Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Misānes ģimene: Vēlamies sveikt visus ar mūsu kopējo uzvaru

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tiesnesis
t
Ārlietu ministrijai, prokuratūrai, tieslietu ministrijai ir vēl darbiņš, vēl 372 latvieši atrodas apcietinājumā vai cietumā ES un trešās pasaules valstīs, kurus mājās Latvijā gaida bērni, sievas, vīri, mātes, vecāsmātes, brāļi, māsas, draugi. Ar ko viņiem jāsāk ar presi, ministrijām, Saeimu, valsts prezidentu...………..
tēvs
t
Kamēr Misāni to krāpnieci un afēristi te vazās pa tiesām un viņa izcietīs 7 gadu cietumsodu, viņu kopīgā meita būtu jāatdot tēvam uzturēšanai un audzināšanai Dienvidāfrikā.
Nesjolkova
N
Galvenais, ka superaktīvās mammītes pacēla savu reitingu - ar baltām rozēm un svecītēm, ar tēlotu raudienu ēterā un teicamu aktierspēli. Misenei būtu jāsaņem pa pilnu programmu par savu stulbumu, afērām un nekaunību, čakarējot prātu un atraujot cilvēkus no daudz svarīgākām lietām. Biznesmene atradusies, mele un garīgi nestabila, piesedz visu ar brēcienu - bēērnu glābu!!!
Latvju puika
L
Lepnums par latviešiem !
Kārlis Mengots
K
Nez kāpēc rodas pārliecība, ka iesāktās tradīcijas un protesti tiks turpināti arī tiesas laikā Latvijā.
Domāju, ka
D
O, jā! :) Šitie mauks kā traki! :)
 • 6
 • 14
Jānis
J
Protams, gudrākie prāti arī apzinās, ka visa šī baisā uzšūmēšanās ap Misāni, bija sabiedrības uzmanības novēršana no daudz svarīgākām norisēm Latvijā ( parlamentārās izmeklēšanas komisijas ziņojums par OIK afēru, iekļaus Latviju melnajā sarakstā, neiekļaus, skandāliem valdībā, utt).
Jānis
J
Uzvaras sveicienu vietā, es labāk būtu gribējis saņemt Misānes atvainošanos Latvijas sabiedrībai par to jezgu, kuru šī persona radījusi, par to kaitējumu, kurš nodarīs Latvijai. Misānei būtu jāatvainojas un jāpazūd no soc. tīkliem kopā ar visām māsām, brāļiem, līdzjutējiem utt..
d
d
Ak tu nabadziņš!
 • 26
 • 8
trusis nejaukais
t
ar shaadu uzvaru nevajadzeetu plaatiities. driizaak buutu vienk jaasaka paldies Dievam ka viss beidzaas labi. nekaada uzvara taa nav jo peec likuma burta vinjai buutu jaadodas uz DAR atrisinaat sho jautaajumu ar savu laulaato. taaka shitaa plaatiishanaas ar uzvaru izskaatas nozheelojami. sakiet paldies Dievam un luudzat piedoshanu par saviem greekiem.
Itamars Toledano
Vienīgais IZGLITOTAIS, SAPRATIGAIS UN KOMPETENTAIS CILVEKS, kura IZGLITIBA UN KOMPETENCES SAUBAS NERADA, un kas APJEDZ, ka Misānes CIVILNOZIEGUMI un KRIMINALNOZIEGUMI ir JAIZTIESA Dienvidāfrikā IR teniss.
Jautājums.
J
Kāpēc Teniss negriežas pie attiecīgiem orgāniem, bet Dienā bļaun? Dienu, taču, DĀR nelasa!
 • 15
 • 4
Tenis
T
ECT 2020.20.02. Atzina Misanes lieta, ka Latvija ir beztiesiska valsts un pienema lemumu un apmieronaja Danijas valsts Tiesu sistemas prasibu izdot Misani tiesasanai uz Dienvidafriku, sis ECT lemums ir vesturiskis un ieies Latvijas valsts vesture, paradot un apliecinot, ka Latvijas valsts, kops ir it ka atguvusi brivibu, 30 gados nav spejiga sakartot Latvijas tiesu sistemu, ministru amatos iecelt izgitotus, kompetentus, sapratigus cilvekus. Saubas rada Levita izglitiba un kompetences, ja Levits nesajedz, ka Misanes gimenes privatlieta ir jaiztiesa Dienvidafrika, kur Misane ir veikusi civilnoziegumus, kriminalnoziegumus.
Tā ir mūsu visu uzvara.
T
CILVĒKU uzvara pār ZVĒRIEM. Lai Kristīnei un viņas bērniem Dieva svātība. (No luterāņu draudzes G.Jenze).
Vai tad labojums no Latgales,
V
ka tur VISS pareizi?
 • 5
 • 0
>labojums
&
Nevajag labot, latgaliski ir gandrīz vai pareizi.
 • 2
 • 11
Labojums.
L
Lai Kristīnei un viņas bērniem Dieva svētība!
 • 18
 • 11
Kaijs
K
Kaut kads vajprats, kas notiek Latvija. Misane ir veikusi kriminalnoziegumus Dienvidafrika, kur vina ar gimeni dzivoja, bet nu si privata kriminallieta tiek pacelta Latvijas valsts limeni, kura visi Latvijas iedzivotaji redzeja to idiotismu, aprobezotibu, tiesiskumu nihilismu, neizglitotibu ar kadu Latvijas valsti valsts amatus ienem Pabriks, Bordans, Bondars, Rinkevics, Levits.....par kadu tiesiskumu vispar var sapnot Latvija? Misane noziegumus ir veikusi Dienvidafrika un tur vina ari ir jatiesa, tikai pec tiesas sprieduma Latvijas valsts amatpersonas varetu veikt kadas darbibas Misanes intereses. Tikai iedomajaties, Misane nu Latvijas cietuma bus jauztur par Latvijas nodoklu maksataju naudu, kaut gan vina noziegumus ir veikusi cita valsti, kada ir so « cinitaju » logika. Varbut Pabrikam, Bondaram, Rikevicam, Bordanam, Levitam ir japiedzn visi rekini, kuri bus saistiti ar Misanes tiesasanu un cietuma sedesanu?
Vai tu esi tik TAISNS kā NEVIENS,
V
un Dieva priekšā BEZ VAINAS, ja tik daudz krietnu un labu cilvēku aiztiec, viņiem VAINU acīs bāzdams?
 • 26
 • 14
patiesība
p
Tā ir Pirra uzvara...
Pirro V.
P
Tā ir visu cilvēcīgo latviešu uzvara, jo daudzi tie, kas glāba citu dzīvības, ar SAVU dzīvību riskēja, un PRET likumu darbojās. Jo likums paredzēja - NOKAUT!
 • 27
 • 15
Kika
K
Nu re! Un te jau vesela to suņu plejāde - nerrs, Jānis, melnais humors, edisons un tamlīdzīgi mēsli!
Kika
K
Suns ir draugs CILVĒKIEM, bet ne SUŅIEM - cilvēkiem. Tiem ļauna alga pat Bībelē minēta.
 • 13
 • 7
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Hei, Kika, attopies! SUNS ir cilvēka labākais draugs.
 • 13
 • 22
Itamars Toledano
IKVIENS līdzjūtīgs un līdzcietīgs Latvijas pilsonis PRIECĀJAS par Kristīnes PALDIES, jo tā ir pateicība, kas sirds asinīm rakstīta. IKVIENS izdzimtenis, mūdzis un nelietis zobus griež, jo viņu alga - POSTS un GALĒJA tumsa. Jo īpaši, NRA un Diena štata un ārštata suņiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas