Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LZA konsilijs iesaka atlikt novadu reformu un sagatavot vispusīgu analīzi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
pašvaldības tērē nenormāli
p
Vidēji Eiropā pašvaldības tērē 11% no valsts nodokļu ieņēmumiem, Latvijā pašvaldības tērē 19,5%
Ādolfs Runkulis
Ā
LZA Statūtos neatradu norādes, par ne par konsiliju kā LZA darba formu, to sasaukšanas un dalībnieku izvēles nosacījumiem.
Dienesta lietošanai
D
KInga Goldberga (LR Saeima), Artūrs Toms Plešs (LR Saeima), Viktors Valainis (LR Saeima, Latvijas Lielo pilsētu apvienība (LLPA)), Dana Reizniece-Ozola (LR Saeima, ZZS); Andris Jaunsleinis; Arnis Šults (VARAM Reformu nodaļas vadītājs); Gints Kaminskis un Māris Pūķis (LPS); Elita Eglīte (Amatas novada domes priekšsēdētāja); Māris Timermanis (Amatas novada izpilddirektors); Laimis Šāvējs (Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētājs); Māris Dadzis (Ventspils novada domes priekšsēdētaja vietnieks); Hardijs Vents (Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs); Gunta Auza (Jelgavas Domes izglītības pārvalde); Jānis Turlajs (SIA „Karšu izdevniecība Jāņa sēta”); Ojārs Spārītis, Pēteris Trapencieris un Raita Karnīte, (Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA)); Baiba Rivža (Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) un LZA); Lilita Seimuškāne un Andris Miglavs (LU Biznesa vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF), SIA EDO Consult ekonomists); Pēteris Šķiņķis (LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultāte (LU ĢZZ
ienākumi pāri visam
i
Galvenais uzdevums ir panākt, lai nākamās vietējo pašvaldību vēlēšanas notiek pašreizējo novadu robežās. Jo tad varēs pieprasīt dāsnas kompensācijas.
Pietuck Krustingk
P
Kur LZA konsīlijs bija pirms iepriekšējās nejēdzīgās Latvijas administratīvi teritoriālās reformas? LZA ir spēcīgs LZS un ZP lobijs.
:)
:
Reformu vajadzētu atlikt un veikt analīzi bet vai šī komisija ir tā īstā? Vairāk atgādina caurkritušo ZZS pārstāvju komisiju,
oskars
o
tagad mullasimies vel 5 gadus > ?
[email protected]
i
Pirmkārt SZZS zaudēs amatus un netiks pie siles .Vai nepietiek ka Valainis zinot ka Rīgā ar sertifikātiem samaksāja par dzīv. mājai piesaistīto zemi cītīgi bīda likumprojektu ka OTRREIZ būs jāmaksā naudā. Kad akadēmiķi vienosies par padomju sistēmas KADASTRĀLO vērtēšanas likvidēšanu,ko Igauņi 2005g,Lietuva 20011g bet Krievijai PTO piespieda 2014g .Kur palika te akadēmiķu konsīlijs? Zināšanu pietrūka?
:(
:
Tāpēc, ka tiem akadēmiķiem neviens neprasīja. Ierēdņi paši gudri - kā prata, tā ieviesa bez jebkādas izpētes un modelēšanas, neapzinoties, ka īstenībā paši nejēdz un neprot neko ...
  • 2
  • 1
dakteru konsīliju nevajag?
d
Kāds šim konkrētajam konsīlijam sakars ar tēmu? LZA konsīlijs nav atbildīgi ne par reformu, ne arī par sertifikātiem - un konsīlija paziņojumam ir tikai ieteikuma raksturs un tāds pats spēks kā pārējiem pilsoņiem, kas izsaka tādas pašas domas. Jautājums ir kur biji tu, kad šos sertifikātus laida tautā? Vai tev visur nepieciešams konsīlijs?
  • 5
  • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Man gribējās dzīvot kā gleznā(5)

"Es gribētu dzīvot gleznā, tā kādreiz, dzīvojot Minhenē, pie sevis prātoju, sapņoju. Tagad – pa kuru logu vien paskatos, man visapkārt ir glezna," teic grafiķe Inese Vegnere.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas