Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Melu un bezatbildības kalngals. Kaimiņa rīcības dēļ apgrūtināta krīzes vadība ārkārtējā situācijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
janis
j
Kaimiņš-diversants!!!
Ko nu
K
Artus Kaimiņš dievojās, ka bijis Lietuvā. Vai negrib pastāstīt, tranzītā uz Šveices kalniem slēpot, vai kā? Šoreiz tas ir ļoti būtiski, lai meļiem nav garas kājas. Pēc izveseļošanās un karantīnas talkā varētu tākt melu detektors, jeb poligrāfs, lai pieliktu punktu baumām vai melošana.
jānis
j
Te jau komentāri lieki. Ja ir vēlēšanās pateikt to, ko domājam, tad jau cenzors ir priekšā.Labi, tā turpināt!
Artūrs
A
Kuri to duraku tur iebalstoja?
Tu
T
pareizi pateici duraki,kuri uzķērās uz smuku muldēšanu un melošanu,tāda jau ir visa Kaimiņa pajukusī partijele..
 • 1
 • 0
ērce
ē
Ja Kaimiņs ir Latvijas patriots, viņam gan būtu jāizvēlas valstij daudzīgāku cilvēku ar kuru pavadīt savu laiku drīzāk kā ar šo lielgabarīta zagli.
sen zināms
s
Kāds pats,tādi draugi!
 • 1
 • 0
Artūrs Malta, LLK priekšsēdētājs
A
To var darīt zvanot vai apmeklējot biroju, kā arī rakstot uz biroja adresi: Daugavas ielā 28, Mārupē, Mārupes novads, LV-2167. E-pasts: [email protected] Vienīgā iespēja, kā izkļūt no Latvijas valsts bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants Tiesiskai valstij. Tautas labklājību var veidot tikai atjaunojot ražošanu. Līdzšinējo Saeimu un Valdību lielākā kļuda ir tā, ka pie varas esošie cenšas gūt labumus tikai sev, pārkāpjot likumus un ņemot kredītus dzen Latviju lielākā postā. Šodien nevienam neizdosies palikt malā. Neko nedarot, jūs tomēr atbalstāt Valsts izsaimniekotājus. Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien. Mums ir ļoti noslēpumaina valsts: Tas, kā zog, ir komercnoslēpums! Tas, kā apzog mūs, ir valsts noslēpums!
neitrāls novērotājs
n
Artūr Malta, tava slava tev labu gabalu skrien pa priekšu, un kliedz: "Neticiet tam vecajam kombinatoram!"
 • 2
 • 0
ruksis
r
Kāpēc brīvprātīgs emigrants čakarējas pa Latvijas polītiku ?
 • 6
 • 1
Artūrs Malta, LLK priekšsēdētājs
A
1) Īrijas valsts tautas kustība „MĒS PAŠI“, kur pašreiz dzīvo daudzi klaidas Latvieši. Kad Deputātu sarakstu veido paši. Deputātu izvirza no sava vēlēšanas iecirkņa godprātīgu kandidātu, par kuru visi balso! Tādā veidā Īri tika vaļā no Angļu jūga un mēs tiksim vaļā no lielās ierēdņu armijas; 2)kā atgūt izšķerdētos kredītus un nolaupīto, labs piemērs ir Islandes Valsts, kur valsts ierēdņi sēž krātiņa tik ilgi, kamēr atmaksā valsts kasē nozagto vai prihvatizēto; 3) Labs tautsaimniecības modelis mums bija uz 1940.gadu. Mums ir vajadzīga Latvijas Valsts atjaunošana!!! To visu var veikt tikai ievēlēta jauna Saeima, kurā nebūs neviena bijušā ne esošā Deputāta! Deputātu kandidātus izraudzīt uz vietas savā sapulcē un iesakat sarakstam „Mēs Paši“. Pieteikties var arī paši ar 100 galvotāju parakstiem. Informāciju par programmu un gatavošanos vēlēšanām var saņemt biedrības “VARU LATVIJAS TAUTAI“ birojā. T
Artūrs Malta, LLK priekšsēdētājs
A
Dārgie LATVIJAS VĒLĒTĀJI! Mūsu Valdība ņem kredītus pārkāpjot Satversmi un ceļ sev algas. Lai atdotu kredītus ir jāceļ nodokļi. Pašreiz kredītprocentos maksājam ap 5miljoni dienā! Tas ir ap 150 miljoni eiro mēnesī. Saeimas Deputāti ir aizmirsuši savu doto zvērastu. Viņi nav kontrolējuši Latvijas Bankas un Valdības darbību. Deputāti ar savu darbību Valsts pārvaldē radījuši haosu un saputrojumu. Teritoriālā reforma ir pierādījums tam, ka Deputāti ignorē Satversmes 2. un 77.pantu. Kāpēc vajadzīgs parakstīties un gatavoties balsot? Tas jādara obligāti, lai atkal neievēlētu tos pašus „Vēžus“!!! Nevienas Valdības atskaiti par budžeta izlietojumu, Saeimas nav apstiprinājušas (Satversmes 66.pants). Neviens valdības ņemtais kredīts nav Saeimas sēdē apstiprināts (Satversmes 68.pants). Tas viss radījis haosu Valsts naudas lietās! Lai apturētu izšķērdību un atjaunotu tiesisku valsti ,ir pamats Saeimas atsaukšanai! Kā to veikt? Ir labi piemēri: 1) Īrijas valsts tautas kustība „MĒS
Zeibots
Z
Sveiki mīļie latvieši! Te jums raksta tautieši. Rietumos ir tagad modē, Dzeju lasīt seksa bodē.
 • 3
 • 0
Really?
R
Kaimiņš ir bezatbildīgs? Nu, visi tāpat zina, kāds viņš ir, jo viņš principā arī neizliekas. Toties "Dienai'' šķiet normāls premjers Kariņš, kura netīrās shēmas ar kinoteātri un iespējamo naudas atmazgāšanu ir visai Latvijai jau zināmas. ''Dienai'' šķiet labi tie valsts prezidenti, kuri strādāja Amerikas izlūkdienestu labā gan pirms, gan pēc ievēlēšanas savos amatos. Tā kā, jūsu moralizēšana ir nevietā un tās mērķis ir acīmredzams: spodrināt Kariņa valdības tēlu, lai Latvija arī turpmāk paliktu puskolonija, kuras liktenis tiek lemts ASV vēstniecībā, nevis īsta valsts.
ko tu tur D...??>Really?
k
ja LV nebutu masketa krievu teroristu bandu kolonija,tad nebutu tads lopiskums,kas lidzinaas krievu teroristu pereklim krievijai?Lai Dievs dod,ka NATO spes palidzet latvieshu tautai,un beidzot atbrivot 1918.g LR no kremlja chekistu bandas organizeetaaas 4. maija prokrieviskaaas PERVERSIJAS?
 • 9
 • 7
edvins
e
Līdzīgi, kā Kaimiņš muļķīši arī šeit raksta komentārus. Katrā tautā tādu ir pa pilnam. Un Latvijā tādu ir pa pilnam, tāpēc arī mums ir tāda iepirkumu shēmošana, zagšana un Muļķīši, vai ieinteresētie turpina balsot par vecajām, jau sen sevi negatīvi pierādījušajām partijām! Pagaidām tikai viena partija, kura tautas labā dara ir JKP, Bordāna partija. Ja kurš klausās tādu pašu cilvēku klačas, kā paši, tad, lai vismaz izglītojas un noskaidro ko šī partija tikai ar 15 balsīm saeimā jau ir paveikusi, neskatoties uz citu partiju spiedienu. Esiet gudrāki Latvijas tauta un dzīves līmenis pacelsies. Tiks sodīti visi iepriekšējie nodokļu maksātāju naudas izzadzēji. Starp citu jākontrolē, kur piešķirtais miljards izkūpēs!!!
tautietis
t
Tu būtu tas gudrais un mēs pārējie tie "muļķīši" ?
 • 4
 • 1
Neesmu robots
N
Tad viņa mātes bizness tomēr ir nelikumīgs.
pipars
p
dēļ viena kretīna ir padarīta gandrīz rīcībnespējīga Saeima un valdība. es ceru, ka šis klauns noliks savu mandātu
dima
d
ojjj, pārsmejos? Ja drīkst jautāt, PAR kādu valdību iet runa?Rīcibnespējīga? sitā valdība Latvija un iepriekšējās visas bija nespējīgas, izņemot vienu kopēju prasmi.zagt , zagt, zagt un muļķot tautu.lūk..viņu spēja..
 • 11
 • 7
Zaraznij pjos
Z
Vinam janoliek karoti
 • 4
 • 10
utabunga
u
Kaimiņa škaudiens atlaida saeimu...
dusmīgais
d
Ir Kaimiņš, un vesela virkne dīkdieņu to labsajūtā viļļā mutē kā padomju laika puišelis rietumos ražotu košleni. Vai jums citu nav ko darīt?
Pareizaisjautājums
P
Kāpēc jūs meklējat gudru rīcību pie negudra cilvēka???
klarifikācija
k
Tu, ptotams, runā par Pūķinu.
 • 1
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas