviešus, nevis sveštautiešus. It kā mēs būtu kādas šķirnes govis, kam jāapsēklojas no pareizās šķirnes buļļa un jāražo teles. Pilnīgs pretstats izrādījās Rinkēvičs. No ekrāna ministrs kā ministrs, bet dzīvē viņam piemīt milzīgs personības siltums, lieliska humora izjūta un harizma.
 • 7
 • 8
redz
r
ja tu esi Latvijā, godīgi dari savu darbu, strādā par ārstu vai skolotāju, tevi nekad neuzaicinās uz prezidenta pieņemšanu. Valsts augstākās amatpersonas tu vari aplūkot tikai ekrānā. bet ja tu dzīvo ārzemēs, nav svarīgi, ko tu dari, tu vari būt arī bomzis, nav svarīgi arī, vai tu maz esi kaut cik mentāli vesels, atliek reģistrēties attiecīgajā LR vēstniecībā, ka tu tur esi, un katru reizi, kad reģionā ieklīdīsm kāda augsta LR amatpersona, būs mūžīgā obligātā piedeva: tikšanās ar vietējiem latviešiem. Un tev uzaicinājums uz to ir garantēts, kā rezultātā tās augstākās amatpersonas tērē laiku, uzrunājot un uzklausot visai raibu publiku, starp kuriem liela daļa ir tādā līmenī, kā tie, kas zvana uz raidījumu "Krustpunkti". Kā ārzemēs dzīvojoša persona reizēm apmeklēju šādus pasākumus. Viņi ir absolūti bezjēdzīga augstāko amatpersonu laika šķērdēšana un atsevišķās reizēs, ja sakrīt ar pilnmēnesi, pat robežojas ar ņirgāšanos par ministru vai prezidentu.
 • 11
 • 4
ja viņi grib tikties
j
lai nopērk biļeti un atbrauc uz Latviju. Vācijas delegācija, piemēram, netiekas ar kādām nenozīmīgām personām tikai tāpēc, kā tās ir vācu izcelsmes un tur kaut kur tuvumā mitinās. Bet nu labi.... labāk, lai tiekas ar tiem Austrumkrasta pansionātu iemītniekiem nekā apšaubāmas morālās reputācijas sportistiem.
 • 3
 • 9
:):):):)
:
Izklausās, ka pats esat "krievu tautības cilvēks"! Latvijas prezidentam ir pienākums tikties ar visiem latvuešiem, lai kur viņi atrastos un lai kādi viņi būtu!!!
 • 11
 • 8
piebildīšu, ka
p
ārlietu ministrs ar tādiem diezgan labi tiek galā šāda veida pasākumos, bet Levits diez vai spēs, vienīgais, ka viņam tā patīk runāt, ka diez vai diasporas jefiņi pie vārda tiks.
 • 5
 • 8
?
?
Ko viņš spēj pateikt Prinstonas universitātes studentiem? Stabulēs atkal kaut kādus murgus par valstsgribu?
!
!
VALSTSGRIBA ir katra latvieša dzīves pamatvērtība !
 • 12
 • 4
Latvietis
L
Vienkārši lepnums par savas valsts prezidentu ! Lai ko te nepīkstētu krievu gnīdas...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas