Laika ziņas
Šodien
Migla

Levits dosies audiencē pie pāvesta Franciska

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
LV patriots Skolnieciņš
L
Egils Levits ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta latviešiem. Viņš ir mūsu tautas likumīgais prezidents. Viņš ir Latvijas patriots. Ar savu drosmi un centību viņš iedvesmo dažādu nozaru studentus sasniegt pasākumus. Pavadot savas darba gaitas Rīgas pilī, Prezidenta kungs veic ļoti nozīmīgu darbu tautas labā. Egils Levits godpilni pārstāv Latvijas un latviešu tautas intereses visā plašajā pasaulē. Lai arī šogad 4. maiju aizēnoja Covid-19 pandēmija, tomēr nezaudēsim ticību labajam. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda. Aizlūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par mūsu tautas prezidentu. Lai visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs svētī mūsu tautas varoni Egilu Levitu! Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.
LV patriots Skolnieciņš
L
Jau kopš otrās Latvijas Brīvvalsts pirmsākumiem Egila Levita kungs darbojas visas latviešu tautas labā. Ar savu neatlaidīgo darbu viņš ir veicinājis Latvijas Republikas suverenitātes atjaunošanu. Mūsu tautas pašreizējais prezidents ar neviltotu degsmi rūpējas par mūsu tautu. Viņš ir cilvēks ar gaišu dvēseli un asu prātu. Viņš ir patriotisma etalons. Egila Levita kungs ir īsts latvietis gan garā, gan dvēselē. Viņā savijās eiropieša inteliģence un latviskie pirmsākumi. Pateicoties viņa veikumam, Latvija ir kļuvusi par turīgu un plaukstošu valsti. Ar pērkonkrustu kaklā aizlūgsim visvareno Pērkonu — Debesu Tēvu par Egīlu Levitu! Lūgsim visvarenajam Pērkoņtēvam, lai Pērkoņtēvs svētī mūsu Valsts prezidentu! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.
Itamars Toledano
No Franciska ir ko mācīties. Gan mīlestību, gan ticību, gan cerību. Cerams, ka homofobiem, pedofīliem un naida pilniem Latvijas katoļiem arī tiks kāda vēsts nodota, jo tie no šīm trim nenieka nezina
Itamars Toledano
Nācijas IDIOTS Pirdītis nelaidīs garām nevienu izdevību, lai norietu un noķengātu Latvijas prezidentu, jo Pirdītis slepus sūkā ūksti Putleram.
Arturs Prieditis
Interesanti, cik lielu summu pāvests atvēlēs nācijas tēva vizītei Romā. Latviešu valdošā kliķe, atceraties, pāvesta vizītei Latvijā (dažas stundas Rīgā un Aglonā) atvēlēja apm. vienu miljonu.
Arturs Prieditis
Tas ir labi! Nācijas tēvs noteikti ir izkaltis pēc angļu brokastīm ārzemju viesnīcās. Nesmukā pandēmija liedza apceļot pasauli un izbaudīt angļu brokastis, kas kungam ir vislielākā vērtība viņa esamībā zem Saules.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ārstējam 10 000 pacientu gadā

Par valsts finansējuma politiku un darbu Covid-19 laikā AIWA Clinic direktors Sergejs Ļebedjkovs sarunā ar Rūtu Kesneri.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas