Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LVĢMC vadīs Pūces partijas biedrs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tālu aizvadījuši
T
No vadīšanas jau neviens neatsakās!
ivaasd
i
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
Tereza Mendoza
T
Mans mīļais latviešu kretīns ar īsta kretīna vaidziļu! Kā es mīlu kretīnu Pūci, to nevaru izteikt. Kretīns Pūce ir ar izcili kretīnisku seju, kāda nav pat visiem latviešu kretīniem, kuri latviešu aizgaldā ir gandrīz visi lieli kretīni, bet mans Pūce ir visizteiksmīgākais kretīns. Tāda kretīniska sejiņa ir liels retums.
Mans sapnis ir,
M
lai šie "gudrie tautas priekšstāvji" dabūtu strādāt privātajā sektorā. Viņi būtu pilnīgas viduvējības. Ar viduvēju algu.
pūču juris
p
Toties Rīgu uz visiem laikiem vadīs prokrieviskie bratani atļaujot smirdošajiem naclopiem palaizīties ap bļodu. Sīkāki izskaidrojumu pie atstādinātā Ušaka.
Čerezzaborperekidailo
Č
"Harmsens bijis izpilddirektors Brocēnu novadu domē un līdz jaunā amata ieņemšanai turpinās darbu Saldus medicīnas centrā kā valdes priekšsēdētājs." Vai uz šādiem fruktiem Latvijas normatīvie dokumenti darba tiesību jomā neattiecas?
Sākās (turpinās)
S
vietu pie siles pārdale. Nožēlojami. Tā vietā, lai strādātu un attīstītu valsti, jaunievēlētie politiķi velta laiku tam, lai amatos iekārtotu draugus un paziņas. Un pēc četriem gadiem tas sākas no jauna.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas