Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +9 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Misānes lieta: Ārlietu ministrijas pārstāvji plāno apmeklēt Dienvidāfrikas Republiku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Interpols
I
Jautājums: ja jau Dānija aizturēja Misāni, pamatojoties uz Interpola orderi, kāpēc gan Latvijas talantīgās un juridiski advancētās tiesībsargājošās iestādes to neizdarīja un nenodeva lietu izmeklēt Latvijas policijā/prokuratūrā/tiesā????
Uldis
U
ZILAIS GAILI RINKĒVIČS !!! Āfrikā Tevi izdrāzīsssssss !!!
prokuratūra nopūdelēja
p
tagad visi kājās. Tad, kad Dānija piedāvāja Latvijai pārņemt Misānes lietu, Latvijas prokuratūra, neiedziļinoties lietā pēc būtības un vadoties pēc formāliem priekšrakstiem, atteicās no Misānes, jo prokurora ieskatā bija jāvērtē tikai tas, kāds sods Misānei par sava bērna aizvešanu bez otra vecāka piekrišanas pienāktos Latvijā. Tā kā šis prokurors Latvijā Misāni nevarētu celt pietiekami bargu apsūdzību, viņš atteicās pārņemt lietu no Dānijas. Šī prokurora prāts nesniedzās tik tālu, lai izvērtētu, kā šo lietu vērtē DĀ, kas bija izdevusi M aizturēšanas orderi. Šī prokurora prāts nesniedzās tik tālu, lai izvērtētu, kā Dānija rīkosies pēc Latvijas atteikuma pārņemt M lietu.Tagad visi iesaistīti, bet būtu pieticis ar pabisam nedaudz - vienam prokuroram vajadzēja izvērtēt lietu pēc būtības nevis tikai no sava skatpunkta - varēšu vai nevarēšu celt pret Misāni apsūdzību.
prokurori - tikai sodīt!
p
Tad, kad Dānija piedāvāja Latvijai pārņemt Misānes lietu, Latvijas prokuratūra, neiedziļinoties lietā pēc būtības un vadoties pēc formāliem priekšrakstiem, atteicās no Misānes, jo prokurora ieskatā bija jāvērtē tikai tas, kāds sods Misānei par sava bērna aizvešanu bez otra vecāka piekrišanas pienāktos Latvijā. Tā kā šis prokurors Latvijā Misāni nevarētu celt pietiekami bargu apsūdzību, viņš atteicās pārņemt lietu no Dānijas. Šī prokurora prāts nesniedzās tik tālu, lai izvērtētu, kā šo lietu vērtē DĀ, kas bija izdevusi M aizturēšanas orderi. Šī prokurora prāts nesniedzās tik tālu, lai izvērtētu, kā Dānija rīkosies pēc Latvijas atteikuma pārņemt M lietu. Otrs lielais "varonis" šajā lietā ir Dānijas prokuros, kurš pēc tam, kad Dānijas 1.instances tiesa bija nolēmusi, ka M kundze ir pilnībā izcietusi sodu par pārkāpumu, tomēr iesniedza protestu par tiesas spriedumu un panāca, ka 2.instance atceļ M labvēlīgo spriedumu. Man gribas teikt-vienkāršo cilvēcību zaudējuši cūkas un nelieši
?
?
Ko šie tur taisās darīt,aizvest un saklāt baltus paladziņus Mozambikas darbonei?
Interpols
I
Jautājums: ja jau Dānija aizturēja Misāni, pamatojoties uz Interpola orderi, kāpēc gan Latvijas talantīgās un juridiski advancētās tiesībsargājošās iestādes to neizdarīja un nenodeva lietu izmeklēt Latvijas policijā/prokuratūrā/tiesā????
Pabrika idioti
P
Vai tiešām tā būtu Latvijas prioritāte — glābt pamukušās, padomiskās pisānes ?
es arī brauktu
e
Laba ekskursija, bet būtu forši, ja tos mūsu ekskursantus sabāztu ķurķī par pretvalstisku aģitāciju
Jānis
J
Ārlietu ministrija pauž neizpratni par tiesas spriedumu....man kaimiņos dzīvo daunītis, viņš ar par visu pauž neizpratni...tas lielais jautājums - kad Ārlietu ministrija beigs blamēties pa visu pasauli?
Dauni kaimiņos nevajag,
D
ja pats sev daunis. Un kā jau teicu, nolādēts pie tam....
  • 20
  • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas